The K2 (2016)

The K2 (2016)

Puan 9.7 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Aksiyon, Romantik
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
60 dakika
Son bölüm
22
0
42
12
scrscream profil fotoğrafı
scrscream
İzlediğim ilk kore dizisiydi tavsiye eden arkadaşlara çok teşekkür ederim.İsimlere alışmam ve konuşmalara (uzatarak konuşmalar falan) alışmam biraz zor oldu sanki :).Çok güzel aksiyon dizisiydi.Her bölüm ayrı tempo..
error_outline
yaklaşık 1 ay önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Aksiyon ararken kendimi tam da ortasında bulmak :) Ah Chang Wook kendine sevdirmeyi bir kez daha başardın. Son bölümüne kadar merak uyandıran bir diziydi.
error_outline
10 ay önce
UNALILK profil fotoğrafı
UNALILK
Bu dizi gerçekten çok iyiymiş...
error_outline
1 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
eşime bile kore dizilerini sevdiren dizi oldu. Aksiyonu, konusunun ilginçliği akıcılığı.. çok güzeldi..
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
16 bölümün son dakikasına kadar aksiyon ve heyecan devam eder mi? Ne yalan söyleyeyim etti gerçekten. Paranoya bu diziyle ilgili söylenebilecek herşeyi yazmış zaten. Ben de keyifle izledim kesinlikle. Türü sevenler kaçırmasınlar.İyi seyirler...
error_outline
4 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
İlk bölümü ağzım açık izledim. Dedim ki sonraki bölümlerde tempo düşer zaten finali de sessiz sedasız kapatırlar. 2. bölümü de ağzım açık gözümü ayırmadan izledim. 3-4-5 derken herhangi bir bölümde gözümü kırptığımı hatırlamıyorum. Dizide aksiyon, komedi,aşk,hırs,güç,intikam duyguları çok çok iyi işlenmişti. Hani böyle 1. sınıf bir yemek gibiydi. Tüm malzemeler dozunda ve kıvamında ve her lokmada sizi mutlu eden bir tad olur ya hani işte öyle birşeydi bu dizi benim için. Her yönüyle ortaya güçlü bir dizi çıkmış. Açıkçası bu kadarını tahmin etmiyordum. Ji Chang-Wook ve Im Yoon Ah ise Kore dizilerinde şimdiye kadar gördüğüm en uyumlu çiftti.
error_outline
4 yıldan fazla önce