The Night Of (2016)

The Night Of (2016)

Bölümler
Puan Like 8.5 / 18 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gizem, Suç
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
Seda.. Naz, cuma günü katılması zorunlu olan bir partiye gidecek olan sıradan bir Pakistan asıllı Amerikan öğrencidir. Babasının taksisiyle Manhattan sokaklarında partiye gitmek için ilerlerken parti planları araca yardıma ihtiyacı olduğu için atlayan bir kadınla değişir. Görünüşünden ve albenisinden etkilenen Naz bütün planlarını unutur. Uyuşturucu ve şehvet dolu bir geceden sonra Naz kadını ölü ve kendini de kendinden şüphe ettiren bir cinayet araştırmasının ortasında bulur.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Biraz ağır ilerlemesi sıkmadı değil ama gri bir dizi olmuş. Bir süre sonra o malum soruyu unutturup, gelişen olaylara adepte olunca yanlışı ve doğruyu sorgulmaya başlıyorsunuz. Şüpheyide işin içine katınca değişim ve masumiyetlik sorgusuna dair güzel bir dizi olmuş.
9 ay önce
umrant profil resmi
umrant
her bölümü ilgiyle izledim,ağır tempo ama çekici veriler var her bölümde.Belki bi kaç bölüm fazla uzun denebilir onun dışında çok iyiydi.Bu arada gizem olarak başlayan dizi dram türünü daha çok kapsayacak şekilde ilerliyor.Adaletin ağır tecelli etmesinin mesela ne denli bir sorun olduğunu ön yargının gözleri kör edebilme yeteneğini gözler önüne seriyor.
11 ay önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Her bölümü film tadında bir dizi. Ağır ilerliyor belki ama sıkıcı değil asla. Dizide apaçık ortada gibi gözüken şeyin bazen ''doğru'' şey olmadığı ve bir kesimin mensubunun yaptığı bir hatanın(ki bazen yapmasa bile) o kesimin tamamını nasıl etkilediğini de çok iyi gösteriyor.(Dizide hata yapan daha doğrusu yaptığı düşünülen kişi müslümandı ve bütün müslüman kesim bundan zarar gördü, aynı şey başka bir kesim için de olabilirdi) Finali itibariyle de bazıları beğenmemiş ama benim için yeterliydi. Son olarak; dizi bana Bülbülü Öldürmek kitabını hatırlattı, diziyi izleyip beğenen arkadaşlara bu kitabı da eğer okumadılarsa gönül rahatlığıyla önerebilirim.
11 ay önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
çok güzel bir dizi.. biraz yavaş ilerlese de hiç sıkılmadım gerek atmosfer olarak gerek konu olarak kendisine çekmeyi başaran bir dizi.. fakat finalini beğendiğimi söyleyemeyeceğim böyle bir diziye böyle bir final olmadı.
1 yıldan fazla önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
dizinin ön hazırlığı 5 yıl sürmüş acayip merak ettim
neredeyse 2 yıl önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
John Turturro yine müthiş yaşatıyor adeta rolü, dizi 2-3 gün ardarda şekilde izlenebilir kaliteli.
neredeyse 2 yıl önce
siborgmujgan profil resmi
siborgmujgan
yine mükemmel bi şey buldum. bu konuda çok iyiyim.
neredeyse 2 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
HBO yapımı olduğunu görünce, hiç düşünmeden izlemeliyim demiştim. Haklı çıktığıma memnunum. HBO dizilerinin başarısı İyi senaryo yanında , kesinlikle çok iyi oluşturulmuş oyuncu kadrolarından geçiyor. İlk kadroda yer alan James Gandolfini'nin ölümüyle yerine Robert De Niro düşünülmüş ama o da vazgeçince rol John Turturro'nun olmuş, güzel olmuş. Mini dizi 8 bölüm olarak planlanmış. Suç, cinayet, adalet konularına ilginiz varsa bir göz atın derim. IMDB puanı 9,1/10...İyi seyirler...
2 yıl önce

The Night Of dizisini beğenenler

The Night Of dizisini içeren raflar

The Night Of dizisi hakkında ilgi çekici içerikler