The Gifted (2017 - 2019)

The Gifted (2017 - 2019)

Puan 8.0 / 10
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
43 dakika
Son bölüm
20
2
43
20
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Değişik bir yapım olmuş. Halbuki daha güzel işlenebilirmiş. Mutant özellikleri çok zayıftı. Ayrıca insan ırkından daha fazla destek görmek isterdim. Ama X-Man serisini seven bunu da sever. 3. sezonu gelirse daha heyecanlı olur diye düşünüyorum.
error_outline
1 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
2. sezonun ardından: Geçen sezonun üstüne biraz koyabilseydi devamı gelir miydi emin değilim ama son zamanlarda ucu bu kadar açık biten bir dizi izlemedim. Bu açıdan finalinden pek memnun kalmadım. İlk sezonun finali daha düzdü ama bu sezon genel giden havayı finalle sarsmak istemişlerdi sanki. Disney bir ihtimal kısa bir sezon onayı verse de yarım kalmışlık hissi ortadan kalksa keşke. Dizinin en beğenilen bölümü 2x16 oMens, en az beğenilen bölümü ise 2x12 hoMe olmuş.
error_outline
2 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
İlk sezonun ardından: Bütçesinden dolayı sanırım dizide bir çiğlik vardı. Yükseldiği yerler de oldu ama genel anlamda ortalama bir sezondu. Pek heyecan yaratmadı izlerken. İlk sezonun en fazla beğenilen bölümü 1x01 eXposed, en az beğenilen bölümü ise 1x07 eXtreme measures.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Ben gayet başarılı buldum. X-Men sonrasında yaşananların biraz daha derin işlenmesi gerekirdi sanırım, yani biraz basit işlenmiş gibi hikaye, fakat ilerledikçe daha da güzel olacağa benziyor. Karakterlerin bağlantıları çok iyiydi aslında. Teknik açıdan da güzel iş çıkarmışlar. İlerledikçe hikaye kısır döngüye sarmazsa, çeşitlilik artar, derinlik kazanır ve biraz daha aksiyon işin içine girerse bence daha başarılı olurlar gibi. İzlemeye değer bir dizi. Ben sevdim. Marvel olması da ayrı bir güzellik benim açımdan :)
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
çok güzel bir dizi.. değişik ve başarılı..
error_outline
4 yıldan fazla önce
sertbugra profil fotoğrafı
sertbugra
X-men evreninin dizisi ancak bu kadar basit ve klişe işlenebilirdi.. Zorlaya zorlaya izledim diyebilirim. 2.sezon daha iyi olur diye ümit ediyorum.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Ilknur.m profil fotoğrafı
Ilknur.m
Başarılı
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
cabir profil fotoğrafı
cabir
ilk bölümden beklentimin çok üstünde çıktı. Görsel efektler bir diziye göre oldukça iyi, hikayesi de x-man çizgi romanlarında çokça işlenen ve artık sinema veya televizyonda sıkça karşımıza çıkacağını düşündüğüm x-man dağıldıktan sonra devletin mutantları tek tek avlaması üzerine. Bana öyle geliyor ki hikaye bir süre sonra kendini tekrar etmez ve güzel bir şekilde gelişirse sonunda x-man hayranlarının yüzünü güldürecek bir yapım olur.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce