The Shannara Chronicles (2016 - 2017)

The Shannara Chronicles (2016 - 2017)

Puan 6.9 / 10
Senin Puanın
Dil
Hintçe
Ülke
ABD
Süre
42 dakika
Son bölüm
80
7
177
40
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Vampir Günlükleri güzel güzel ilerleyip son sezonu Elena olmadan izletince fantastik yapımlara karşı bir kalp kırıklığı oluşmuştu. İzlemiyordum uzun zamandır ama bu harika diziyi keşfettim.. Hem görsellik açısından hem de o masalsı havasıyla beni etkisi altına aldı. Hatta Zeyna'nın dolaştığı yerleri hatırlattı bana. Devamının gelmesini isterim kesinlikle.^_^
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
ilk sezonu çok çok daha fazla beğenmiştim. 2. sezonun final bölümündeki kayıplara üzüldüm, umarım 3. sezonda bir şekilde geri gelirler özellikle de Manu Bennett.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Seda.. profil fotoğrafı
Seda..
kendini katlayarak ilerledi ve 2. sezon gerçekten çok iyiydi. güzel bir sezon finali ile 3. sezonun çok daha iyi olabileceğinin işaretini verdi fakat yayınlandığı kanalda reytinglerinin düşük olması korkutmuyor değil. umarım 3. sezon için oluru alır da devamını izleriz, oldum olası karanlıkla aydınlığın mücadelesini sevmişimdir ve bu anlamda 2. sezon beni fazlasıyla tatmin etti.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
muhteşem bir dizi.. ilk defa bu tarz bir dizi izliyorum ve çok sevdim.. her bölüm sezon finali tadında, hızlı ilerliyor olaylar olaylar olaylar.. görsel efekt olarakta kıyafet olarakta gayet başarılı.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
cheshirecat profil fotoğrafı
cheshirecat
her izlediğimde biraz daha hüsrana uğruyorum. harcanıyor resmen bu senaryodan karakterlerden çok daha iyisi çıkabilirdi. çok ucuza kaçmışlar..
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
kemalgemici profil fotoğrafı
kemalgemici
Yeni gözdem diyebilirim. Bir yabancı dizi aşığı olarak efsane olmaya doğru ilerleyen yeni dizim. Umarım hissettiklerimi hissedenler vardır.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
missimiki profil fotoğrafı
missimiki
beğensem mi beğemesem mi bilemedim. crixuscum druid olmuş. elfler hiç böyle benim sevdiğim elf gibi değil. troller oldukça güzel düşünce ama geliştirirlerse yürür. madem bu kadar lol çakması yapıyosunuz antları falan da görmek isterim şahsen ben
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
suleymanadiyaman profil fotoğrafı
suleymanadiyaman
Güzel dizi ama ne kadar uzatabilirler orasını daha kestiremedim. İzlenilebilir. Tavsiyedir.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
edalibillah profil fotoğrafı
edalibillah
yeni başladım choque heycanlıyım.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Peris profil fotoğrafı
Peris
potansyeli çok ama iş nereye gider bilemedim. finali sonraki haftaya bırakması ise çok eskilerde kalmış bir dizi taktiği. umarım bu alışkanlıklarını değiştirirler. 100 çıkmadan hemen önce onun kitlesine oynayan şimdilik bundan fersah fersah uzak olan yine bir şansı hak eden eğlenceli dizi. the 100 başlayana kadar izlenir...
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
athem profil fotoğrafı
athem
keyif dolu bir dizi ve muhteşem
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce