The Night Manager (John le Carré's The Night Manager) (2016)

The Night Manager (2016)
John le Carré's The Night Manager

Bölümler
Puan Like 8.0 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Uyarlama, Suç
Ülke
İngiltere
Süresi
358 dakika
Son bölüm
EsraG. Eski İngiliz askeri Jonathan Pine gizli bir operasyon için Burr tarafından işe alınır. Silah ticareti yapan bir grubu çökertmek ve istihbarat toplamak için görevlendirilmiştir. Silah tüccarı Richard Onslow Roper ile bağlantısı olan Fransız-Arap kökenli Sophie'den bazı bilgiler alır. Bu gizli bilgileri İngiliz istihbaratına ulaştırdıktan sonra Sophie öldürülür. Bu durumdan kendisini sorumlu tutan Jonathan, Roper ve ekibini çökertmek, Sophie'nin intikamını almak için gizli servise katılmaya karar verir.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Kaliteli ve devamı olsada izlesek diyeceğimiz türden bir mini diziydi. Oyunculuklar, mekanlar güzeldi. İşin içinde Türkiyenin geçmeside çok güzeldi. Casusuluk severlere duyurulur.
neredeyse 2 yıl önce
hexagon profil resmi
hexagon
son zamanlarda izlediğim en kaliteli dizi..yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum..
2 yıldan fazla önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Çok büyük bir beklentiyle izlemeye karar verdiğim, fakat ilk bölümden hayal kırıklığı yaşadığım bir dizi oldu benim için. Öyle ki Tom Hiddleston bile kurtarmıyor :/ Klişeler silsilesi olmuş... İlk bölüm bittiğinde bir sonraki bölümde ne olacağını hiç ama hiç merak etmedim.
2 yıldan fazla önce
mine. profil resmi
mine.
bn sadece 1. bölümü izleyebildim. diğerlerini bulamıyırm :/
2 yıldan fazla önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Nasıl güzel başladı bu dizi böyle. Mekan seçimleri ve oyunculuklar kusursuzdu neredeyse. Umarım diğer beş bölümde de kalite düşmez. John Le Carre bu türün ustası zaten. Casuslu dizileri/filmleri sevenler kaçırmasın.
2 yıldan fazla önce
Peris profil resmi
Peris
Harika bir dizi. Daha ilk bölümünden kalitesini belli ediyor. Yönetmenlik, senaryo ve oyunculuk muazzam. "Tinker Tailor Soldier Spy" dizini-filmini beğeneneler bunu da sevecektir (-ki bu eser de yazar John le Carré'nin kitabından uyarlama). Yapımın yönetmeni ise Susanne Bier!!!
2 yıldan fazla önce

The Night Manager dizisini beğenenler

The Night Manager dizisini içeren raflar

The Night Manager dizisi hakkında ilgi çekici içerikler