The Shannara Chronicles (2016 - )

The Shannara Chronicles (2016- )

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
42 dakika
Son bölüm
Tillhardbottle Ellcrys olarak bilinen Elf ağacı ölüyor, kötü haber ise Demon World’u kötülüklerden ve karanlık büyülerden koruyan tek şey odur. Elf ağacının ölmesini engellemek için sihirli kilidin bulunması gerekir. Ancak binlerce yıldır sihirli kilit kullanılmamıştır. Elves, Wil Ohmsford’un yardımını alarak kilidi bularak elf ağacının ölmesini engelleme görevini alır ama işleri düşündüklerinden çok daha zor olacaktır. Dizi 1977 yılında Terry Brooks tarafından yazılmış Shannara serisinden uyarlanılarak hazırlanmıştır. Kitap en çok satanlar listesinin zirvelerinde yer almaktadır.

Yorumlar

phoebe profil resmi
phoebe
ilk sezonu çok çok daha fazla beğenmiştim. 2. sezonun final bölümündeki kayıplara üzüldüm, umarım 3. sezonda bir şekilde geri gelirler özellikle de Manu Bennett.
10 ay önce
Seda.. profil resmi
Seda..
kendini katlayarak ilerledi ve 2. sezon gerçekten çok iyiydi. güzel bir sezon finali ile 3. sezonun çok daha iyi olabileceğinin işaretini verdi fakat yayınlandığı kanalda reytinglerinin düşük olması korkutmuyor değil. umarım 3. sezon için oluru alır da devamını izleriz, oldum olası karanlıkla aydınlığın mücadelesini sevmişimdir ve bu anlamda 2. sezon beni fazlasıyla tatmin etti.
11 ay önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
muhteşem bir dizi.. ilk defa bu tarz bir dizi izliyorum ve çok sevdim.. her bölüm sezon finali tadında, hızlı ilerliyor olaylar olaylar olaylar.. görsel efekt olarakta kıyafet olarakta gayet başarılı.
1 yıldan fazla önce
cheshirecat profil resmi
cheshirecat
her izlediğimde biraz daha hüsrana uğruyorum. harcanıyor resmen bu senaryodan karakterlerden çok daha iyisi çıkabilirdi. çok ucuza kaçmışlar..
2 yıldan fazla önce
kemalgemici profil resmi
kemalgemici
Yeni gözdem diyebilirim. Bir yabancı dizi aşığı olarak efsane olmaya doğru ilerleyen yeni dizim. Umarım hissettiklerimi hissedenler vardır.
2 yıldan fazla önce
missimiki profil resmi
missimiki
beğensem mi beğemesem mi bilemedim. crixuscum druid olmuş. elfler hiç böyle benim sevdiğim elf gibi değil. troller oldukça güzel düşünce ama geliştirirlerse yürür. madem bu kadar lol çakması yapıyosunuz antları falan da görmek isterim şahsen ben
2 yıldan fazla önce
suleymanadiyaman profil resmi
suleymanadiyaman
Güzel dizi ama ne kadar uzatabilirler orasını daha kestiremedim. İzlenilebilir. Tavsiyedir.
neredeyse 3 yıl önce
edalibillah profil resmi
edalibillah
yeni başladım choque heycanlıyım.
neredeyse 3 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
potansyeli çok ama iş nereye gider bilemedim. finali sonraki haftaya bırakması ise çok eskilerde kalmış bir dizi taktiği. umarım bu alışkanlıklarını değiştirirler. 100 çıkmadan hemen önce onun kitlesine oynayan şimdilik bundan fersah fersah uzak olan yine bir şansı hak eden eğlenceli dizi. the 100 başlayana kadar izlenir...
neredeyse 3 yıl önce
athem profil resmi
athem
keyif dolu bir dizi ve muhteşem
neredeyse 3 yıl önce

The Shannara Chronicles dizisini beğenenler

The Shannara Chronicles dizisini içeren raflar

The Shannara Chronicles dizisi hakkında ilgi çekici içerikler