Soosanghan Pateuneo (Beware This Woman) (2017)

Soosanghan Pateuneo (2017)
Beware This Woman

Bölümler
Puan Like 8.9 / 11 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Suç
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
starch Suspicious Partner / Love in Trouble // Bong-Hee (Nam Ji-Hyun) Adli Araştırma ve Eğitim Enstitüsünde stajyerlik yapmaktadır. Bir gün, metroda, Ji-Wook'u (Ji Chang-Wook) bir tacizciyle karıştırır. Ji-Wook bir savcı olduğunu ve onu taciz etmediğini söylese de Bong-Hee ona inanmaz. Daha sonra, aynı enstitüde stajyer avukat olan erkek arkadaşı Hee-Joon'u (Chansung) başka bir kadınla birlikte bir otel lobisinde yakalar. Bong-Hee, sevgilisinin apaçık sadakatsizliğinden dolayı incinir ve ona ilk karşılaştığı adamla yatacağını söyler. Bu teklifi yaptığı adam, metroda tacizcilikle suçladığı savcı Ji-Wook'tan başkası değildir. Birlikte içmeye giderler. Ertesi sabah uyandığında, kendini savcının evinde bulur..

Yorumlar

phoeniks profil resmi
phoeniks @Mine.Ce 
Çok heyecanlı bir diziydi tavsiye üzerine izledim @Mine.ce harika bir diziydi çok çok teşekkür ediyorum:)) sıradaki korecanım nasıl bakalım devam:))
8 ay önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
sonunda bitti😍 bitti ki ne bitti..heycanla tırnakları yedire yedire bir sonraki bölümü iple çektirerek bitti... 40 bölüm olmasından çekinecek olsam da her bölümün yarım saat sürmesi klasik 20 bölüm bir dizi sunuyor önümüze. en nefret ettiğinizi karakteri bile sevdirerek bitirmeyi başaran nadir dizi.. baş karakterler bi' harika^^ Ji Chang-Wook zaten favorim❤️️ Nam Ji-Hyun'la ilk karşılaşışım,ama nadir sevdiğim bayan karakterlerden oldu😊 yine adil olmayan adalet sistemine söven tatlı bir diziydi.. ben sevdim,siz de sevin😊
11 ay önce
phoebe profil resmi
phoebe
Favori dizilerimin arasına girdi, her şeyiyle konu işleyiş oyunculuk ; hepsi 10 numara! İlk bölümden itibaren de çok akıcı ve sürükleyici, sürekli merak uyandıran nefis bir dizi.
1 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Konusu, senaryosu , oyuncuları harika. Çok doğal ve samimi bir dizi olmuş. Sonlara doğru tekrarlar can sıkıcı olsa da, avukatların toplantıları çok eğlenceliydi. Artık uzun bir süre savcılı avukatlı dizi izlemek istemiyorum. Şu Koreli çocuklar neden kaşlarına kadar inen saçlarla dolaşırlar ki, alınlarını açınca daha bir hoş oluyorlar...Dizinin 40 bölüm olduğunu görüp vazgeçmeyin. Bölümler 30'ar dakikalık. Sürükleyici olduğundan, kısa sürede izleniyor.
1 yıldan fazla önce
rabitt profil resmi
rabitt
uyarıı!! bu dizi yüzünden ji chang wook hariç bütün insanlardan nefret edebilirsiniz :D
neredeyse 2 yıl önce
drkanq profil resmi
drkanq
Beğenerek izlediğim dizilerden biri tavsiye ederim.
neredeyse 2 yıl önce

Soosanghan Pateuneo dizisini beğenenler

Soosanghan Pateuneo dizisi hakkında ilgi çekici içerikler