Runaways (2017 - 2019)

Runaways (2017 - 2019)

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Fantastik
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
60 dakika
Son bölüm
5
0
17
12
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
3. sezonun ardından: Marvel'in en genç kitleye hitap ettiği bir yapım. Yetişkinlere daha az hitap ediyor bence. Hem senaryo olarak hem de oyunculuklar olarak ne Marvel'e ne de Hulu'ya yakışmış. Özellikle ilk sezon benim için faciaydı. 2. sezon toparlar gibi oldu ama 3. sezon yine düştü kalitesi. Dizinin en fazla beğenilen bölümü 2x13 Split Up, en az beğenilen bölümü ise 3x01 Smoke and Mirrors.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Fena değildi ya. Sanırım sevdim. Ama daha çok sevebilirim de, Bunun için biraz daha ilginçleşmesi gerek. Yine de Marvel olduğu için izlediğim bir diğer dizi benim için. Karakterler biraz aceleye gelmiş gibi ama bakalım devamında neler olacak..
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Fena bir yapim degil aslinda. Ozellikle genclerin sevebilecegi bir dizi olmus. Gizem yonu cok basarili. Ancak yavas ilerliyor ve bu ilerleme pek de kaliteli degil. (Diyaloglar ve sahneler acisindan) Bazi noktalarda cok vasat kalmis diyebilirim. Normal sartlarda takip edecegim bir yapim degil sırf marvel evrenine dahil diye 2. Sezonuna da sans vermeyi dusunuyorum. Bakalim 😉 6.5/10
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Ilknur.m profil fotoğrafı
Ilknur.m
İyi başladı... bakalım nasıl devam edecek :)
error_outline
4 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
harika bir dizi.. değişik ve sır dolu.. ben çok sevdim..
error_outline
4 yıldan fazla önce