The Knick (2014 - 2015) afişi

The Knick (2014-2015)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Ülke
ABD
Süresi
58 dakika
Son bölüm
yabann 1900′lerin başlarında, New York’ta geçecek olan hikâye, Knickerbocker Hastanesi’nde çalışan doktorlar, hemşireler ve diğer çalışanların hayatlarına odaklanacak. Clive Owen‘ın John W. Thackery isimli doktoru canlandıracağı The Knick’in altında Steven Soderbergh imzası olacak.

Yorumlar

UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
1900lerde tıp ne durumdaydı, o zamanlarda hasta olmak nasıldı bunları görüyorsunuz. tıpta yeni keşifler, tutku ve bolca kan. tabii bir de ırkçılık.. ilk sezonu çok başarılı buldum etkileyiciydi ancak 2. sezon karakterlere-ilişkilere daha çok yoğunlaşılıp konudan sapmasıyla bıraktığım dizi oldu maalesef ki
2 yıl önce
BlackPeter profil resmi
BlackPeter
dizisiz kalmıştım ilaç gibi geldi tek oturuşta 5 bölüm birden izledim.tavsiye ederim
3 yıl önce
XieXie profil resmi
XieXie
konusu nedir? sizce baslamalımıyım?
3 yıldan fazla önce
DoganGunesss profil resmi
DoganGunesss
Tıp tarihi gerçekten merak uyandırıyor. Henuz kimseler bilmiyor bu diziyi fakat izleyen sıkı dizi hastalarinin birakmicagina eminim
3 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
İlk bölümü izledim ve dizi iyi başladı . İlk sezon 10 bölüm olacakmış . Tarihi dizilerden hoşlaıyorsanız kaçırmayın . Clive Owen ilk kez sanırım bir dizide başrolde . 1900 lü yıllar New York ' ta geçen dizi ilk bölümden başyapıt olacağını belli etti . Clive Owen oyunluğu tartışılmaz büyük bir isim bence ..
3 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
İlk bölümü izleyen arkadaşlarım oldukça iyi yorumlarda bulundular . En kısa zamanda izleyeceğim bakalım . Yılın ses getiren dizilerinden olması bekleniyor .
3 yıldan fazla önce

The Knick dizisini beğenenler

The Knick dizisini içeren raflar

The Knick dizisi hakkında ilgi çekici içerikler