The K2 (2016)

The K2 (2016)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Aksiyon, Romantik
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
Alohomoraa Kim Je Ha(Ji Chang-Wook)eski bir paralı askerdir.Ülkesini çok sevmektedir.Ayrıca K2 olarak adlandırılmaktadır.Choi Yoo Jin’in(Song Yoon Ah)koruması olarak işe alınır.Choi Yoo Jin başkan adayının(Cho Seong Ha)eşi ve zengin bir ailenin kızıdır.Bu arada Ko An Na(Yoona)başkanın herkesten gizlediği umut dolu kızıdır.Münzevi bir hayat yaşamaktadır.Kim Je Ha kendisine ihanet eden ve yüzüstü bırakan başkana karşı kızı Ko An Na’yı kullanmaya karar verir.

Yorumlar

phoebe profil resmi
phoebe
eşime bile kore dizilerini sevdiren dizi oldu. Aksiyonu, konusunun ilginçliği akıcılığı.. çok güzeldi..
1 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
16 bölümün son dakikasına kadar aksiyon ve heyecan devam eder mi? Ne yalan söyleyeyim etti gerçekten. Paranoya bu diziyle ilgili söylenebilecek herşeyi yazmış zaten. Ben de keyifle izledim kesinlikle. Türü sevenler kaçırmasınlar.İyi seyirler...
2 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İlk bölümü ağzım açık izledim. Dedim ki sonraki bölümlerde tempo düşer zaten finali de sessiz sedasız kapatırlar. 2. bölümü de ağzım açık gözümü ayırmadan izledim. 3-4-5 derken herhangi bir bölümde gözümü kırptığımı hatırlamıyorum. Dizide aksiyon, komedi,aşk,hırs,güç,intikam duyguları çok çok iyi işlenmişti. Hani böyle 1. sınıf bir yemek gibiydi. Tüm malzemeler dozunda ve kıvamında ve her lokmada sizi mutlu eden bir tad olur ya hani işte öyle birşeydi bu dizi benim için. Her yönüyle ortaya güçlü bir dizi çıkmış. Açıkçası bu kadarını tahmin etmiyordum. Ji Chang-Wook ve Im Yoon Ah ise Kore dizilerinde şimdiye kadar gördüğüm en uyumlu çiftti.
2 yıl önce

The K2 dizisi hakkında ilgi çekici içerikler