Sleepy Hollow (2013 - 2017)

Sleepy Hollow (2013-2017)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
45 dakika
Son bölüm
PaRaNoYa7 Adını, hikayenin geçtiği kasabadan alan dizinin günümüzde geçtiğine bakmayın, hikaye oldukça eskiye dayanıyor: 1781 yılında Ichabod Crane iç savaş döneminde büyük bir düşmanla karşılaşır ve onu canı pahasına da olsa öldürmeyi başarır. Yüzyıllar sonra, günümüzde bir mağaradaki mezarında gizemli bir şekilde uyanan Crane, aklındaki birçok soruyla beraber hiç alışık olmadığı bu yeni dünyaya ayak uydurmaya çalışır. Ancak bilmediği birşey vardır ve o da kendisiyle beraber öldüğünü sandığı esrarengiz düşmanı da dirilmiştir. Kasabanın şerifi ve genç yardımcısı gelen bir anons üzerine gittikleri çiftlikte efsanevi “Başsız Süvari” yle karşılaşırlar. Yaşanan bu olaylarla ilgili olarak, eski savaş elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken Crane gözaltına alınır ama gördükleri karşısında sessizliğini koruyamayan Abbie Mills olaylara farklı yaklaşır. Abbie’nin ve Crane’in geçmişten gelen birçok sırrı ortaya çıkardığı ve Başsız Süvari’yle başlayan doğaüstü olaylarla mücadelesi ise bu şekilde başlar.

Yorumlar

umit profil resmi
umit
İlk 2 sezonu gerçekten mükemmel olan ancak 3. sezonda düşüşe geçen fantastik dizi. Eğer aradan sonra reytingleri yükselmezse 3. sezonu son sezonu olcak maalesef. Crane'nin hal hareketleri bilgisi diziyi izlenebilir yapan diğer etkenlerden birtanesi
neredeyse 3 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
1. sezonda 5-6 bölüm izleyip yarıda bıraktım . Dizi aslında iyi başlamıştı fakat bir türlü tutturamadılar gün geçtikçe daha garip hal aldı ve benim için hayal kırıklığı olarak bitti . Tavsiye etmiyorum .
4 yıldan fazla önce

Sleepy Hollow dizisini beğenenler

Sleepy Hollow dizisini içeren raflar

Sleepy Hollow dizisi hakkında ilgi çekici içerikler