Teen Wolf (2011 - 2017)

Teen Wolf (2011-2017)

Bölümler
Puan Like 7.5 / 16 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
41 dakika
Son bölüm
patch Scott McCall, bir kurt adam tarafından ısırılınca artık sonsuza kadar o da bir kurt adam olur. Artan cesaret, süper işitme ve güven gibi hayatında olumlu değişiklikler olsa da, birlikte gelen tehlikelerle de yüzleşmek zorunda kalacaktır. İzlenmesi gereken, değişik 'şeyler' ve olayların birbiri ardına yaşandığı heyecan dolu bir dizi.

Yorumlar

Lioness profil resmi
Lioness
İçimden bir ses bir sinema filmi gelebilir diyo... Yani final bölümü ben dizinin finali olabilirim ama bu aslında başka bir kulvarda başlangıç der gibiydi ^^ Aslında final sezonu güzeldi; son bölümdeki savaş keşke biraz daha görkemli olsaymış Onun dışında tadında bitti.
1 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Dizinin finalinin ardından: Böyle ahım şahım bir dizi değildi belki ama MTV'yi MTV yapan dizidir benim için. Bence kanalına göre 6 sezon iyi idare ettiler diziyi. Dizi finalinde 1 kişi hariç -ki benim favorimdi- tüm ekibi bir arada görmek başladığım zamanları anımsattı. Aynı kadro tekrar bir araya gelmez ama bir süre sonra spin-off u çıkabilir bence. Bu arada dizinin 2 başrolü Scream dizisinin kadrosuna katıldılar.
1 yıldan fazla önce
snkn.sys profil resmi
snkn.sys
İlgimi çeken bir konu olduğu için başladığı günden izlemeye başladım. Harika diyebileceğim bölümler de vardı, çok b*ktan diyebileceğim bölümler de. Son sezonları izlememin sebebi diziye başlamış olmamdı. Daha güzel bir final olabilirdi, mantık hataları ve duygusallığın bol olduğu bir final diye düşünüyorum. Aksiyonu daha fazla yapıp bitirebilirlerdi ama zaten bitiyor son bölüm falan diye uğraşmamışlar sanırım :) Her şeye rağmen severek izlediğim bir diziydi ama iyi ki bitti malum artık senaryo yazamıyorlardı :))
1 yıldan fazla önce
Ned profil resmi
Ned
Stiles ve Lydia karakterleri için izlediğim dizidir. Son iki sezonda Dylan'ın sağlık sorunları yüzünden Stiles karakterini sadece koklattıkları için onlara kızgınım. İlk sezonu efektler açısından amatörce başlasa da sonra kendini toplamıştır. Çok iyi senaryo konularını ele aldılar fakat bunu işleyişleri yeterli değildi. Bu yüzden yeterince ilgi görmediğini düşünüyorum. Sonunu getirene kadar izlemek istedim sadece ve pişman da değilim.
1 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
bu diziyi herkes ergen dizisi dediği için, sevmem herhalde diye düşünüp izlemeyi ertelemiştim.. sonra izlemeye karar verdim.. iyi ki de başlamışım.. bence gayet güzel bir dizi.. sürükleyici ve sıkmadan izlettiriyor kendisini.. evet ergen sahneleri var ama düşündüğüm kadar, milletin kötülediği kadarda kötü bir dizi değil.
1 yıldan fazla önce
videofuar profil resmi
videofuar
süperdir kendileri :)
neredeyse 4 yıl önce
cinema.colic profil resmi
cinema.colic
gayet güzel akıcı gizemli bir fantastik-gençlik dizisi. en iyi yanı ise konular tekrara düşmüyor her sezonda farklı bir olay farklı bir yaratık ortaya çıkıyo
4 yıl önce
videofuar profil resmi
videofuar
harikanın ötesine nasıl geçildiğini öğrenmeye başladık bakalım ikinci sezonda neler izleyeceğim
4 yıl önce
Geotitan profil resmi
Geotitan
gerçekten başarılı bir kurt dizisi
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
en sevdiğim yabancı dizilerden biri , ilk bir kaç bölüm vasat gibiydi ama sonradan inanılmaz iyi oldu , çıkışını da hala sürdürüyor .
4 yıldan fazla önce
efehalilm profil resmi
efehalilm
En iyi fantastik dizilerinden biri her ne kadar kurt adam dizileri çıksada hiç biri teen wolf kadar iyi olamıyor
4 yıldan fazla önce

Teen Wolf dizisini beğenenler

Teen Wolf dizisini içeren raflar

Teen Wolf dizisi hakkında ilgi çekici içerikler