Spartacus: Blood and Sand (2010 - 2013)

Spartacus: Blood and Sand (2010-2013)

Puan 9.4 (23 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Kahramanlık, Suç, Aksiyon
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
55 dakika
Son bölüm
1062
17
2738
131
GamerPC16 profil resmi
GamerPC16
Yüzyıllarca önce dahi özgürlüğün öneminin göz önüne serildiği harika bir dizi. Konu müthiş. Senaryo da yer yer eksiklikler var ama idare eder. Görsel efektler ilk sezon çok amatörce diğer sezonlar da biraz düzeltildi. Romayı bitiren Hristiyanlık mı ? Kölelik yani adaletsizlik mi ?
report_problem
17 gün önce
smyye.atakul profil resmi
smyye.atakul
Mükemmel efsanesiyle işlenen Spartacus, ah ahh o kadar çok söylenecek şey var ama ifade edecek kelime yok. Kesinlikle izleyin 3.sezonu 1 günde bitirdim resmen. Çok iyiydi
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
İzlemeyen bin pişman denilenlerden benim için. Mutlaka izlenmeli..
report_problem
2 yıl önce
snkn.sys profil resmi
snkn.sys
İzleyeli uzun zaman oldu ama hemen her sahnesi aklımda. Oyunculuk, hikaye, görsellik.. Benim için 10 numara bir diziydi ki tekrar izlemeye başladım.. Kaçıncı izleyişim bilmiyorum ama bıkmadan, usanmadan izlerim.. Bitirdikten sonra etkisinden kurtulamadığım ve her hatırlayışımda "lan ne güzel dizi arkadaş ya" dediğim. Herkese önerdiğim efsane..
report_problem
2 yıldan fazla önce
SinemaGurmesi profil resmi
SinemaGurmesi
ne diziydi be bi vuruyodu kılıçı heyt be kim durur karşısında o bir Trakyalı çünkü bizim genlerden var onda çok güçlü. ne efsane diziydi ben kriksus olurdum kardeşim ganikus olurdu spartacus'u hep babam bizden önce seçiyodu onu kınıyorum burdan çünkü spartacus kriksus'u her zaman döver.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
yeni oyuncuya alışma ve ilk sezon heyecanını aramakla geçen ikinci sezonun ardından muhteşem bi üçüncü sezon ve daha da. mükemmel bir final izledim. özellikle son iki bölüm çok etkileyiciydi hem replikler hem duygusu hem de akıl oyunlarıyla. zamanında yarım bırakarak büyük hata yapmışım. unutulmaz dizilerden biri oldu benim için.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Lessienn profil resmi
Lessienn
bu dizi kesinlikle benim 'en'im.söylenildiğinin aksine kandan,seksten ibaret falanda değildir.müzikleri,karakterleri,kostümleri ve muazzam sezon finalleriyle ben de çok başka bi yeri var.esas oğlanın tüm acısını izlerken sizde çeker,yer yer oturur ağlarsınız.izlemeyen varsa kesinlikle tavsiyedir.
report_problem
3 yıldan fazla önce
FairyTalee profil resmi
FairyTalee
ilk sezonundan son sezonuna kadar her bölümü final niteliğinde olan muhteşem bi diziydi. böle bi dizi ne geldi ne de gelecek. game of thrones gibi diziler spartacusun yanında çömezmiş.:(
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
1. SEZON: Herşeyiyle mükemmel bir sezondu. Finali ise soluksuz izletiyor. Bugüne kadar izlediğim en iyi dört beş dizi sezonundan birisi gerçekten. Ama bunu böyle ayırıp yazmamın nedeni daha önceki izleyişimde ikinci sezonun ilk bölümüyle diziyi kapatmam olmuştu. Çünkü malum Spartacus değişiyor adamımız hayatını kaybedince. Bakalım o zaman olayın tazeliğinden duygusal mı davranmışım yoksa haklımıydım görelim :) Yine de devamını beğenmesem bile ilk sezonu her dizisevere tavsiye edebilirim.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
bercem profil resmi
bercem
muhteşem bir yapım
report_problem
4 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Prison break' den sonra boşluğumu dolduran tek dizi tam bir efsane bekleten gitsin bi köşede ölsün o kadar :)
report_problem
4 yıl önce
haktant profil resmi
haktant
Bu diziyi bu kadar zaman neden izlememişim diye kendime kızıyorum. Harika ilerliyor, heyecanlı, her an herşey olabiliyor. Efektleri biraz daha iyi olsaydı, dört dörtlük diyecektim.
report_problem
4 yıldan fazla önce
orhanbayram profil resmi
orhanbayram
Savaş, tarih, gerilim türünde dizi severler için kaçırılmaz bir seri.
report_problem
4 yıldan fazla önce
aclckworkorange profil resmi
aclckworkorange
Kendime kızıyorum böyle bir diziyi niye bu kadar geç izledim diye gerçekten başyapıt dizi gibi dizi tüyler diken diken oluyor
report_problem
4 yıldan fazla önce
acarnesim profil resmi
acarnesim
İddaa ediyorum bu dizi gibi asla bir daha böylesine harika bir baş yapıt olmayacak. Ben şahsen bu tarz bir dizinin asla çekilemeyeceğini düşünüyorum. çünkü sadece sahneler, efekler, müzik vs. çekimle ilgili şeyler muhteşem değildi aynı zamanda karakterler muhteşem ötesiydi sergiledikleri rollerle. çekim ile ilgili daha iyisi yapıla bilir ama asla bir daha böylesine bir bütün oluşturulamaz. Dizilere bugün bu kadar düşkün isem bu dizi baş sorumlusudur. eğer izlemediyseniz dizi izlemeyin o kadar abartıyorum ve bu abartıyı hakkediyor :)
report_problem
5 yıl önce