The Originals (2013- ) afişi

The Originals (2013- )

Bölümler
Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 9.3 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Gerilim, Aksiyon
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
45 dakika
Son bölüm
gulnurerdogan Köken vampir ailesi Mikealson'ların üç bireyi olan Klaus, Rebekah ve Elijah'ın birbirlerine verdiği bir söz vardır "her zaman ve sonsuza dek" birbirlerinin yanında olacak ve birbirlerine ihanet etmeyeceklerdir. Zamanla başka babadan olan melez (kurt adam-vampir) kardeş Klaus'un yalnız kalma korkusu ve aralarına giren insanlar sarsılmaz bağlarını zedelese de onlar için aile güçtür ve böyle de kalacaktır. Her sezon değişen düşmanları ve geçmişten gelen karanlık sırlar onlara aşk için bile vakit bırakmamakta ve mutlu bir yaşam sürmelerinee izin vermemektedir, Mikealson ailesinden birine âşık olacak kişiyi tek bir şey beklemektedir; ölüm. Ailenin bu düşmanlarla savaşı nasıl sonuçlanacak gizemi içerisinde ilerleyen dizide aile bağları, dostluk ve entrika, hâkimiyet kurdukları mistik şehir New Orleans bir de görüp görebileceğiniz en iyi vampir kurgusu var. İzlenince bir şey kaybetmeyen ve sıkmayan, izlenesi dizilerden. E daha ne istiyorsunuz?

Yorumlar

seraysinaparlak profil resmi
seraysinaparlak
3. sezon finaline yaklaştıkça heyecan ve aksiyon düzenini arttırdı. Ayrıca Klaus'un kendine artık bi çekidüzen vermesi gerekiyor, ne o kılıbık haller
0
1 yıldan fazla önce
esrbrn profil resmi
esrbrn
Köken vampirler işte vampir hastası olmam için yeterli bi dizi bütün böşümler özellikle 3.sezon her saniye heyecan
3
2 yıl önce
Numenor profil resmi
Numenor
Sürekli olarak müttefik-düşman karmaşası ile entrikanın dibine vurmuş ve her yeni konuda birkaç flashback yapıp olayın özü budur diyen dizi. Offf yok sıkıcı.. Devam edemediklerim arasına eklenen bir yenisi daha, fazlası olamadı üzgünüm..
0
2 yıl önce
Mrs.Garfield profil resmi
Mrs.Garfield
vampir günlüklerinden sıkılmış biri olarak bence daha başarılı bi dizi. zaten hiç bişesi yoksa klaus yeter izlemeye izlettiriyo adam kendini.off nedir biz kızların bu kötü çocuk fantezisi bütün kötü çocuklar favorimiz :)
1
2 yıldan fazla önce
dilarayazar profil resmi
dilarayazar
Her ne kadar the vampire diariesin yan dizisi olsa da iki dizinin alakası yok bence.The vampire diaries daha çok gençlik dizisi kıvamındayken the originals gizem ağırlıklı ve bu da diziyi bambaşka biryere taşıyor. 1. sezon çok sürükleyici değil ama ikinci sezonda en sevdiğim dizi olmayı başarmış bi dizidir kendisi mutlaka izlemenizi tavsiye ederim
0
neredeyse 3 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
1.sezonu bitirdim ve dizi şu anda aynı döngü içerisinde dönüp duruyor . arşivlik değil de çerezlik bir dizi ve baş yapıt falan olmaktan çok uzak .
0
3 yıl önce
VeniVidiWatched profil resmi
VeniVidiWatched
TWD 6 sezon olduğu için sıkılabiliyor insan.Yazar sürekli değiştirmeye çalışsada klasik elena-stefan-damon üçlüsündeki ahçı bahçıvan olayı beni sıkmıştır.The originals asil elijahı, özgürlük isteyen rebekahı ve olmassa olmaz savaşçı güç kontrol manyağı ingilizcesini her duyduğumda insanı ingilizce öğrenmeye teşvik eden klausuyla tam bir başyapıt.Keza müziklerini anlatmama gerek yok izleyin bağımlılık.
2
3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
Vampir günlüklerinin spin-off dizisi olur kendileri , vampir günlükleri gibi güzel ve heyecan verici bir dizi .
2
3 yıldan fazla önce
SalvatoreVampires profil resmi
SalvatoreVampires
The Vampire Diaries izlemeden izlenmeyecek bir dizi :)
2
3 yıldan fazla önce

The Originals dizisini beğenenler

The Originals dizisini içeren raflar

The Originals dizisi hakkında ilgi çekici içerikler