The Pacific (2010)

The Pacific (2010)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
530 dakika
Son bölüm
yabann ABD ve Japonya; dünyanın iki ayrı ucunda, iki süper güç... Ve okyanuslar aşılıp verilen bir savaş... İki ülke de ellerinde ne varsa öne sürüyor. En önemlisi de yüz binlerce askerinin hayatını ortaya koyuyor. 10 bölümden oluşan mini dizi The Pacific, II. Dünya Savaşı’nın Pasifik cephesine odaklanıyor. Ve orada evden çok uzakta, bilinmeyen bir coğrafyada insanüstü direnç gösteren üç askerin iç içe geçen gerçek yaşam hikayelerini çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyor. Tom Hanks ve Steven Spielberg’in yapımcılığını üstlendiği The Pacific, hafızalara kazınacak yepyeni bir TV destanı yazıyor. Kendinizi savaşın içinde bulmaya hazır olun.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Efsane bir dizi. Askeri filmlere merakı olanlarlar bu 10 bölümlük mini diziyi mutlaka izlemeli. Her şeyin gerçek olması çok üzücü. O psikoloji , o dostluklar bunları anlamak çok zor. Mutlaka izlenmeli ve ders çıkarılmalı insanların neler yaşadıklarını görmeli ve ufak tefek şeylere takılmamalı. Ayrıca Türkiye için söylenenlerde hoş değildi.
2 yıldan fazla önce
mrfaruk profil resmi
mrfaruk
çoğu savaş sahnesi mükemmeldi hatta filmlerde bu sahneleri çok az görüyoruz desem abartmış olmam
neredeyse 3 yıl önce
Jenny profil resmi
Jenny
güzeldi ama çabuk bitti ya :)
4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk altı bölümü bitirdim belki yorum için erken ama beklentilerimi karşılamasa da güzel bir dizi. Band of Brothers'ın üstüne daha büyük bütçeyle daha kaliteli birşey çekilir diye düşünmüştüm fakat Band of Brothers'ın yarısı bile olamayacak gibi. Yinede güzel savaş sahneleri mevcut içerisinde.
4 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Tom Hanks ve Steven Spielberg’in yapımcısı olduğu 10 bölümlük mini dizi. Dizinin 3. bölümünde '' 1923 yılında türkler izmire geldiler her yeri yakıp yıktılar '' sözü ile ülkemizde oldukça tepki çekse de , dizi oldukca başarılı ve mutlaka izlenmeli bir yapım .
4 yıldan fazla önce
cinema.colic profil resmi
cinema.colic
şimdiye kadar izlediğim bütün dizilerden daha güzeldi ve bence herkesin izlemesi lağzım
4 yıldan fazla önce

The Pacific dizisini beğenenler

The Pacific dizisini içeren raflar

The Pacific dizisi hakkında ilgi çekici içerikler