The Leftovers (2014 - 2017)

The Leftovers (2014 - 2017)

Puan 7.0 / 10
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
60 dakika
Son bölüm
59
4
113
84
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Konu ilginç diye izlemeye başladım. Aniden kaybolan insanlar var tamam da onlar neden kayboldular onları araştırırlar diye devam eder dedim ama normal kalan insanların hayatında olanları anlatıyor. Boşa zamanım gitti .
error_outline
4 ay önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
öff 3 bölüm dayanabildim.
boş diziymiş bu ya...
bu kadar beğeni puan ? anlamadım...
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
İlk sezonun yarılarında uzun bir ara verdikten kalanını hızlı izlesem de bitirmem epey zamanımı aldı. Dizinin değişik ya da ilginç bir büyüsü var. İnsan, her bölüm sonu bir şeyleri hem anlıyor hem anlamıyor. Ama bir şekilde izlerken kapılıp gittim. Diziyi tekrar izlemek lazım. Bir düşüncenin ortaya atılıp ardı sıra sonsuz bir yol gibi uzayan sürükleyen kısacası düşüncelerin içinde insanı kaybeden bir dizi..
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Gerçek manada farklı bir diziydi her bölümün kendi içinde anlama-anladığını zannetme-katiyyen anlamama partları vardı. Düşününce anlaması bu kadar zor bir diziye devam etmem gibi duruyor ama dizinin kendine çeken ilginç bir büyüsü de var asla bırakamıyorsun. Herkes sever mi bilmiyorum ama bence muhakkak bir şans verilmeli
error_outline
3 yıldan fazla önce
mhmtayz profil fotoğrafı
mhmtayz
DİZİYİ BİTİRİDİM FAKAT KAFAMDA HALA DEVAM EDİYOR. Çok garip bir diziydi.Genel hatlarıyla anlamamakla beraber diziyi aşırı sevdim.Dizi galiba bize sorular soruyor.İlerleyen zamanda tekrar izleyeceğim.Ayrıca dizi müzikleride tam anlamıyla efsaneydii.(Max Richter sen nasıl bir kralsın)
error_outline
3 yıldan fazla önce
zevdush profil fotoğrafı
zevdush
Bitirdim diziyi, izleme motivasyonum sürekli şu oldu ne olduğunu sonraki bölümde anlıycam, tamam bir sonraki bölümde diye diye finale geldik ve hiçbir şey anlamadım yine de. Sevdim mi sevmedim mi karar veremedim, çok karmaşık duygular bıraktı ardından.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Peris profil fotoğrafı
Peris
Tüm bölümlerini sindire sindire tekrardan izlemek isteyeceğim ender dizilerden. Cevaplar üzerine değil daha çok sorular üzerine yoğunlaşan bir yapım. Sonuç olarak yaşam-ölüm dediğimiz şey aslında bizim yorumlarımızdan ibaret, gerçeği kimse bilmiyor. Sadece inanıyoruz ve bizi tanımlayan şey de bu oluyor. Müziklerine ayrıca parantez açmak gereken dizi uzun zaman aklımdan çıkmayacak....
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
neway profil fotoğrafı
neway
Ara ara şöyle bir bakınıp acala ne olacak devamında diye bir umut bekliyorum da olmayacak sanki. Bir şeyler eksik bu dizide, çözemiyorum neyin eksik olduğunu. Kısmen Flash Forward'ı hatırlatıyor.
error_outline
neredeyse 9 yıl önce