The 100 (2014 - )

The 100 (2014- )

Bölümler
Puan Like 7.5 / 25 kullanıcı
Senin Puanın
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
43 dakika
Son bölüm
Nurullahsert Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran bir uzay gemisi 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

Yorumlar

scrscream profil resmi
scrscream
2/9 'sevgi zayıflıktır' diyor Clarke reis :) Güzel akıcı gidiyor şuanda..
2 ay önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
çok hoş, farklı, değişik bir dizi.. yalnız bazıları her ne kadar lost ta benziyor dese de lost ile yakından uzaktan alakası olmayan tamamen bağımsız müthiş dizi.. ayrıca bu diziyi lost ta benzetmek lost ta hakarettir.. lost tun yeri apayrıdır bende.. hiç bir dizi lost un yerini dolduramaz efsane ötesi efsanedir benim için o.. açık ve net.
2 yıldan fazla önce
Boddah profil resmi
Boddah
Dizi efsane mi orası tartışılır,keza dizinin hala toy olduğunu ve bir kaç fırın daha ekmek yemesi gerektiğini düşünmekteyim,belki de fazlaca genç başrol oyuncusu olmasından böyle düşünüyorum.Fakat dizi asla geri gitmiyor aksine ilerledikçe tadını almaya başlıyor.Sezonlar arası farklar belli oluyor zaten,kimse ilk sezon ki gibi,fazlasıyla gönül davalarına kendini kaptırmıyor,tıpkı dizi gibi büyüyüp serpiliyorlar işte.Bir de fantastik yönü çok olmasa da Game of thrones,bilim kurgu yönü ise,özellikle yapay zeka kısımları Person of interest tadı veriyor.Hatta önemli-önemsiz demeden karakterlerin öldürülmesi,kendine has bir konuşma dili olması,feminist yönünün ağır basması açısından da baya baya yapımcılar Game of thrones a öykünüyor sanki
2 yıldan fazla önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
izleyin pişman olmazsınız.. lost gibi diyebilirim..
3 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
ilk 4 bölümü izledim ama pek sevmedim şu ana kadar. İlerledikçe belki ilginçleşebilir. Ben size tavsiye etmeyeyim ama siz yine de izleyin. :D
3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk başladığında biraz soğuk bulduğum ancak ilerledikçe way be adamlar film kalitesinde bilim-kurgu dizisi yapmışlar dediğim dizidir kendisi :) 1 günde 5 bölüm izledim öyle kaptırdım yani :) fantastik,bilim-kurgu-macera sewenlerin kesinlikle çok beğeneceği bir yapım :)
3 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Son yılların şürhesiz en başarılı bilimkurgu dizilerinden. İzledikçe izleme isteğiniz artıyor. Ben işlediklerini konuların ve verdikleri mesajların oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Dizide rahatsız olduğum birkaç husus var onlar dışında seviyorum. Raven ve Octavia karakterleri dizide çok sinir olduğum karakterler ve onları dizide gördükçe sinirlerim geriliyor. Bir de dizideki feminist havada bazen can sıkıcı oluyor ama bunu uyarlandığı kitabın yazarının bir kadaın olduğuna bağlayabiliriz tabi. Bir de gereksiz, hiç neden yokken ortaya çıkan eşcinsel sahnelere bence hiç gerek yok diziyi bayağılaştırıyor.
3 yıldan fazla önce
megung profil resmi
megung
oturup düşününce çok saçma geliyor dizi neden izliyorum ben bunu diyorum ama nedense izlemekten de alıkoyamadım kendimi, aynı hisleri fringede de yaşamıştım belki tarif açısından daha açıklayıcı olur :) zaman öldürmek isteyenler buyrun böyle alalım efenim sizleri ;)
neredeyse 4 yıl önce
acarnesim profil resmi
acarnesim
Şu kadarını söyleyeyim eğer dizi izlemeyi seven biriyseniz ve gerçek anlamda sağlam dizi diye tanımlaya bileceğiniz bir dizi arıyorsanız. Özellikle de bilim kurgu seviyorsanız bir kaç gün içinde bütün bölümleri bitirip yeni sezonu iple çekeceksiniz tereddüt etmeden izleyin .
neredeyse 4 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
Bürokasi ve wahşi doğa kanunları arasında sıkışmış ergenlerin sevişme mücadelesi :) ilk bölümünden beri saçmalayan ama herşeye rağmen kendini merakla izleten popüler dizi. zaman geçirmek için bire bir. Bölümler ilerledikçe daha da iyi oluyor...
4 yıl önce
missbolt profil resmi
missbolt
'dı yüz'
4 yıldan fazla önce
kabasakal profil resmi
kabasakal
Şu anda ortalama bir dizi ama ilerde epey güzel bir dizi olacağına adım gibi eminim.
4 yıldan fazla önce
ZEYOVIC profil resmi
ZEYOVIC
Yeni bölümü dört gözle beklediğim muhteşem bir dizi...
4 yıldan fazla önce
efehalilm profil resmi
efehalilm
Bu yıl en iyi sezon finali yapan dizilerden biriydi her dakikası dolu dolu geçti.
4 yıldan fazla önce
babaydans96 profil resmi
babaydans96
yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum :)
4 yıldan fazla önce
smhctnglu profil resmi
smhctnglu
Dünyanın yok olması ve insalığın tekrardan doğmasını konu alan aşk aksiyon savaş ne isterseniz bulabildiğiniz sürükleyici yeni bir dizi
4 yıldan fazla önce

The 100 dizisini beğenenler

The 100 dizisi hakkında ilgi çekici içerikler