The Last Ship (2014 - 2018)

The Last Ship (2014-2018)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Gizem, Aksiyon
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
gastauskas İnsanlık yok olmanın eşiğinde; çünkü Dünya genelinde bir felaket gerçekleşmiştir. Bir virüs ortalığı kasıp kavurmuş ve bir avuç insan hayatta kalmıştır. Bir muhribin (torpido, top ve denizaltılara karşı silahlarla donatılmış, küçük, hızlı giden savaş gemisi) mürettebatı, virüsün çaresini bulmak ve insanlığı kurtarmak için ellerinden geleni yapmak zorundadırlar.

Yorumlar

Byumak profil resmi
Byumak
Amerikan propagandasının tavan yaptığı yine de her bölümünde farklı bir heyecan ve konuyu izleyicisine sunan, izlenilebilecek bir dizi.
2 ay önce
Seda.. profil resmi
Seda..
yavan geçen tek bi bölüm olmadı, her bölüm adrenalin..
1 yıldan fazla önce
Aseal profil resmi
Aseal
İzleyein her bölüm aksiyon
2 yıldan fazla önce
ercaneraslan profil resmi
ercaneraslan
Bu dizi daha fazla beğeniyi hak ediyor. Dizide acaba virüs insanları zombi tarzı şeye dünüştürür mü dedim ama olmadı yine buna rağmen aksiyon düşmüyor
3 yıldan fazla önce
gastauskas profil resmi
gastauskas
Amerikan propagandası olduğunu düşünenler gelmesin o zaman demişler ama, herkes seviyeyi düşürmedikçe istediği şeyi izleyip istediği şekilde yorum yapabilir. Ben de bu dizede çok fazla Amerikan propagandası olduğunu düşünüyorum. Ama insanlığın sonuna yönelik filmleri sevdiğim ve diziden denizciliğe ait bir şeyler öğrenebildiğim için izliyorum. Amerikan propagandasının sıkıntısı şu ki, diziden sıkılmaya başlamanıza neden oluyor. Kimi kısımlarında ise sıkkınlıktan saçmalamaya dönüyorlar. Çok komik ve anlaşılmaz kısımları, mantığa aykırı yerleri de var. Dizi ne çok mükemmel ne çok kötü. İleri bölümünde ne olacak acaba diye düşündürmüyor., bir arkadaşın da dediği gibi, biraz daha uzun çekseler film olurmuş. Çerez niyetine, can sıkıldıkça izlenebilir.
4 yıl önce
neway profil resmi
neway
Şimdilik başladığı tempoyla devam ediyor, bakalım nasıl devam edecek. Güzel bir dizi, tavsiye ederim
4 yıldan fazla önce
bdursunoglu profil resmi
bdursunoglu
Güzel bir dizi...sürekli aksiyon halinde...Bilim kurgu ve aksiyon iyi harmanlanmış...tavsiye ederim...
4 yıldan fazla önce

The Last Ship dizisini beğenenler

The Last Ship dizisi hakkında ilgi çekici içerikler