The Crown (2016 - )

The Crown (2016 - )

Puan 8.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler Tarih, Biyografi
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
58 dakika
Son bölüm
69
4
136
63
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Sizce de 4. Sezon çok iyi olmamış mı 👌
error_outline
1 yıldan fazla önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Başarılı bir dönem dizisi olmuş. Özellikle hala hayatta olan kraliyet ailelerine rağmen ki İngiliz kraliyet ailesinden bahsediyoruz, çok tarafsız bir dizi olmuş. Ağır ve uzun olmasının sebebi olayları nakış nakış işlemiş olmasıdır. Diziyi ikiye bölmek gerekiyor. İlk iki sezon Churchill ve Kraliçe alıp götürürken üçüncü ve son sezonun yıldızları Demir Leydi ve tabii ki Diana olmuş. Hanedanlık dizilerini herkes sevmez ama sevenlerin beğeneceği bir dizi olmuş. Charles iyi ki -hala- kral olmamış, onda kral olacak karakter yok, bir insan bütün hayatını Camilla için harcar mı ya.. ki sonunda Diana'nın ardından yine almış Camilla'yı... Diana'yı harcamışlar matmazel.
error_outline
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Her açıdan muazzam derecede güzel ve kalite kokan bir yapım, oyunculuklar enfes, kostümler, dekorlar, mekanlar her şey o kadar dönemi yansıtıyor ki izlerken o dünyanın ve karakterlerin içine gidiyorsunuz, 4 sezonu 10 günde bitirdim diyebilirim, çok sevdiğim ve başarılı bulduğum bir dizi oldu iyi ki izlemişim çok beğendim.
error_outline
1 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
İlk 2 sezonu çok beğendim. Genç Lilibeth i izlemeyi de çok sevdim, oyunculuğuna bayıldım
Ama 3. sezon da yaşlanılmış tabi yaşlanınca aşk meşk bitmiş ülkenin daha çok siyasi yönü ön plana çıkmış yer yer sıkıldığım oldu ama genel anlamda oldukça güzel diziydi. Tarih ve biyografi sevenler mutlaka izlemeli.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
RGO profil fotoğrafı
RGO
Harika ötesi bir dizi... Her şeyiyle o dönemi hissedebiliyorsunuz
error_outline
2 yıldan fazla önce
Ilknur.m profil fotoğrafı
Ilknur.m
Ben bu diziyi daha önce niye izlememişim ... Şiddetle tavsiye edilir ...
error_outline
3 yıldan fazla önce
EsraG. profil fotoğrafı
EsraG.
Netflix'in paraya kıydığı belli olan dizi. Kostümlerden mekanlara kadar inandırıcılığı en yüksek dönem işlerinden biriydi benim için. Claire Foy'u çok beğendim. Tam İngiliz tarihi meraklılarına göre.
error_outline
5 yıldan fazla önce