Saygi (Respect) (2020 - )

Saygi (2020 - )Respect

Puan 7.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Suç
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
60 dakika
Son bölüm
24
3
51
11
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Ercüment Çözer bu ülkede en sevilen kötülerden biridir herhalde. Onun nedenb bu halde olduğunu göstermek hatta atalarına kadar gitmek şahane bir gösteri idi. Tek eksiği kendisine saygısızlık yapınca baştan çıkan birinin daha saygılı olmasını beklerdim. O kadar kusur kadı kızında da olur derler...
Miray yerine daha olgun birini bulabilirlermiş. Bazı sahnelerde çok küçük kaldı. Boran ise rolünün hakkını çok iyi verdi gerçekten. Yalnız Erkan Can'ı biraz daha aktif görsek daha iyi olurdu. Ayrıca Rojda Demirer tam bu roller için biçilmiş kaftan değil mi? Başka karakterlerde çok zor oynar gibi.
Uzun lafın kısası kesinlikle izleyin.
Dip not: Ben diziyi ilk çıktığında para vererek izledim ve ücretsiz olduğu için tekrar izledim :))
error_outline
6 ay önce
Zkanklc profil fotoğrafı
Zkanklc
Muazzamdı Türkiyede halka ezel ve şahsiyet gibi başyapıt işlerden biriydi
error_outline
8 ay önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Ercüment Çözer yerli ve milli Joker'imiz olduğunu defalarca söyledik. Çünkü kendine göre bir yasası ve mantığı var. Behzat Ç'de en çok bundan dolayı onu sevmiştik. Bu özel yapımda bu kurgunun dışına çıkılmış ve bir seri katil & sayko bir karakter olarak sunulmuş. Saygı dizisi Ercüment'in esas çizgisinden çıkmasına yol açmış. Ayrıca 6.bölümle Ercüment'in saygı obsesifligini babaannesinden onunda Adolf Hitler Nazi Almanya'sından aldığını göstermek çok uber bir düşünce olmuş.

Helen olmuş, dikiş tutmuş. Beğendim. Ama Savaş çok eğreti durmuş.

Dizinin geneline baktığımızda 9. koğuşta muhtemelen amirim ya da Şule mevcut ama hikaye okumaya devam edelim dediğine göre Şule'nin olma ihtimali daha yüksek.
error_outline
11 ay önce