Star Trek: Voyager (1995 - 2001) afişi

Star Trek: Voyager (1995-2001)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Aksiyon
Ülke
ABD
Süresi
44 dakika
Son bölüm

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
3. sezonun ardından: Önceki sezonla aynı kalitede bir sezondu. Bu sezonda özellikle sezon içinde ve finalinde Borglarla tekrar karşılaşmak ve hatta Borglardan da güçlü bir düşmanla karşılaşmak sürükleyiciliğini arttırdı dizinin. 4. sezon bu konunun üstüne ne kadar gidecekler merak ediyorum. Toplam 3 sezon içinde en kötü bölüm 2x04 en kötü bölüm, 3x26 ise en iyi bölüm.
0
6 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
2. sezonun ardından: Ekibin içinde bulunduğu çaresizliği yavaş yavaş hissetmeye başlıyoruz artık. Özellikle Kaptan Janeway bu sezon daha bir baskındı. Artık sesi de eskisi kadar rahatsız etmiyor beni. Sezon boyunca her ne kadar uç bölümler olsa da gözümü kırpmadığım bölümler de oldu. Ekibe de artık tamamen ısındım. Özellikle doktora hayranım. 2 sezon içinde 2x04 en kötü bölüm ve 2x21 en iyi bölüm.
1
7 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İlk sezonun ardından: Şimdilik doğal olarak TNG ve DS9 kadar kaliteli gözükmüyor. Yine 3. sezonda yükselişe geçecektir. Karakterlerin henüz ismi kafamda yer etmese de yeniden Star Trek evrenine geminin dahil edilmesi hoş olmuş Kaptanın sesine daha tam alışamadım ve ilk defa bir kadın kaptan izliyorum ama zamanla alışıp seveceğimi düşünüyorum bakalım. İlk sezonun en kötü bölümü 1x12 olurken, en iyi bölümü 1x1 olarak görünüyor.
0
7 ay önce

Star Trek: Voyager dizisini beğenenler

Star Trek: Voyager dizisini içeren raflar

Star Trek: Voyager dizisi hakkında ilgi çekici içerikler