Rick and Morty (2013 - ) afişi

Rick and Morty (2013- )

Bölümler
Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 9.6 / 15 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Komik, Absürt
Ülke
ABD
Süresi
22 dakika
Son bölüm
melikeevtut Çılgın bilim insanı Profesör Rick ve torunu Morty'nin boyutlar arası tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını konu alan yetişkinlere yönelik çizgi dizi.

Yorumlar

PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Absürt komedi nedir ? sorusuna ders olarak gösterilmesi gereken sayko çizgi dizi. İçinde bilimkurgu da olunca tadından yenmiyor. Netflix çizgi dizileri hiç fena değil, f is for family ile birlikte takip ettiğim yapımlardan.
2
2 ay önce
Winpeace profil resmi
Winpeace
bu dizi bi trolluk seziyorum ama du bakalim. futuramaya cok benziyor ama onun kadar komik degil. ama izlenir izleyin cinim
0
10 ay önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Hikaye işleniş bakımından Simpsons, tarz bakımındab Fururama'ya benzeyen absürt dizi. Ben izlerken çok eğlendim. Aşırı bir gönderme planı var. Güncel olaylara da dahil oluyorlar. Argo kullanımı dediğim gibi Futurama düzeyinde. Fazla argo az küfür. Ben tr dublajlı izledim, tavsiyede ederim. Çünkü netflix de tr çeviriler günlük dilimize çok benziyor. Böylece diziye daha çok sarıyorsunuz. İzleyin tavsiye ederim.
1
1 yıl önce
teletabi profil resmi
teletabi
Öncelikle ''komedi'' dizisi olarak geçen ve kahkaha efekti verildiği sahnelerde zerre tebessüm ettirmeyen dizilerin aksine güldürüyor ve güldürürken düşündürüyor. Gerçekten harika tasarlanmış bir animasyon. Bilimsel konulara da ustalıkla değinmiş. İzleyene bilimi sevdirmek için mükemmel bir fırsat.
3
1 yıldan fazla önce
kriyolit profil resmi
kriyolit
bu kadar absürdlüğün içinde duygulandırmadan da bırakmıyor
1
2 yıl önce
sophie478 profil resmi
sophie478
that amazing lol
0
2 yıl önce
jenio profil resmi
jenio
doktor jerry'i efsana karakter emmet brown'a benzetiyorum, onun zamanda ileri geri giden değilde farklı evrenlere giden versiyonu
2
2 yıldan fazla önce

Rick and Morty dizisini beğenenler

Rick and Morty dizisini içeren raflar

Rick and Morty dizisi hakkında ilgi çekici içerikler