Shin Sekai Yori (From the New World) (2012-2013) afişi

Shin Sekai Yori (2012-2013)
From the New World

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Ülke
Japonya
Süresi
25 dakika
Son bölüm
berrn Günümüzün bin yıl sonrasındaki Japonya'da geçen hikayede, beş çocuk — başkarakter Saki, Satoru, Maria, Mamoru ve Shun — bir ütopya olarak görülebilecek kadar sakin bir kasabada doğmuş ve büyümüşlerdir. Dünyayı, lanetlenmiş güç ya da tanrıların gücü olarak da bilinen telekineziye sahip insanlar yönetmektedir. Saki ve arkadaşları, başlarına gelen bir olaydan sonra içinde yaşadıkları dünyanın gerçek yüzüne şahit olurlar. İnsanoğlunu bu duruma getiren kanlı tarih de dahil olmak üzere her şeyi çok geçmeden öğrenirler. Bu beşli, hayati tehlikelerle dolu bir maceraya atılacak, arkadaşlarını ve yok olmanın eşiğindeki bir dünyayı korumak için savaşacaktır.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Peris profil resmi
Peris
Çok katmanlı bir hikayeye sahip oldukça karışık anime dizisi. Ancak bu karışıklık hiç kötü bir durum değil. Anime bir çok tarza göz kırpıp farklı yapılar arasında hareket ediyor. Bu durum ne yazıkki izlenirliğini düşürüyor. ama sabırlı olunur ise gerçekten harika bir seri olduğunu anlıyorsunuz. Poltik olarak derin içeriğe sahip anime değeri bilinememişlerden.
1
2 ay önce
missimiki profil resmi
missimiki
Harika harika harika
0
7 ay önce
berrn profil resmi
berrn
8. bölüme geldim ama hala gariplikler silsilesinden başka bir şey değil. Sanırım sonunu göremeden bırakacağım ilk anime olacak.
1
1 yıl önce

Shin Sekai Yori dizisini beğenenler

Shin Sekai Yori dizisini içeren raflar

Shin Sekai Yori dizisi hakkında ilgi çekici içerikler