Sikeurit Gadeun (Secret Garden) (2010 - 2011)

Sikeurit Gadeun (2010 - 2011)Secret Garden

Puan 8.1 (14 kullanıcı)
Senin Puanın
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
60 dakika
Son bölüm
116
3
290
36
Koredizi profil resmi
Koredizi
Çok mükemmel bir dizi her zaman izlerim sıkılmadan usanmadan tüm bölümleri burda var izlemek isteyenler için http://www.asyadizi.org/dizi/secret-garden/
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
gizia profil resmi
gizia
Favori dizilerimden biri. Hem eğlenerek hem ağlayarak izledim. Fantastik ve değiş tokuş konularını beğenenler mutlaka izlesin. Bu diziden sonra Hyun Bin hayranı oldum.
report_problem
3 yıl önce
phoebe profil resmi
phoebe
Bu ne kadar güzel bir yapımdır. İzledikçe ilk bölümlerinde AŞK sen ne kadar güzel bir duygusun dedim defalarca. O kadar sürükleyici ve etkileyici ki 3 günde bitirdim, uyumakdan yemek yemekten bile daha cazip geldi hep bir sonraki bölümde ne olacağı. İzleyin izlettirin... Hem bol bol güldüm, bol bol duygulandım. Nefisti, muhteşemdi, söyleyecek söz bile bulamıyorum... Bana göre kusuru olmayan bi diziydi !!
report_problem
3 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Tavsiye üzerine başladım ama bu kadar geç başladığım için pişman oldum izlemeyi düşünen varsa hemen izlesin o kadar sürükleyici merak ettiriyor karakterlerin hepsi ayrı keyifli sahnelere imza atıyor, bununla birlikte karakterlerin yoğun duygusal anlarına da şahit olduk bu dizide, hakikaten hem ağlatan hem güldüren keyifle izlenen nadir dizilerden. Daha ne diyebilirm ki izleyin:)
report_problem
4 yıldan fazla önce
Turuncuklaket profil resmi
Turuncuklaket
Kore dizilerini biraz baş ağrıtıcı bulsam da bu diziyi çok sevmiştim. Tüm duyguları içinde barındıran bir dizi.
report_problem
5 yıl önce
starch profil resmi
starch
kore diziseverlere sesleniyorum..birkaç bölüm sonra bitireceğim.. en az bunun kadar güzel bir dizi tavsiye edecek var mı. teşekkürler
report_problem
6 yıldan fazla önce
HakanC profil resmi
HakanC
Güney kore film ve dizilerine başlama sebebimdir bu dizi. İnanılmaz sıcak-samimi ve hoş bir havası var. İnsana dizi boyunca tüm duyguları yaşatıyor gerçekten.
report_problem
6 yıldan fazla önce
filmsever profil resmi
filmsever
Konu itibari ile kore dizilerine has kurgusu olsada, baştan sona kadar sürükleyici hem hüzünlenip hem de güldürmeyi başaran, hafızalardan silinmeyecek bir dizi... :)
report_problem
6 yıldan fazla önce