The Mentalist (2008 - 2015)

The Mentalist (2008-2015)

Bölümler
Puan Like 9.5 / 13 kullanıcı
Senin Puanın
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
43 dakika
Son bölüm
dolunay6638 Jane, TV’lerde çeşitli şovlara çıkmakla meşgul bir adamdır. İnsanların zihinlerini okuma vb. şovlar yapan biridir. Ancak bir gün iş dönüşü eve gittiğinde Red John adında veya lakabında birinin, karısı ve kızını öldürdüğünü duvarda ki gülücük işaretinden anlar.Bunu gören Jane’in bu sahneden sonra ki hayatı bambaşka olmaya başlar ve Bir CBI’ye girerek, hem Kaliforniya Araştırma Bürosunda ki ekibe yardımcı olur hem de kendi adamını aramakla meşguldür. Gizemli birbirinden farklı cinayetleri çözebilme yeteneği olan Jane, birçok cinayette ekibe büyük destek çıkar. Ama Jane’ın hayatında karısı ve kızı öldükten sonra tek bir amacı vardır: Red John’ı bulmak ve intikamını almaktır. Ancak bilinmelidir ki, Red John büyük bir katildir ve Patrick Jane için büyük planlar hazırlamaktadır. Jane, bilinmeyen birçok planlara girecek ve istemeyen sonuçlarla karşılaşabilecektir.

Yorumlar

umrant profil resmi
umrant
beni kendine bağlayana enfes dizi red john sürekliliği müthiş bir merak uyandırıyor,.bu yüzden sezon içlerinde sıkıcı ve tekrar olan bölümler olsa bile son bölümde müthiş bir şeyler olacak diye dayanıyorum:))ha zaten çok keyifli ekip yine izlenirdi süreklilik olmasaydı, çok güldürdükleri yerlerde oluyor,ince espiriler falan..:)4.sezondayım,izlemeye kıyamadığım dizilerden biri olması sevindirici.Jane'e de değineyim ukala olmaya çalışan ama aslında adamın dibi olan biri...
1 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Red John'un kim olduğunu öğrendiğimde yaşadığım hayal kırıklığını unutamıyorum :D Bir dönem çay içmeme zemin hazırlayan biricik ukala ama sevimli Patrick :D Kesinlikle izlenmeli.. Red Joh keşfi ile bence bitirmelilerdi son sezon biraz zorlama geldi bana :/
1 yıl önce
ozeybekoglu profil resmi
ozeybekoglu
nihayet diziyi bitirdim. Zekice kurgulanmış ve sıra dışı karakterler. Müthiş bir dizi olmuş.
2 yıl önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
henüz iki bölüm izledim ama şunu söyleyebilirim ki eğer öncesinde monk(ve galip derviş) ve sherlock izlemeseydim heycanlanabilirdim ama maalesef devam etme dürtüsü uyandırmadı aklıma estikçe ve başrol abinin hatrına arada takılırım diye düşünüyorum
neredeyse 3 yıl önce
Agent47 profil resmi
Agent47
mentalist, psych'tan sonra başladı ve birçok kişiye göre psych'ın çakması :D mentalist için psych'ın drama hali de deniyor. konsept itibariyle psych'ta komedi çok ön planda (polisiye olaylar da tabii ki çok iyi). psych hayranlarının hunharca eleştirmesine rağmen mentalist'e olumlu baktı psych ekibi. hatta dizide bazı yerlerde mentalist referansları bile yapıldı. bunu da azıcık reklam ve dipnot şeklinde vereyim :)
3 yıldan fazla önce
Sertac.Yucel profil resmi
Sertac.Yucel
bu saatte 7.sezonun son 4 bölümünü izledim.Güzeldi hem düşündürdü hem sevindirdi hemde duygusal anları vardı.Bitmiş olduğunu bilmek üzüyor ama ne yazıkki herşeyinde bir sonu var.Emiği geçen herkese içtenlikle teşekkür ederim.Böyle dolu dolu bir dizi için.
3 yıldan fazla önce
VeniVidiWatched profil resmi
VeniVidiWatched
Eğer jane gülümseyince sizde gülümsüyosanız diziyi sevmeye başlıyosunuz demektir :)
4 yıl önce
Mr.Bohannon profil resmi
Mr.Bohannon
adama hayran kalacaksınız, bazı bölümler sıkıcı olsa da efsane bölümleri izlemek için katlanacaksınız. katlanın. bittiğine üzülüyorum.
4 yıl önce
GzmSari profil resmi
GzmSari
Dizinin güzelliği izleyenlerce kabul görüyor ama bir noktadan sonra sıkılıyorlar... Tabi sonuçta bir polisiye dizisi her bölüm farklı bir olay çıkartmaya çalışılıyor üstüne birde sürekli devam eden bir RJ olayı döndürülüyor... Hayatımda hiç sıkılmadığım bir daha izlemeyi düşündüğüm tek dizi :) İzlediğim birçok polisiyeye göre her bölüm zekice kurgulanmış bir oyun dönüyor evet tahmin etmeye başlıyorsunuz bir noktadan sonra ama o ekibin arasında geçen diyaloglar ve tahmin etme çalışmaları, Patrick Jane'in ekiptekilere olay sonuçlanana kadar eziyet etmesi :) Arka planda devamlı olan konu sonuca bağlandığında bile bence çok güzel devam ettirdiler yenilikler katarak :) RJ'nin ölümü çok zavallıca olduğu için bende biraz tatminsizlik yaşadım ama eğer ölmemiş olursa daha büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağım :)
4 yıl önce
Caffeine profil resmi
Caffeine
Tek kelime yeterli: Kusursuz
4 yıldan fazla önce
enginberkay profil resmi
enginberkay
bazen sıkıcı gelsede güzel dizi
4 yıldan fazla önce
MelisSerpiL profil resmi
MelisSerpiL
Patrick Jane <3
4 yıldan fazla önce
Astronom profil resmi
Astronom
ilk sezonlarını izlediğim, gittikçe sıradanlaşan , her bölümde aynı kurgu olan , 1 sezondan sonra her bölümde olacakları tahmin ettiğim için sıkıldığım dizi.
4 yıldan fazla önce
EmirHan profil resmi
EmirHan
Her ne kadar en sevdiğim dizilerden biri olsa da, bir yerden sonra sıkmaya başladı. Altıncı sezonun sonu gayet güzel bitti. Keşke final olarak o bölümle diziyi bitirselerdi.
4 yıldan fazla önce
farukaydogan profil resmi
farukaydogan
Jane adamım :)
4 yıldan fazla önce
Avukat21 profil resmi
Avukat21
red john bence ölmedi.O da yalan cıkacak
neredeyse 5 yıl önce
tiki93 profil resmi
tiki93
red john öldü dizi daha iyi oldu
5 yıl önce
AriGold profil resmi
AriGold
Red John!
5 yıl önce

The Mentalist dizisini beğenenler

The Mentalist dizisini içeren raflar

The Mentalist dizisi hakkında ilgi çekici içerikler