The Big Bang Theory (2007 - 2019)

The Big Bang Theory (2007 - 2019)

Puan 9.0 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt, Bilim Kurgu
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
22 dakika
Son bölüm
1298
24
2937
333
olcaywtsn profil fotoğrafı
olcaywtsn
Finali yaptık bakalım. Gördüğüm en etkileyici final bölümüydü.
Her bölümünü sıkılmadan izlediğim eğlenceli bir yapımdı.
error_outline
1 yıldan fazla önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Tekrar başladığım, izlerken geçen zamanla birlikte nostalji hissini doyasıya yaşatan komik dizidir. Zaten son 2-3 sezonu izlememiştim, iyi oluyor bu 20 dk'lık keyif anları.
error_outline
1 yıldan fazla önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Gelmiş geçmiş en şahane dizilerden. Son bölümünde ağladım resmen, o kadar bağlanmışım 12 yılda 💕👏💜
error_outline
2 yıldan fazla önce
burcudrn profil fotoğrafı
burcudrn
Hayatımda komedi dizisinde ağladığım 2.nci final oldu. Birincisi Friends'ti. Onun finalinde de çok ağlamıştım bunda olduğu gibi. Harika bir finaldi. Şimdiden tüm karakterleri özledim. Hiç bitmesin istedim resmen....
error_outline
2 yıldan fazla önce
Ned profil fotoğrafı
Ned
Diziyi 9 yıldır izliyorum. Beni yaşadığım onca sıkıntıdan, üzüntüden bana nefes aldırmayan dertlerimden uzaklaştıran bir diziydi hep. Her bölümünde kendi yaşamımdan uzaklaşıp gülerek ve eğlenerek izledim. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu da son buldu. Hayatıma katılan bu neşe için ne kadar teşekkür etsem az. Göz yaşlarıyla veda ettim.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
harika bir diziydin. final bölümünü yeni izledim gerçekten çok güzel olmuş..seriyi baştan sona izleyemedim baştan başlayacağım.bir de özel bölüm varmış önce onu izlerim.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Az önce bitti mutlu bir tebbessüm azıcıkta göz yaşıyla ^^ 12 yıl boyunca abartmandan sıkmadan o kadar güzel şekillendi ve tadında da bitti. Final konuşması harikaydı.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Diziyi az önce bitirdim. 1-2 yılda bitirenlerden değilim, neredeyse dizi başladığından beri izliyorum ve o kadar alışmıştım ki karakterlere, ve o kadar tanıyorum ki her birini, kim nerede nasil davranır, ilk bakışta anlar olmuştum artık. Bittiğinde bir komedi dizisinde ağlayacağım hiç aklıma gelmezdi. Başlarda bilimsel bazı cümleler yorardı beni, takip etmekte zorlanırdım. Giderek Penny gibi ben de akışına bıraktım, anladığım yerde sevindim, anlamadığım yerde "amaaan neyse" deyip geçtim. Penny kadar güzel kadınlar ya da kazanova yakışıklı erkekler yok , hatta bazıları kendisine acıyacağımız denli silik karakterler. Ama her biri çok değerli, çok sevimli. Bozuk asansörü bile çok özleyeceğim:) Onun sayesinde efsanevi merdiven konuşmaları dinledik. Neyse işte bittiğine üzgünüm ama bu diziyle birlikte büyüdüğüm için de mutluyum.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Astronom profil fotoğrafı
Astronom
gelmiş geçmiş en iyi dizi finaliydi. muhteşemdi. harikaydı. türkçede bunlarla ne kadar eş anlamlı kelime varsa hepsini kullanmak istiyorum. resmen gönüllere su serperek , herkesi rahatlatarak bitirdiler. benim için gerçekten çok sıra dışı ve bir o kadarda hayatıma etki eden bir diziydi. 12 yıl boyunca bu ana tanıklık etmek , anlayamazsınız :D
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Bittiğine inanamıyorum. İçim burkuldu. O kadar alışmışım ki her yıl olduğu gibi sezon finali yapmışta yeni sezonda izleyecekmişiz gibi. Ama bitti. Her şeyi ile harika ve müthiş bir sonla veda ettiler.. Küçük Sheldon'ı artık bağrıma basacağım.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Seda.. profil fotoğrafı
Seda..
harika bi finaldi.. ayrıca young sheldonda da son sahne ile bu güzel final taçlandı ve birbirini tamamladı. çok çok sevdim sizleri özleneceksiniz..
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
gangrel profil fotoğrafı
gangrel
8. sezon biraz bozmasa iyiydi.
error_outline
7 yıldan fazla önce
Senemini profil fotoğrafı
Senemini
Favori dizilerimden biri. Her bolumu birbirinden keyifli, canim sıkkın oldugunda açıp izliyorum bir iki bolum keyfim yerine geliyor hemen:) Herkese tavsiye ederim;)
error_outline
7 yıldan fazla önce
sheldoncoop profil fotoğrafı
sheldoncoop
sadece Bazingaaa diyorum :)
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
Geotitan profil fotoğrafı
Geotitan
bece komedi dalında en iyi dizi
error_outline
neredeyse 8 yıl önce