Ragnarok (2020 - )

Ragnarok (2020 - )

Puan 7.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Fantastik
Dil
Norveçce
Ülke
Norveç
Süre
45 dakika
Son bölüm
44
2
107
12
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Mitolojiyi ergen dizisine indirgemek ne kadar keyif verirse, o kadar veriyor.
Elbette izleniyor, diğer Netflix dizileri gibi bu konuda hiçbir problemi yok fakat daha alt metni olan bir şeyler arıyorsanız bu o değil.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Dizi çok mu iyiydi derseniz hayır ama kendini izlettiriyor. Zaten Thor sevenlerin izlemesi gereken bir yapıt olduğunu düşünüyorum. Normalde hiçbir diziyi dublajlı izlemem ama bunu öyle izlemek zorunda kaldım ve belki de çok beğenmememin nedeni olabilir. Devamını heyecanla bekliyoruz bakalım.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Açıkcası başta çok sarmasa da ve biraz karmaşık başlamış olsa da izledikçe kendini toparlayan bir dizi. Zaten Norveç’e İskandinav kültürüne ve mitolojisine meraklı biri olduğum için ilgimi çekti direk dizi. Çok mu iyiydi hayır ama güzeldi hem fantastik hem de aksiyon yönünden arayışınız varsa bunu karşılayacaktır. Ayrıca Thor’a merakı olanlar varsa da keyif alacaktır. Zaten özellikle ragnarok filminin temasıyla benzerlikler de gösteriyor, hoş bir İskandinav dizisi devamını bekliyoruz bakalım 7/10
error_outline
3 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Hakikaten güzel dizi, kaliteli yapım. Ben çok beğendim!
error_outline
3 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
harika bir dizi.. atmosferi çok iyi.. bayılıyorum böyle soğuk ülke dizilerine farklı bir atmosferleri var.. bazıları her ne kadar ergen dizisi dese de kesinlikle ergen dizisi değil.. ben çok beğendim.
error_outline
3 yıldan fazla önce