Salem (2014 - 2017)

Salem (2014-2017)

Bölümler
Puan Like 6.4 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Korkutan, Gizem
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm

Yorumlar

M.Naci profil resmi
M.Naci
İlk sezonuyla beni alıp götüren ve müziğini dinlemeye doyamadığım harika bir diziydi. Son sezonu bir türlü fırsat bulup izleyememiştim ama şimdi keşke izlemeseydim de bitmeseydi şu dizi diyorum. Son sezondaki veledin oyunculuğuna gıcık olsam da bazı kurgu hataları olsa da bence cadılar üzerine yapılmış en iyi yapımlardan biri. İzlemenizi tavsiye ederim :) (Dipnot: Finali beklediğimden farklı ve güzeldi ancak çok daha iyi olabilirdi diye düşünmeden edemiyorum..)
12 ay önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
güzel dizi.. kıyafet ve makyaj bakımından da oldukça başarılı..
1 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Açıkçası izlediğim en ciddi ve güzel cadı dizisi. Ama ilk sezondaki büyüsnü ikinci sezon kaybetmiş gibiydi. İlk dokuz bölümde olaylar uzaıkça uzadıçok sıkıcı gelmeye başladı ben de sezonu bitirip bırakmaya karar verdim ama son 4 bölüm yeniden gönlümü kazandı en azından 3. sezona birkaç bölüm şans vereceğim. Dizinin en kötü yanı bayan oyuncuları. Hiçbiri bence yeterli değil ve hepsi bir birinden gıcık. Biraz daha düzgün bir kadroyla daha iyi iş çıkarmış.
3 yıl önce
neway profil resmi
neway
Devam etmeyeceğimi düşünerek ilk bölümü izlemiştim, bir baktım ertesi hafta gelse de devamını izlesem diye bakıyorum. Diğer dizilerden farklı olan ne var hala bulabilmiş değilim ama kendisine bağlıyor.
4 yıl önce

Salem dizisini beğenenler

Salem dizisini içeren raflar

Salem dizisi hakkında ilgi çekici içerikler