The Last Kingdom (2015 - )

The Last Kingdom (2015- )

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
İngiltere
Süresi
60 dakika
Son bölüm
lews İngiltere'de ayrı krallıkların son dönemi , Viking istilasının şiddetli olduğu zamanlarda geçen hikayemiz kahramanımız Uhtred of Bebbanburg ingiliz bir toprak sahibinin tek erkek çocugudur, ardından viking istilası başlar ve kahramınımız kendisini iki toplumun arasında olayların tam ortasında bulur.Hem Viking hemde ingiliz tarafından gidişatı olan izlemesi keyifli ,bazı abartılı sahnelere rağmen o dönemi gayet güzel yansıtan aksiyonu bol, savaş sahneleri tatmin edici bir dizi.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
2. sezonun ardından: Ben sıkıldım Uhtred'in oraya buraya koşuşturup bir baltaya sap olamasından. Kendisini çok ezdiriyor ve çabuk unutuyor. Böyle bir karakterin dizinin başrolü olması bana biraz absürd gelmeye başladı artık. Dizinin çevirmenleri Nehir ve Irmak da artık sıkıla sıkıla çevirmeye başladılar. 3. sezon final olursa çok sevineceklerinden eminim benim gibi. 2 sezon içinde 2. sezonun açılış bölümü 2x01 en kötü bölüm, ilk sezonun finali 1x08 en iyi bölüm.
neredeyse 2 yıl önce
Omerbahadir profil resmi
Omerbahadir
Tek sıkıcı sahnesi bile olmayan, hikayeyi çok hızlı bir şekilde gereksiz sahnelerden arındırılmış olarak aktaran çok kaliteli bir yapım. En az 30 bölüm çekilecek senaryoyu 8 bölüme sığdırıp film tadında sunmuşlar. 2. sezonu merakla bekliyorum.Kesinlikle izleyin.
3 yıldan fazla önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Muhteşem bir dizi... Kesinlikle izlenir... Dizi ilerledikçe daha güzelleşiyor ...
3 yıldan fazla önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Film tadında harika bir ilk bölümle başladı. Çok beğendim...
3 yıldan fazla önce
sinemasal profil resmi
sinemasal
buralar yakında değerlenir :)
3 yıldan fazla önce

The Last Kingdom dizisini beğenenler

The Last Kingdom dizisini içeren raflar

The Last Kingdom dizisi hakkında ilgi çekici içerikler