Spartacus: Blood and Sand (2010 - 2013)

Spartacus: Blood and Sand (2010 - 2013)

Puan 9.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Kahramanlık, Suç, Aksiyon
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
55 dakika
Son bölüm
1086
17
2784
133
Deniz.c94 profil fotoğrafı
Deniz.c94
Gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biridir benim için. İkinci sezondan sonra değişen oyuncular ilk sezondakilerin yerini tutmasa da kaldırılabilir bir sorun.

"Without Naevia cut" tarzı bir olay olsa daha çok severek izleyebilirdim.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Yıllar sonra bir kere daha izledim ve gerçekten unutulmaz bir dizi.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
bu tarz filmlerden, dizilerden pek hoşlanmasam da, pek benim sevdiğim türde olmasa da diziye şans verip izledim ve çok enteresan bir biçimde diziyi çok sevdim.. çok güzel bir dizi kanlı sahneler muhteşem boğaz kesme sahneleri çok gerçekçi.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
SonofGods profil fotoğrafı
SonofGods
Yüzyıllarca önce dahi özgürlüğün öneminin göz önüne serildiği harika bir dizi. Konu müthiş. Senaryo da yer yer eksiklikler var ama idare eder. Görsel efektler ilk sezon çok amatörce diğer sezonlar da biraz düzeltildi. Romayı bitiren Hristiyanlık mı ? Kölelik yani adaletsizlik mi ?
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
smyye.atakul profil fotoğrafı
smyye.atakul
Mükemmel efsanesiyle işlenen Spartacus, ah ahh o kadar çok söylenecek şey var ama ifade edecek kelime yok. Kesinlikle izleyin 3.sezonu 1 günde bitirdim resmen. Çok iyiydi
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
İzlemeyen bin pişman denilenlerden benim için. Mutlaka izlenmeli..
error_outline
4 yıldan fazla önce
snkn.sys profil fotoğrafı
snkn.sys
İzleyeli uzun zaman oldu ama hemen her sahnesi aklımda. Oyunculuk, hikaye, görsellik.. Benim için 10 numara bir diziydi ki tekrar izlemeye başladım.. Kaçıncı izleyişim bilmiyorum ama bıkmadan, usanmadan izlerim.. Bitirdikten sonra etkisinden kurtulamadığım ve her hatırlayışımda "lan ne güzel dizi arkadaş ya" dediğim. Herkese önerdiğim efsane..
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
SinemaGurmesi profil fotoğrafı
SinemaGurmesi
ne diziydi be bi vuruyodu kılıçı heyt be kim durur karşısında o bir Trakyalı çünkü bizim genlerden var onda çok güçlü. ne efsane diziydi ben kriksus olurdum kardeşim ganikus olurdu spartacus'u hep babam bizden önce seçiyodu onu kınıyorum burdan çünkü spartacus kriksus'u her zaman döver.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
yeni oyuncuya alışma ve ilk sezon heyecanını aramakla geçen ikinci sezonun ardından muhteşem bi üçüncü sezon ve daha da. mükemmel bir final izledim. özellikle son iki bölüm çok etkileyiciydi hem replikler hem duygusu hem de akıl oyunlarıyla. zamanında yarım bırakarak büyük hata yapmışım. unutulmaz dizilerden biri oldu benim için.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
FairyTalee profil fotoğrafı
FairyTalee
ilk sezonundan son sezonuna kadar her bölümü final niteliğinde olan muhteşem bi diziydi. böle bi dizi ne geldi ne de gelecek. game of thrones gibi diziler spartacusun yanında çömezmiş.:(
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
1. SEZON: Herşeyiyle mükemmel bir sezondu. Finali ise soluksuz izletiyor. Bugüne kadar izlediğim en iyi dört beş dizi sezonundan birisi gerçekten. Ama bunu böyle ayırıp yazmamın nedeni daha önceki izleyişimde ikinci sezonun ilk bölümüyle diziyi kapatmam olmuştu. Çünkü malum Spartacus değişiyor adamımız hayatını kaybedince. Bakalım o zaman olayın tazeliğinden duygusal mı davranmışım yoksa haklımıydım görelim :) Yine de devamını beğenmesem bile ilk sezonu her dizisevere tavsiye edebilirim.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
bercem profil fotoğrafı
bercem
muhteşem bir yapım
error_outline
6 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Prison break' den sonra boşluğumu dolduran tek dizi tam bir efsane bekleten gitsin bi köşede ölsün o kadar :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
haktant profil fotoğrafı
haktant
Bu diziyi bu kadar zaman neden izlememişim diye kendime kızıyorum. Harika ilerliyor, heyecanlı, her an herşey olabiliyor. Efektleri biraz daha iyi olsaydı, dört dörtlük diyecektim.
error_outline
6 yıldan fazla önce
orhanbayram profil fotoğrafı
orhanbayram
Savaş, tarih, gerilim türünde dizi severler için kaçırılmaz bir seri.
error_outline
6 yıldan fazla önce