Queen In-hyun's Man (Queen Inhyeon's Man) (2012) afişi

Queen In-hyun's Man (2012)
Queen Inhyeon's Man

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Komik, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
starch Park Boong Do, Jang Hee Bin'in entrikalarıyla mevkisini kaybeden Kraliçe In Hyun'un haklarını geri almasını savunan bir alimdir. Zamanda 300 yıl ileri giderek günümüz Seul'e gelir ve orada bir TV dizisinde Kraliçe In Hyun rolüyle kariyerinin ikinci baharını yaşamayı uman Choi Hee Jin ile tanışır.

Yorumlar

Ned profil resmi
Ned
Zaman yolculuğu konusunu hep çok sevmişimdir. Bu dizide de bunu gerçekten çok güzel işlemişler. Çok büyük duygu yoğunluklarıyla ve keyifle izlediğim bir diziydi.
3
6 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7 @starch 
Öncelikle @starch a eşlik ettiği için teşekkür ederim.

Starch'ın aksine özellikle bölümler de ortalama 50 dakika olduğu için 16 bölümü sıkılmadan eğlenerek bitirdim ben. Başroller çok uyumluydu ve senaryoyu da ayrıca beğendim. Yoo In Na kariyerinde sadece bir işi başarısız gözüken bir oyuncu. Bu dizide özellikle romantik sahnelerde ders verir gibi oynamış bence. Tabi diğer sahnelerdeki doğallığı ve tatlılığı da işin artısı oldu. Bu dizideki rolüyle en iyi yükselen yıldız ödülünü de aldığını belirtmekte fayda var. Ji Hyun Woo ise pek göz önünde olan bir aktör değil. Kariyerinin en başarılı işi bu dizi şimdilik. İkisi bu diziden itibaren 2 yıllık bir ilişki yaşayıp ayrılmışlar. Ben dizide ikisini de çok uyumlu buldum ve yakıştırdığım çiftlerden birisi oldu. Son olarak dizinin müzikleri de gayet başarılıydı ve sahnelerin duygusuna gayet yakışan parçalar kullanılmış.

Önceleri Kore dizisi izleyen fazla erkek olmadığından kendimi bir garip hissediyordum ama ona alıştım çok şükür ama böyle dizileri izleyen kadınların da, diziyi beğenip beğenmemeleri önemsiz, şuraya 2 satır yorum yazmamalarını hala yadırgıyorum. Çoğu Kore dizisinde bu böyle neden bilmiyorum.
2
6 ay önce
starch profil resmi
starch
Başrol oyuncularını pek sevmediğim gibi, yardımcı rollerdekileri de hiç sevmedim. Konu biraz dağınık olmasına rağmen güzeldi. Tek başıma bir türlü izleyememiştim. Paranoya7 nin eşliğiyle, 3 günde bitiriverdik. Biraz da kalitesi düşüktü izlediğim sitede. O yüzden diziyi övemeyeceğim. Normalde son sıralara bırakırdım. Bir "You who came from stars" değilse de idare eder..
1
6 ay önce

Queen In-hyun's Man dizisini beğenenler

Queen In-hyun's Man dizisi hakkında ilgi çekici içerikler