The Strain (2014 - 2017)

The Strain (2014-2017)

Bölümler
Puan Like 7.3 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
43 dakika
Son bölüm
Arcadia John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı’na kapıları mühürlü, ışıkları kapalı bir uçak iniş yapar. Epidemiyolog Dr. Ephraim Goodweather ekibini alıp olayı araştırmaya başlarlar. Buldukları ise 200 ceset, 4 tane de kurtulan insandır. Durum ise cesetlerin morgdan kaybolmaya başlamasıyla tuhaf bir hal alır. Goodweather ve ekibi, kendilerini sadece sevdikleri kişiler için değil, tüm insanlık için bir tehdit oluşturan “şeyle” uğraşırken bulacaktır. Dizinin yapımcısı Guillermo del Toro ve Chuck Hogan. Dizi, aynı ikilinin aynı isimli romanına dayanıyor.

Yorumlar

Lioness profil resmi
Lioness
Çok hızlı ilerledi ve çok erken bitti ya ben "Mr. Quinlan" eski hyatının bir bölümünü sezon yaparlar diyodum olmadı...
8 ay önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
dizi sezon 4x10 ile final yaparak bitti.
1 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
farklı, muhteşem bir dizi.. yalnız her ne kadar bazıları fringe ile kıyaslasa da ne alaka diyorum.. fringe apayrı bir dizi the strain apayrı bir dizi konu olarakta işleyiş olarakta ayrılar.. ayrıca bu diziyi fringe ile kıyaslamak fringe ye hakaret olur.. fringe bambaşkadır benim için.
2 yıl önce
Utumyo profil resmi
Utumyo
Diğer vampir dizilerinden farklı olduğunu söyleyebilirim. İlk bölümünden itibaren heyecanla takip ediyorum ve dizi kendini çok sevdirdi. Vampir konusu diğer dizilerde genellikle bazı şeylerle sınırlı kalıyordu; ama The Strain ile başka bir bakış açısı kazandırdı bana. İzlemenizi öneririm!
4 yıldan fazla önce
Geotitan profil resmi
Geotitan
ilk başlarda sıkıcı olur diyordum ama olayların gelişim aşamasını iyi ayarlamışlar yani izlerken sıkılmıyorum
4 yıldan fazla önce
biologist profil resmi
biologist
İlgiyle takip edeceğimiz bir dizimiz daha oldu. Guillermo del Toro imzalı ilk bölümüyle çok güzel bir sezon geçirteceğinin izlenimini veriyor..
4 yıldan fazla önce
Neslii profil resmi
Neslii
Bir Fringe değil fakat 'saran' bir dizi ;)
4 yıldan fazla önce
Astronom profil resmi
Astronom
bazı yorumlarda fringe gibi olacağını görmüştüm ve başladım. 5 bölüm oldu çok sıkmadı ama halen bağlamadı da beni. şu an olsa da olur olmasa da olur modundayım
4 yıldan fazla önce
neway profil resmi
neway
Vampirliğe farklı bir bakış açısı getirmiş bu dizi. Doğrusu vampirlik olarak açıklanacağını düşünmemiştim zira o kadar çok vampir filmi var ki ve hepsinde değişen beslenme düzenlerine rağmen o kadar insanlar ki... bu boyut biraz onun üzerinde. Dizinin Abraham karakteriyle Hitler dönemine bağlantı yapması da ayrıca hoşuma giden bir detay, belirtmedn geçemeyeceğim. Tek sıkıntım dizinin olağandan biraz yavaş ilerlemesi. 200 yolcudan bahsediliyor ama yayılma hızı o kadar yavaş ki... Onun dışında güzel bir dizi. Bilimkurgu sevenlere tavsiye ederim
4 yıldan fazla önce
EvaGreeN profil resmi
EvaGreeN
Geleceğin dizisi
4 yıldan fazla önce

The Strain dizisini beğenenler

The Strain dizisi hakkında ilgi çekici içerikler