The Following (2013 - 2015)

The Following (2013-2015)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Aksiyon, Suç
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
43 dakika
Son bölüm
TARIK59 FBI Amerika Birleşik Devletleri’nde hemen hemen 300’den fazla aktif seri katil olduğunu tahmin etmektedir. Bu katiller birbirleriyle iletişim kurmak için bir yol bulurlarsa ne olur? Ya da birlikte çalışıp ülke çapında ortaklıklar kurarlarsa? Zeki bir psikopat seri katil diğerlerini bir araya getirir ve bir hayran kitlesi oluşturursa neler yaşanır? Ünlü seri katil Joe Carroll (James Purefoy) ölüm hücresinden kaçar ve yeni bir çılgınlığa soyunur. Bunun üzerine FBI, eski ajan Ryan Hardy’i (Kevin Bacon) davaya danışmanlık yapması için departmana geri çağırır. Artık göz önünde olmayan Hardy, edebiyat öğretmenliği yaptığı Virginia Üniversitesi’nin kampüsünde 14 kız öğrenciyi öldüren Carroll’ın dokuz yıl önce yakalanıp hapse atılmasından sorumludur. Hardy, Carroll’la ilgili her şeyi bilmektedir. Onu herkesten iyi tanır. Belki Carroll’ın psikolojik ve entelektüel anlamda tek dengidir. Ancak yıllar önce Carroll davasını çözen Ryan Hardy artık farklı bir adamdır. Bu seri katili yakalamak için harcadığı süre boyunca hem fiziksel hem de zihinsel olarak yaralanmış olan Hardy sahadan ayrılalı uzun zaman olmuştur. Bu soruşturma Hardy’nin kurtuluşudur, harekete geçme çağrısıdır.

Yorumlar

pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
her bölüm aksiyon gerilim dolu, gerçekten muhteşem dizi.. ilk bölümden itibaren kendisine çekiyor.
1 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Harika başladı 2. sezonda bira kendisini tekrar etti ancak 2. sezonda çok sağlam süprizler yaptılar. Dizi boyunca ölmesini istediğim tek karakter Emma oldu. 3.sezonla birlikte harika bir final yaptılar ama sonu açık kaldı belki bir film olarak sonlandırılabilir. Mantık hataları var ama bunu gözardı edbiliyorsunuz çünkü dizi kendisini izlettiriyor her bölüm ne olacağını merak ediyorsunuz ve tahmin edilebilir şeyler yok. Oyunculara diyecek hiç birşey yok zaten. 3.sezonda gelen Michael Ealy keşke ilk sezondan bu yana olsaymış dedim çok iyi performans sergilemiş ve ne yazık ki efsane değil.
2 yıldan fazla önce
suleymanadiyaman profil resmi
suleymanadiyaman
Çok iyi başladı ara sezonlarda sallandı ama sonu bence gayet güzel bitti. Dizi yokluğunda çok rahat izlenebilecek bir dizi.
neredeyse 3 yıl önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
güzel başlayıp, kötü giden bir dizi.
4 yıldan fazla önce

The Following dizisini beğenenler

The Following dizisi hakkında ilgi çekici içerikler