Spartacus: Gods of the Arena (2011)

Spartacus: Gods of the Arena (2011)

Bölümler
Puan Like 9.0 / 12 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Kahramanlık, Aksiyon, Suç
Ülke
ABD
Süresi
55 dakika
Son bölüm
PaRaNoYa7 Spartacus: Gods of the Arena bizi Spartaküs’ten öncesine, Capua’da yepyeni şampiyonların doğduğu bir döneme götürüyor. Gladyatörlük efsanesinde derinlere inerken, ideallerine bağlı yaşayan kahramanımız Spartaküs’ün yerini zevk düşkünü Gannicus alıyor. Yeni karakterler ve akıl almaz mücadelelerin yer aldığı Spartacus: Gods of the Arena, Spartaküs’ün başkaldırdığı çarpık düzenin nasıl geliştiğini ekranlara taşıyor. Spartaküs’ün henüz ayak basmadığı Batiatus’un gladyatör okulu, zevk ve sefa düşkünü şampiyonu Gannicus’un omuzlarında yükselişe geçmiştir. Okulu babasından devralmayı bekleyen Batiatus, gladyatörlerini en yüksek mertebede dövüştürmek için her türlü entrikayı çevirmeye hazırdır. Tabii sadık eşi Lucretia her zamanki gibi planlarının en büyük destekçisidir. Eski arkadaşları Gaia’nın da yardımıyla güç kazanmak ve Capua’yı yönetmek için sınır tanımayacaklardır. Bu yeni diziyle Spartacus: Blood and Sand’de tanıştığımız karakterlerin bulundukları noktaya nasıl geldiklerini öğrenirken, Batiatus’un okulunun adım adım nasıl yozlaştığına, hırs ve ihanetle değişen hayatlara tanıklık edeceğiz. Gods of the Arena’da, arenada olduğu kadar Batiatus’un evinde de gerilim dorukta olacak.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Whitfield'ın hastalığından dolayı araya konulan ve Batiatus'un okulunun yükselişini ele alan 6 bölümlük mini dizi. Bir çok karakterin geçmişini öğrenirken bir de Gannicus adında o günün şampiyonunu izliyoruz. Dizinin ilk sezonu gibi yine harikaydı. Bakalım yeni Spartacus ile nasıl devam ediyor dizi. İlk çıktığı zamanlarda Whitfield'ın yokluğuyla bırakmıştım diziyi.
neredeyse 3 yıl önce
mahru profil resmi
mahru
andy whitfieldin ölümü ile benim için biten dizi.
3 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Andy Whitfield' ın ölümünden sonra yeni oyuncu seçimleri dönemimde ilerideki karakterleri anlatan muhteşem bir mini dizi izlemeden ölme.
3 yıl önce
orhanbayram profil resmi
orhanbayram
İzlemeden ölmeyin :)
3 yıldan fazla önce
CANERAHMET profil resmi
CANERAHMET
gannicus ve gülüşü diyorum başka birşey demiyorum
4 yıldan fazla önce
efehalilm profil resmi
efehalilm
En iyisi ;)
neredeyse 5 yıl önce
yasinpolat profil resmi
yasinpolat
tek kelime mükkemmel :)
neredeyse 5 yıl önce

Spartacus: Gods of the Arena dizisini beğenenler

Spartacus: Gods of the Arena dizisini içeren raflar

Spartacus: Gods of the Arena dizisi hakkında ilgi çekici içerikler