Sons of Anarchy (2008-2014) afişi

Sons of Anarchy (2008-2014)

Bölümler
Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.5 / 11 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Gerilim, Kült
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
45 dakika
Son bölüm
Numenor ons of Anarchy, Amerika FX Networks kanalında yayınlanan bir suç, drama dizisidir. Dizi, Kaliforniya'nın küçük bir kasabasında kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlıklarını korumaya çalışan bir motorsiklet çetesi olan "Sons of Anarchy Motorcycle Club" ve etraflarında geçen olayları anlatıyor. Bu çete, bir yandan içinde bulunduğu kuralsız yaşamı sürdürmeye çalışırken diğer yandan da bölgenin suç ve uyuşturucu ağına karşı direnç göstermek, kasabayı korumak zorundadır. Sons of Anarchy, kısaca Amerika'da uzun yıllar boyunca varlığını sürdürmüş olan motorsiklet çetelerinin yaşamlarını konu alıyor. Jackson 'Jax' Teller (Charlie Hunnam) : Jax, Sons of Anarchy Motosiklet Kulübü'nün kurucusu John Teller'ın oğludur. Bu hayat tarzından başkasını tanımaz. Jax iki tekerlek üzerinde giden bir paradokstur: zeki, hassas, ve hislerini dışa vuran bir karakterken aynı zamanda asabi ve oldukça tepkili bir kişiliği vardır. Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) : Jax'ın annesi Gemma Teller Morrow, hayatındaki erkekleri mutlu ve bir arada tutan, tam anaerkil bir kadındır. Ayrıca, gizli ve karanlık sırları vardır. Anaç olduğu kadar da acımasız bir annedir. Tahtını korumak için hiçbir şeyden kaçınmayacak bir kraliçedir. Clarence 'Clay' Morrow (Ron Perlman) : Clarence 'Kil' Morrow, Jax'in üvey babası ve SAMCRO'nun başkanıdır ve "Redwood First 9motosiklet kulübünün kurucu üyelerindendir. Bir çeşit eklem rahatsızlığı (dejeneratif artriti) olan Clay, kendi bedeni üzerindeki hakimiyetini kaybettikçe, çevresine koyduğu kurallar da daha sert ve acımasız olmaya başlar.

Yorumlar

mrtks89 profil resmi
mrtks89
Görünce nostalji yaşadım, özlemişim SOA'yi. Çok dizi izledim fakat hiç bir diziyi böylesine bi tutkuyla izlememiştim. Hele bir de Harley Davidson tutkunuz varsaaa sesini duymak bile içinizi kıpır kıpır yapıyorsaaaa bulunmaz bir nimet olacaktır kaçırmayın. Keşke bitmeseydi dediğiniz dizilerden biri olacaktır. ''Riding through this world all alone''
0
1 yıldan fazla önce
akkayagiiz profil resmi
akkayagiiz
İzleyen her insanın kalbinde ayrı bir yeri olan efsane. Çok sevdik çok
0
1 yıldan fazla önce
mhmtayz profil resmi
mhmtayz
Diziye baslarken çok umutlu değildim.Sade aksiyondan sıkılan biri olarak sıkılacağımı düşünüyordum.Fakat çok yanlış düşünmüşüm.Zira dizinin içinde aksiyondan çok mükemmel hayat dersleri vardı.Dİzide öyle aman aman sanatsal unsurlar yok.Ama bence realizm allahına kadar var.Gerçekten hayat var.
2
1 yıldan fazla önce
birtank profil resmi
birtank
7 sezon ne çabuk bitti anlayamadım.Karakterler ve hikaye o kadar sağlam oturtulmuş ki bundan iyisi olamaz diyorsunuz.Oyuncu seçimleri mükemmel.
1
neredeyse 2 yıl önce
Capo profil resmi
Capo
Bu dizi için, sanki önce müzikler bulunup üzerine senaryolar yazılmış ve mükemmel sahnelerle kurgulanmış gibi.
Ön yargılarınızı bırakmak için iyi bir nedendir bu dizi.Suç ve dram ın birleştiği fakat normal hayatın içine batmış insanlara öneremeyeceğim bir dizi.
0
neredeyse 2 yıl önce
frkncskn profil resmi
frkncskn
son 2 sezona kadar guzeldı daha sonra koptum diziden
0
2 yıl önce
hakan68 profil resmi
hakan68
diziyi izlemeye başlayalı çok uzun zaman olmadı ama çok kısa süre bağladı beni kendine. Üstüne bir de dizinin bitmiş olduğunu devamının gelmeyeceğini beşinci sezonda öğrendim şuan daha yavaş izlemek için kendimi zorluyorum breaking bad den sonra aynı şeyleri bu dizi içinde yaşıyorum kesinlikle izlenmesi gereken bir yapıt özellikle her bölüm de sizi şaşırtması ne olacağını kestirememeniz sizi diziye daha çok bağlayacak. Özellikle Kurt Sutter olağanüztü yazıyor. İzlemediyseniz kesinle hemen başlayın
0
neredeyse 3 yıl önce
serkankaraahmet profil resmi
serkankaraahmet
ah ulan gemma :@
0
neredeyse 3 yıl önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
Motorcu arkadaşların kaçırmaması gereken dizi..Harikadır
1
3 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Hells Angels , Mongols gibi dünyanın en büyük motosiklet çeteleri konu alınarak çekilen dizi. para , kan , şiddet , uyuşturucu ve mafya aileleri gibi konuları işleyen , Amerikanın özellikle güney bölgelerinde etkili olan motosiklet çetelerini en iyi anlatan dizi .
1
3 yıldan fazla önce
farukaydogan profil resmi
farukaydogan
yeni sezon nezaman başlayacak aceba. belkiyoruz seni SOA
0
3 yıldan fazla önce
Trgtt profil resmi
Trgtt
Dünyada ikinci bir brad pitt olduğunu anlıyacaksınıız
1
neredeyse 4 yıl önce

Sons of Anarchy dizisini beğenenler

Sons of Anarchy dizisi hakkında ilgi çekici içerikler