Seinfeld (1989-1998) afişi

Seinfeld (1989-1998)

Bölümler
Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.8 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aile Filmi, Romantik
Ülke
ABD
Süresi
22 dakika
Son bölüm
PaRaNoYa7 Ana karakter Jerry Seinfeld kadar yan karakterler de dikkat çekici. Hemen her konuda kararsız biri olan Elaine, bitmeyen kompleksleriyle herkesi bıktıran George Costanza ve tuhaf karizması, parlak fikirleriyle Cosmo Kramer! Kumsalda uyuyor gibi hissedebilmek için, kumla doldurulmuş yatakta uyumak fikri Cosmo Kramer’in dehasına sadece küçük bir örnek.

Yorumlar

EmirHan profil resmi
EmirHan
Genel olarak bakacak olursak Seinfeld'ın televizyon tarihinin en komik dizisi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Lakin tüm ünlenen dizilerde olduğu gibi Seinfeld da maalesef finaliyle hayal kırıklığına uğratan dizilerden biri.
2
1 yıldan fazla önce
Senemini profil resmi
Senemini
Muthis bir dizi. Karakterler harika, hele finali efsaneydi. Diziyi bitirdigimde huzunlendim, arkadaslarima veda etmek gibiydi ayni.
5
neredeyse 2 yıl önce
perdoso profil resmi
perdoso
Karakterlerin hepsi ayrı bir efsane. Bölüm başlarındaki Jerry ile George arasındaki saçma muhabbetler hep ufkumu açmıştır. En azından birkaç bölüm izleyin derim. Zaten sonra bırakamayacaksınız.
0
neredeyse 3 yıl önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
İzlemediyseniz çok şey kaybettiniz demektir.Her bölümü şaheser niteliğinde.Şu ana kadar yapılan en komik dizidir..Sadece kramer için bile seyredilir
0
3 yıl önce
fleabattery profil resmi
fleabattery
Gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisi diyebilirim. Hala açıp izliyorum. Larry David daha sık görünseymiş keşke demekten de kendimi alamıyorum." Woody Allen" tutkunları bu diziyi çok seveceklerdir diye düşünüyorum." Seinfeld' i" sevenler de "Curb your enthusiasm'i " mutlaka izlemeliler diyorum. Başka da bir şey demiyorum.
1
3 yıldan fazla önce
cimcini profil resmi
cimcini
En sevdiğim komedi dizisi. Bundan iyisi daha çekilmedi bence.
8
3 yıldan fazla önce
BlackPeter profil resmi
BlackPeter
gelmiş geçmiş en iyi dizi olmaya aday fakat dizide ön planda olmayan ve bence asıl senaryoyu oluşturan Larry David dir.Jerry Seinfeld hem senaryoda yer almış hem dizide başroldür.Kesnlikle izlenmesi gereken yapım.
1
3 yıldan fazla önce

Seinfeld dizisini beğenenler

Seinfeld dizisini içeren raflar

Seinfeld dizisi hakkında ilgi çekici içerikler