Seulgirowun Gamppangsaenghwal (Prison Playbook, Wise Prison Life) (2017 - 2018)

Seulgirowun Gamppangsaenghwal (2017 - 2018)Prison Playbook, Wise Prison Life

Puan 9.3 / 10
Senin Puanın
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
90 dakika
Son bölüm
14
0
20
8
dizisever profil fotoğrafı
dizisever
Neden bu kadar geç izledim diye pişman olduğum dizilerden biri oldu .İçerisinde her türlü duyguyu barındıran, etkisinden uzun zaman çıkamayacağım bir dizi oldu benim için. Bölümler uzun olmasına rağmen hiç sıkılmadan bölümün nasıl bittiğini anlamadığım nadir dizilerden .İzlemeyen herkes vakit kaybetmeden izlemeli...Han Yang(Namıdeğer çatlağımız) sen unutulmazlara girdin bire..
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
Bu diziyi tesadüfen gördüm ve Seda.. , PaRaNoYa7 rabitt in yorumlarına bakarak başladım ama o kadar sevdim ki çok teşekkür ederim iyi ki yorum yazmışsınız. Diziye başta hapishane dizisi olması sebebiyle önyargılı yaklaştım ama o kadar komikti ki çok güldüm eğlendim çok güzel diziydi. Teşekkür ederim tavsiye için.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Seda.. profil fotoğrafı
Seda..
ah bu diziyi nasıl anlatsam neresinden başlasam hiç bilemiyorum. öncelikle hapishane dizisi diye bu zamana kadar ötelediğim için çok çok pişmanım. aklımca e şimdi hapishane dizisinde güçlüler iyileri ezecek ben gerilicem canım sıkılacak falan diye düşünmüştüm. nerden bilirdim ki hayatımda izlediğim en sımsıcak dizi olacağını. dizinin içinde de fazlasıyla gördüğümüz gibi önyargılı olmamak gerekiyo hayatta hiç bi konuda. reply nin yönetmeninden aynı reply lezzetinde bir dizi daha olmuş. bir hapishane dizisi bu kadar mı eğlenceli olur o kadar kahkalarla izledim ki orda o hücrede olmak istedim. her bir karakter baş rolünden taa en ufak yan rolüne kadar anca bu kadar gerçek ve samimi olabilirlerdi. hepsini harika ötesi oyunculukları için selamlıyorum. hepsini o kadar sevdim ki anlatamam. ağzı başka söyleyen ama saklandığı sert kabuğun altında yumuşacık kalbi olan gardiyan paeng.. babacan min chul.. şu an sizi anarken bile gözyaşlarım akmaya başladı o kadar iyiydiniz ki size sarılıp sarmalayasım geldi izlerken. ayrıca sayenizde ilk defa bi dizide mutluluktan hıçkıra hıçkıra ağladım. hele sen han yang.. namı değer keşimiz ve çatlağımız yalnızlığını çok geç anladık ama beni bu kadar güldürdüğün için çok teşekkürler. yüzbaşı yoo, çöp yakıcı ajussi sizler sayesinde de hiçbirşeyin göründüğü gibi olmadığını çok iyi anladık. en kötüye bile insan gibi davranıldığında nasıl değiştiğini gördük, bakınız yardakçı. her karakterin hikayesi dopdolu, çok sağlam mesajları olan, çok keyifli bi dizi bu arkadaşlar. ben sizin yerinizde olsam hemen şimdi başlardım çünkü onlarca izlediğim kore dizileri arasından en sevdiğin hangisi diye sorulsa an itibariyle hiç düşünmeden bu diziyi söylerim.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
2017'nin en iyi dizilerinden birisi oldu benim için. Her ne kadar genel olarak dikkat çekmese de izleyen herkesin duygularını olumlu etkileyecektir. Bana çok iyi geldi bu diziyi izlemek. Sadece eleştirebileceğim tek noktası her bölümün 90 dakika civarı olmasıydı. Çoğu izleyiciye bölüm süreleri uzun gelebilir. Keşke her bölümü 60 dakika civarına çekip 24 bölüme tamamlasalardı diziyi.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
rabitt profil fotoğrafı
rabitt
Reply serisi gibi içinde her türlü duyguyu barındıran bir dizi , hapisanede geçmesine rağmen o sıcak ortamı hissettim , final bölümünü biraz daha detaylı olsaydı keşke diye düşünmeden edemedim..
error_outline
4 yıldan fazla önce