The 100 (2014 - )

The 100 (2014 - )

Puan 7.5 / 10
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
43 dakika
Son bölüm
522
30
1127
332
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Finalin ardından: 2. sezon biraz umut verse de sonrasında uzadıkça konular sıkmaya başladı. Çok heyecanlıydım bu seri için ama artık son sezonda iyice koptum olaylardan. Halbuki ellerindeki konu çok güzel yönlere gidebilirdi ama saçmaladılar ne yazık ki. Dizinin en fazla beğenilen bölümü 5x13 Damocles - Part Two, en az beğenilen bölümü ise 7x03 False Gods.
error_outline
5 ay önce
wiserdumb profil fotoğrafı
wiserdumb
Bilim kurgu takıntımla ve hikayenin ilginçliği yüzünden uzun zamandır arkadaşlarım tavsiye ediyordu, ben de başladım. Ama gençler arası hikayeler beni çok daralttı. İkinci bölümü bitirdim şimdilik. Devam eder miyim bilmiyorum.
error_outline
5 ay önce
Ned profil fotoğrafı
Ned
Final yapıyorsun bari imkansız olan her şey mümkün olsun da iki yüzümüz gülsün. Beğenmedim finali.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
hmm 6.sezon bomba gibi başladı diğer sezonlar gibi:) hiç düşmedi tempo bu dizide,sevioruz kendisini..
error_outline
2 yıldan fazla önce
scrscream profil fotoğrafı
scrscream
2/9 'sevgi zayıflıktır' diyor Clarke reis :) Güzel akıcı gidiyor şuanda..
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
çok hoş, farklı, değişik bir dizi.. yalnız bazıları her ne kadar lost ta benziyor dese de lost ile yakından uzaktan alakası olmayan tamamen bağımsız müthiş dizi.. ayrıca bu diziyi lost ta benzetmek lost ta hakarettir.. lost tun yeri apayrıdır bende.. hiç bir dizi lost un yerini dolduramaz efsane ötesi efsanedir benim için o.. açık ve net.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Boddah profil fotoğrafı
Boddah
Dizi efsane mi orası tartışılır,keza dizinin hala toy olduğunu ve bir kaç fırın daha ekmek yemesi gerektiğini düşünmekteyim,belki de fazlaca genç başrol oyuncusu olmasından böyle düşünüyorum.Fakat dizi asla geri gitmiyor aksine ilerledikçe tadını almaya başlıyor.Sezonlar arası farklar belli oluyor zaten,kimse ilk sezon ki gibi,fazlasıyla gönül davalarına kendini kaptırmıyor,tıpkı dizi gibi büyüyüp serpiliyorlar işte.Bir de fantastik yönü çok olmasa da Game of thrones,bilim kurgu yönü ise,özellikle yapay zeka kısımları Person of interest tadı veriyor.Hatta önemli-önemsiz demeden karakterlerin öldürülmesi,kendine has bir konuşma dili olması,feminist yönünün ağır basması açısından da baya baya yapımcılar Game of thrones a öykünüyor sanki
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
ENeMyPeAcE profil fotoğrafı
ENeMyPeAcE
izleyin pişman olmazsınız.. lost gibi diyebilirim..
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
ilk 4 bölümü izledim ama pek sevmedim şu ana kadar. İlerledikçe belki ilginçleşebilir. Ben size tavsiye etmeyeyim ama siz yine de izleyin. :D
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
ilk başladığında biraz soğuk bulduğum ancak ilerledikçe way be adamlar film kalitesinde bilim-kurgu dizisi yapmışlar dediğim dizidir kendisi :) 1 günde 5 bölüm izledim öyle kaptırdım yani :) fantastik,bilim-kurgu-macera sewenlerin kesinlikle çok beğeneceği bir yapım :)
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Son yılların şürhesiz en başarılı bilimkurgu dizilerinden. İzledikçe izleme isteğiniz artıyor. Ben işlediklerini konuların ve verdikleri mesajların oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Dizide rahatsız olduğum birkaç husus var onlar dışında seviyorum. Raven ve Octavia karakterleri dizide çok sinir olduğum karakterler ve onları dizide gördükçe sinirlerim geriliyor. Bir de dizideki feminist havada bazen can sıkıcı oluyor ama bunu uyarlandığı kitabın yazarının bir kadaın olduğuna bağlayabiliriz tabi. Bir de gereksiz, hiç neden yokken ortaya çıkan eşcinsel sahnelere bence hiç gerek yok diziyi bayağılaştırıyor.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
megung profil fotoğrafı
megung
oturup düşününce çok saçma geliyor dizi neden izliyorum ben bunu diyorum ama nedense izlemekten de alıkoyamadım kendimi, aynı hisleri fringede de yaşamıştım belki tarif açısından daha açıklayıcı olur :) zaman öldürmek isteyenler buyrun böyle alalım efenim sizleri ;)
error_outline
6 yıldan fazla önce
acarnesim profil fotoğrafı
acarnesim
Şu kadarını söyleyeyim eğer dizi izlemeyi seven biriyseniz ve gerçek anlamda sağlam dizi diye tanımlaya bileceğiniz bir dizi arıyorsanız. Özellikle de bilim kurgu seviyorsanız bir kaç gün içinde bütün bölümleri bitirip yeni sezonu iple çekeceksiniz tereddüt etmeden izleyin .
error_outline
6 yıldan fazla önce
Peris profil fotoğrafı
Peris
Bürokasi ve wahşi doğa kanunları arasında sıkışmış ergenlerin sevişme mücadelesi :) ilk bölümünden beri saçmalayan ama herşeye rağmen kendini merakla izleten popüler dizi. zaman geçirmek için bire bir. Bölümler ilerledikçe daha da iyi oluyor...
error_outline
6 yıldan fazla önce
missbolt profil fotoğrafı
missbolt
'dı yüz'
error_outline
neredeyse 7 yıl önce