Supergirl (2015- ) afişi

Supergirl (2015- )

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
43 dakika
Son bölüm
Ricky.McFloyd DC'nin çizgi romanlarından uyarlanacak dizi, Superman'in kuzeni olan Kara Zor-El'i ekranlara getirecek. Krypton gezegenindeki felakatin ardından Dünya'ya kaçan kahramanımız, farklı bir kimlikle yaşayacak. 24 yaşına geldiğinde güçlerini kabullenen Kara, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşecek. Projenin arkasında Arrow ve The Flash gibi dizilerin yapımcısı Greg Berlanti var.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
0
12 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Keyifli bir dizi. Grafikler ve senaryo ise çok başarılı değil. Dizi şey havasında böyle ana haberin üstüne 8:15te başlayacak başarılı dizi değil de öğlen 4te 5te yayınlanan denk gelince aa bi bakıyım seviyesinde bir dizi. Çok daha üste çıkacağını sanmam. Bir de söylemeden edemicem Kripton gezegeninin büyülü gözlükleri Kara'da da var. Zaten fazlasıyla fantastiksiniz şu gözlüğe bi büyü bi güç bi ne bileyim bişeyler yapılmış gibi gösterin. bi metre mesafeden tanınmıyor gözlüğü çıkarınca. Superman gene lens de takıyodu :D ne kadar farkedecekse gerçi :)

Güncelleme: İzledikçe daha da kötüye gitti. Açık ara DC'nin yaptığı en kötü dizi diyebilirim.
3
12 ay önce
Brook profil resmi
Brook
1 günde 14 sezon izleten dizi oldu benim için. Gayet iyiydi. Merakla yeni bölümleri bekliyoruz bakalım.
2
1 yıl önce
dmorf profil resmi
dmorf
dizi güzel kurgusu falan iyi. Oyuncuları da iyi seçilmiş. ama kızın kostüm cok kotu.. sanırsın 80lerden fırlamış
2
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
şimdilik güzel dewam eden bir dizi ama görsel efektlerde we senaryo dinamiğinde bir kaç sorun war onlar halledilmeli ilerleyen bölümlerde yoksa pek sürmez ..
2
1 yıldan fazla önce
KerseL profil resmi
KerseL
Pilot bölümüyle guzel bi başlangıç yaptı dizi, flash'ta meta-insanlari kovaliyolardi bunda da kripton'dan kacan mahkumları kovaliycaklar anlasilan
0
1 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Dizi güzel.Kara Zor-El olarak Kal -El in yani Clark Kent in arkasından dünyaya gönderilmiş.Görevi onu korumak.konuşmalarda kuzenim diye çok geçti lafı.ilerleyen bölümlerde çıkarmı bilmem ama Kasım a kadar beklicez şimdi 2. blm için.
2
2 yıl önce

Supergirl dizisini beğenenler

Supergirl dizisini izlemek isteyenler

Supergirl dizisini içeren raflar

Supergirl dizisi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön