Sikeurit Gadeun (Secret Garden) (2010 - 2011)

Sikeurit Gadeun (2010-2011)
Secret Garden

Bölümler
Puan Like 8.2 / 11 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
Güney Kore
Süresi
60 dakika
Son bölüm
JanGeunSuk26 Kim Joo Won, harika görünüşlü fakat kibirli ve çocukça bir adamdır. Gil Ra IM, gözde aktristlerin kıskandığı vücudu ve güzelliği olan bir dublördür. Bir gün yolları birleşir ve tuhaf bir eve girerler. Evdeki garip bir yaşlı kadın onlara içmeleri için içki verir. Ertesi gün ikili uyandıklarında, bedenlerinin yer değiştiğini görürler...

Yorumlar

Koredizi profil resmi
Koredizi
Çok mükemmel bir dizi her zaman izlerim sıkılmadan usanmadan tüm bölümleri burda var izlemek isteyenler için http://www.asyadizi.org/dizi/secret-garden/
8 ay önce
gizia profil resmi
gizia
Favori dizilerimden biri. Hem eğlenerek hem ağlayarak izledim. Fantastik ve değiş tokuş konularını beğenenler mutlaka izlesin. Bu diziden sonra Hyun Bin hayranı oldum.
1 yıl önce
phoebe profil resmi
phoebe
Bu ne kadar güzel bir yapımdır. İzledikçe ilk bölümlerinde AŞK sen ne kadar güzel bir duygusun dedim defalarca. O kadar sürükleyici ve etkileyici ki 3 günde bitirdim, uyumakdan yemek yemekten bile daha cazip geldi hep bir sonraki bölümde ne olacağı. İzleyin izlettirin... Hem bol bol güldüm, bol bol duygulandım. Nefisti, muhteşemdi, söyleyecek söz bile bulamıyorum... Bana göre kusuru olmayan bi diziydi !!
1 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Tavsiye üzerine başladım ama bu kadar geç başladığım için pişman oldum izlemeyi düşünen varsa hemen izlesin o kadar sürükleyici merak ettiriyor karakterlerin hepsi ayrı keyifli sahnelere imza atıyor, bununla birlikte karakterlerin yoğun duygusal anlarına da şahit olduk bu dizide, hakikaten hem ağlatan hem güldüren keyifle izlenen nadir dizilerden. Daha ne diyebilirm ki izleyin:)
2 yıl önce
Turuncuklaket profil resmi
Turuncuklaket
Kore dizilerini biraz baş ağrıtıcı bulsam da bu diziyi çok sevmiştim. Tüm duyguları içinde barındıran bir dizi.
neredeyse 3 yıl önce
starch profil resmi
starch
kore diziseverlere sesleniyorum..birkaç bölüm sonra bitireceğim.. en az bunun kadar güzel bir dizi tavsiye edecek var mı. teşekkürler
4 yıl önce
HakanC profil resmi
HakanC
Güney kore film ve dizilerine başlama sebebimdir bu dizi. İnanılmaz sıcak-samimi ve hoş bir havası var. İnsana dizi boyunca tüm duyguları yaşatıyor gerçekten.
4 yıl önce
filmsever profil resmi
filmsever
Konu itibari ile kore dizilerine has kurgusu olsada, baştan sona kadar sürükleyici hem hüzünlenip hem de güldürmeyi başaran, hafızalardan silinmeyecek bir dizi... :)
4 yıldan fazla önce

Sikeurit Gadeun dizisini beğenenler

Sikeurit Gadeun dizisi hakkında ilgi çekici içerikler