Sikeurit Gadeun (Secret Garden) (2010-2011) afişi

Sikeurit Gadeun (2010-2011)
Secret Garden

Bölümler
Etiketler Romantik, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Süresi
60 dakika
Son bölüm
JanGeunSuk26 Kim Joo Won, harika görünüşlü fakat kibirli ve çocukça bir adamdır. Gil Ra IM, gözde aktristlerin kıskandığı vücudu ve güzelliği olan bir dublördür. Bir gün yolları birleşir ve tuhaf bir eve girerler. Evdeki garip bir yaşlı kadın onlara içmeleri için içki verir. Ertesi gün ikili uyandıklarında, bedenlerinin yer değiştiğini görürler...

phoeniks profil resmi
phoeniks
Tavsiye üzerine başladım ama bu kadar geç başladığım için pişman oldum izlemeyi düşünen varsa hemen izlesin o kadar sürükleyici merak ettiriyor karakterlerin hepsi ayrı keyifli sahnelere imza atıyor, bununla birlikte karakterlerin yoğun duygusal anlarına da şahit olduk bu dizide, hakikaten hem ağlatan hem güldüren keyifle izlenen nadir dizilerden. Daha ne diyebilirm ki izleyin:)
6
10 gün önce
Turuncuklaket profil resmi
Turuncuklaket
Kore dizilerini biraz baş ağrıtıcı bulsam da bu diziyi çok sevmiştim. Tüm duyguları içinde barındıran bir dizi.
0
12 ay önce
walrus profil resmi
walrus
Dizide asıl olay umdugumdan az yer kaplıyor olsa da guzel bir diziydi,müzikleri uzun süre akılda kalıyor ve Ji-won ha o kadar içten ağlıyor ki,ağlamamak elde değil.
0
neredeyse 2 yıl önce
starch profil resmi
starch
kore diziseverlere sesleniyorum..birkaç bölüm sonra bitireceğim.. en az bunun kadar güzel bir dizi tavsiye edecek var mı. teşekkürler
3
2 yıl önce
HakanC profil resmi
HakanC
Güney kore film ve dizilerine başlama sebebimdir bu dizi. İnanılmaz sıcak-samimi ve hoş bir havası var. İnsana dizi boyunca tüm duyguları yaşatıyor gerçekten.
1
2 yıl önce
filmsever profil resmi
filmsever
Konu itibari ile kore dizilerine has kurgusu olsada, baştan sona kadar sürükleyici hem hüzünlenip hem de güldürmeyi başaran, hafızalardan silinmeyecek bir dizi... :)
4
2 yıldan fazla önce

Sikeurit Gadeun dizisini beğenenler

Sikeurit Gadeun dizisini izlemek isteyenler

Sikeurit Gadeun dizisini içeren raflar

Sikeurit Gadeun dizisi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön