The Big Bang Theory (2007 - 2019)

The Big Bang Theory (2007-2019)

Puan 9.2 (49 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt, Bilim Kurgu
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
22 dakika
Son bölüm
1286
23
2901
332
tugberto profil resmi
tugberto
Gelmiş geçmiş en şahane dizilerden. Son bölümünde ağladım resmen, o kadar bağlanmışım 12 yılda 💕👏💜
report_problem
8 ay önce
burcudrn profil resmi
burcudrn
Hayatımda komedi dizisinde ağladığım 2.nci final oldu. Birincisi Friends'ti. Onun finalinde de çok ağlamıştım bunda olduğu gibi. Harika bir finaldi. Şimdiden tüm karakterleri özledim. Hiç bitmesin istedim resmen....
report_problem
11 ay önce
Ned profil resmi
Ned
Diziyi 9 yıldır izliyorum. Beni yaşadığım onca sıkıntıdan, üzüntüden bana nefes aldırmayan dertlerimden uzaklaştıran bir diziydi hep. Her bölümünde kendi yaşamımdan uzaklaşıp gülerek ve eğlenerek izledim. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu da son buldu. Hayatıma katılan bu neşe için ne kadar teşekkür etsem az. Göz yaşlarıyla veda ettim.
report_problem
1 yıldan fazla önce
dilber34 profil resmi
dilber34
harika bir diziydin. final bölümünü yeni izledim gerçekten çok güzel olmuş..seriyi baştan sona izleyemedim baştan başlayacağım.bir de özel bölüm varmış önce onu izlerim.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Az önce bitti mutlu bir tebbessüm azıcıkta göz yaşıyla ^^ 12 yıl boyunca abartmandan sıkmadan o kadar güzel şekillendi ve tadında da bitti. Final konuşması harikaydı.
report_problem
1 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Diziyi az önce bitirdim. 1-2 yılda bitirenlerden değilim, neredeyse dizi başladığından beri izliyorum ve o kadar alışmıştım ki karakterlere, ve o kadar tanıyorum ki her birini, kim nerede nasil davranır, ilk bakışta anlar olmuştum artık. Bittiğinde bir komedi dizisinde ağlayacağım hiç aklıma gelmezdi. Başlarda bilimsel bazı cümleler yorardı beni, takip etmekte zorlanırdım. Giderek Penny gibi ben de akışına bıraktım, anladığım yerde sevindim, anlamadığım yerde "amaaan neyse" deyip geçtim. Penny kadar güzel kadınlar ya da kazanova yakışıklı erkekler yok , hatta bazıları kendisine acıyacağımız denli silik karakterler. Ama her biri çok değerli, çok sevimli. Bozuk asansörü bile çok özleyeceğim:) Onun sayesinde efsanevi merdiven konuşmaları dinledik. Neyse işte bittiğine üzgünüm ama bu diziyle birlikte büyüdüğüm için de mutluyum.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Astronom profil resmi
Astronom
gelmiş geçmiş en iyi dizi finaliydi. muhteşemdi. harikaydı. türkçede bunlarla ne kadar eş anlamlı kelime varsa hepsini kullanmak istiyorum. resmen gönüllere su serperek , herkesi rahatlatarak bitirdiler. benim için gerçekten çok sıra dışı ve bir o kadarda hayatıma etki eden bir diziydi. 12 yıl boyunca bu ana tanıklık etmek , anlayamazsınız :D
report_problem
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Bittiğine inanamıyorum. İçim burkuldu. O kadar alışmışım ki her yıl olduğu gibi sezon finali yapmışta yeni sezonda izleyecekmişiz gibi. Ama bitti. Her şeyi ile harika ve müthiş bir sonla veda ettiler.. Küçük Sheldon'ı artık bağrıma basacağım.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
harika bi finaldi.. ayrıca young sheldonda da son sahne ile bu güzel final taçlandı ve birbirini tamamladı. çok çok sevdim sizleri özleneceksiniz..
report_problem
1 yıldan fazla önce
gangrel profil resmi
gangrel
8. sezon biraz bozmasa iyiydi.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
Senemini profil resmi
Senemini
Favori dizilerimden biri. Her bolumu birbirinden keyifli, canim sıkkın oldugunda açıp izliyorum bir iki bolum keyfim yerine geliyor hemen:) Herkese tavsiye ederim;)
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
sheldoncoop profil resmi
sheldoncoop
sadece Bazingaaa diyorum :)
report_problem
6 yıl önce
Geotitan profil resmi
Geotitan
bece komedi dalında en iyi dizi
report_problem
6 yıl önce
dcn24 profil resmi
dcn24
funny
report_problem
6 yıldan fazla önce
Astronom profil resmi
Astronom
hayatımda izlediğim en güzel dizilerin başında gelir. tüm karakterler harika. . birini bile çıkarsalar çok sırıtır. ilk sezonlarda her şey sheldona odaklı olsa da diğer karakterde en az sheldon kadar iyi. bilim ve komedi ancak bu kadar bir araya getirilebilirdi.
report_problem
6 yıldan fazla önce