The Leftovers (2014 - 2017)

The Leftovers (2014-2017)

Puan 7.3 (6 kullanıcı)
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
60 dakika
Son bölüm
46
3
87
61
mhmtayz profil resmi
mhmtayz
DİZİYİ BİTİRİDİM FAKAT KAFAMDA HALA DEVAM EDİYOR. Çok garip bir diziydi.Genel hatlarıyla anlamamakla beraber diziyi aşırı sevdim.Dizi galiba bize sorular soruyor.İlerleyen zamanda tekrar izleyeceğim.Ayrıca dizi müzikleride tam anlamıyla efsaneydii.(Max Richter sen nasıl bir kralsın)
report_problem
3 gün önce
zevdush profil resmi
zevdush
Bitirdim diziyi, izleme motivasyonum sürekli şu oldu ne olduğunu sonraki bölümde anlıycam, tamam bir sonraki bölümde diye diye finale geldik ve hiçbir şey anlamadım yine de. Sevdim mi sevmedim mi karar veremedim, çok karmaşık duygular bıraktı ardından.
report_problem
8 ay önce
Peris profil resmi
Peris
Tüm bölümlerini sindire sindire tekrardan izlemek isteyeceğim ender dizilerden. Cevaplar üzerine değil daha çok sorular üzerine yoğunlaşan bir yapım. Sonuç olarak yaşam-ölüm dediğimiz şey aslında bizim yorumlarımızdan ibaret, gerçeği kimse bilmiyor. Sadece inanıyoruz ve bizi tanımlayan şey de bu oluyor. Müziklerine ayrıca parantez açmak gereken dizi uzun zaman aklımdan çıkmayacak....
report_problem
2 yıldan fazla önce
neway profil resmi
neway
Ara ara şöyle bir bakınıp acala ne olacak devamında diye bir umut bekliyorum da olmayacak sanki. Bir şeyler eksik bu dizide, çözemiyorum neyin eksik olduğunu. Kısmen Flash Forward'ı hatırlatıyor.
report_problem
5 yıldan fazla önce