Relic Hunter (1999 - 2002) afişi

Relic Hunter (1999-2002)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Tarih, Gizem, Aksiyon
Ülke
Fransa
Süresi
60 dakika
Son bölüm
Boddah Tarih profesörü olan Sydney Fox'un uzmanlığı dünyanın dört bir yanındaki sır ve gizem dolu kayıp hazineleri bulmaktır. O bir gizem avcısıdır. Bu tehlikeli, heyecanlı ve sürükleyici macerada aynı hazinenin peşindeki düşmanlarıyla baş edebilmek için olağanüstü dövüş tekniklerini kullanarak, gizemli ve sırlarla dolu bu hazinelerin peşine düşer. Nefes nefese geçen bu serüvende onun en büyük desteği asistanı Nigel'dir. Her ne kadar sakarlıklarıyla zaman zaman başlarının belaya girmesine neden olsa da, Nigel ekibin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Yorumlar

UNALILK profil resmi
UNALILK
Ne güzel bir diziydi bu...
2 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Daha o zaman dağlar, taşlar apartman olmadığı vakitlerde çocukken mahallede arkadaşlarla keşfe çıkıp, oradan oraya atlayıp, zıplardık. Sydney Fox'a özenişimizdendi o arayışlarımız. Bana o zamanları hatırlatıyor.
2 ay önce
Mervealucard profil resmi
Mervealucard
İşte bu benim çocukluğumda izlediğim en güzel diziydi. Yine olsa kesinlikle izlerdim.
neredeyse 2 yıl önce
starch profil resmi
starch
indiana jones sevenlerin mutlaka hoşlanacağı dizi. trt1 in ses getiren dizilerinden. biz ailece çok severdik. keşke büün bölümlerini bulup tekrar izleyebilsek.
neredeyse 3 yıl önce
Sherlock.1854 profil resmi
Sherlock.1854
İzlemek istediğim fakat sadece 5 bölümünün alt yazısı çevrilmiş olan dizi... Bir İngilizcemiz yok ki adam gibi halledelim şu dizileri...
neredeyse 3 yıl önce

Relic Hunter dizisini beğenenler

Relic Hunter dizisi hakkında ilgi çekici içerikler