The OA (2016 - ) afişi

The OA (2016- )

Bölümler
Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.2 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
Brook Yedi yıldır kayıp olan bir kadın, dışarıdan bakıldığında intihar gibi görünen bir olay vasıtasıyla hastaneye yatırılıyor. Ailesi ile buluşan kadın yedi yıldır nerede olduğunu, neden intihar girişiminde bulunduğunu söylemiyor. Üstelik sırtında gizemli izler var ve sürekli bir kişi ile iletişime geçmek istiyor. Ailesinin verdiği isim olan “Prairie”i kullanmayan kendisine “The OA” diyen kadının yollarının kesiştiği insanlar üzerine farklı etkileri oluyor. Kişilik ve kimlik üzerine ilk söylemleri de bu bölümde görüyoruz. Aradığı kişiyi bulup bulamayacağı, geçmişini öğrenip öğrenemeyeceğimiz ise gelecek bölümlere kalıyor.

Yorumlar

pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
çok farklı, değişik ve harika bir dizi.. fakat çok ağır işliyor ama ağır işlemesine rağmen sıkmıyor gizem havası merak ettiriyor ve izlettiriyor kendisini.. sezon finali de enteresan bitti bence güzeldi.. şimdi 2. sezon da ne olacağını konuyu nasıl devam ettireceklerini çok merak ediyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum.. umarım 2. sezon biraz daha hareketli geçer.
1
7 ay önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Bir gece tüm sezonu izleyip. West world, Game of Thrones, True Dedective'i felan unutturup, dizilarin şahı budur, dedidrti bana. Durmayın izleyin diyorum.....
3
1 yıl önce
irena profil resmi
irena
Yapımcılarının arasında Brad Pitt'i görünce merak edip izlemeye başladım.. İlk bölüm fazlasıyla tatmin etti.. Yine güzel bir netflix dizisiyle daha karşı karşıyayız :)
1
1 yıl önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Gizem. Diziyi özetleyen tek kelime. Başlangıçta ki sır perdesi son bölüme kadar aralanmıyor. Hikayeyi ele alışı çok bodozlama. Yani ilk bölümde itibaren karakterler kendilerini akıntıya bırakmışlar. 8 bölüm olduğundan ötürü sanırım. Normalde netflix kendi dizilerini 13 bölüm olarak ayaralar her sene için. Bunu neden az tuttular bilmiyorum ama devamının çok sarsıntılı geleceği belli. Bi ara bildiğiniz herşey yıkılıyor sonra tekrar kuruluyor. Garip bir dizi
1
1 yıl önce

The OA dizisini beğenenler

The OA dizisi hakkında ilgi çekici içerikler