The Walking Dead (2010 - )

The Walking Dead (2010- )

Puan 8.3 (46 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Aksiyon, Fantastik
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
44 dakika
Son bölüm
1792
76
3842
393
phoebe profil resmi
phoebe
10. sezon hakkında henüz kimse bir şey yazmamış ben 8 bölüm izledim henüz ama sıkıldığım anlar çok oldu. Bölümler çok durağan diyalog yüklü bazı sahneleri anlamsız. Evet Carol Alfa Darly Negan sahneleri hoş ilgi çekici ama... Nerde o ilk sezonlar... Şimdilik hoşuma gitmedi, bu şekilde devam ederse yeni sezonları izleyeceğimi sanmıyorum.
report_problem
2 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
9. sezonun ardından: 6. sezondan beri bir düşüş vardı dizide ama bu sezon 1 tık kendini toparladı diyebilirim. Bu hastalığın tedavisi bulunmadıkça ellerinde konu tükenmeyecek. Asıl ironi ise zombilerden çok insanlığa yine insanların zarar veriyor oluşu ve ben bu yönünü seviyorum. Dizi 20 sezon sürer mi bilinmez ama bende hala kredisi var. Toplam 9 sezonun en az beğenilen bölümü 8x06, en fazla beğenilen bölümü ise 4x08 olmuş.
report_problem
1 yıl önce
3boyoz1yumurta profil resmi
3boyoz1yumurta
Gençliğimi çalan bir dizi nasıl böyle sıradan olup bağımlılık yaratıyor ki?¿
report_problem
1 yıl önce
dilber34 profil resmi
dilber34
7.sezonun ilk bölümünü izledim ve diziyi bıraktım.. yorumları okuyunca sanırım benimle birlikte bırakan çok izleyicisi olmuş. geri dönmeyi düşünmediğim dizi. ama 6 sezon efsaneydi..
report_problem
1 yıldan fazla önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
6'dan sonra toparlanamasa da Rick Grimes için izliyoruz. Eğer karakterin ayrılacağı doğruysa zaten kaybettikleri izleyiciyi geri kazanma ihtimalini yok etmeleri dışında birkaç mislini daha kaybederler. Norman Reedus'un görece duygusal Daryl karakteri Rick'in yerini tutmaz.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Çok gıcık olduğum karakterler, mantığıma sığmayan olaylar oluyor, acayip de sinirlendiriyor ama nasıl bir meretse bırakamıyorum. Bir kere başladım mı en az 5-6 bölüm izlemeden duramıyorum. Açıklayabileceğim bir durum değil.Çok kaliteli, inanılmaz güzel bir dizi gibi cümleler kuramayacağım, tek söyleyebileceğim çok sürükleyici ve merakta bırakıcı. Her bölüm farklı konusu olan dizilerden sonra ilaç gibi geldi.
report_problem
3 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
7. sezonun açılışı ne kadar kaliteliyse finali de bir o kadar kalitesizdi. Neredeyse normal bir bölüm gibi final çekmişler. 7. sezon izleyenleri tatmin etmedi ne yazık ki. 20 küsür sezon sürecek diye bu kadar işin kolayına kaçarlarsa 10. sezonu zor görür. 7x06 en kötü bölüm olarak belirlenmiş. 5x01 ise hala en iyi bölüm.
report_problem
3 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
7.sezonun ilk ve son bölümleri, hatta son 20 dakikaları koca bir sezona bedeldi...
report_problem
3 yıl önce
Insomniac profil resmi
Insomniac
Her sezon finali gibi 6.sezon finali de bir şok etkisi ile bitiverdi. Bundan sonrasında neler olacak sabırsızlıkla bekliyorum.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
wayt profil resmi
wayt
6.sezon finai beni benden aldı yok böyle bişey
report_problem
4 yıl önce
SergioLucasBarbosa profil resmi
SergioLucasBarbosa
Zaman zaman sıkıla sıkıla, zaman zaman da gerçekten ağzım açık izlediğim bir dizi. Amc'nin ceosu "…2022 yılında da burada oturup Walking Dead’in henüz bitmediğini konuşacağız…" demişti 3 sene önce. En az bir 12 sezon olacak gibi. Ama bitsin abi uzatmasınlar o kadar. Bir de bunun yan sanayisi de çıkmıştı, Fear The Walking Dead diye. Bunaldım şu an, bir an önce bitsin istiyorum, yeni dizilere başlamak istiyorum uzatmayın işte :)
report_problem
4 yıl önce
TheDoctor145 profil resmi
TheDoctor145
Abi 6. Sezon son bölüm kapanış sahnesi resmen içime işledi ben hissettim o neydi yaaaa
report_problem
4 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Dünya ne zaman güvenli oldu ki?
report_problem
4 yıl önce
mahru profil resmi
mahru
sezon başında ki bölüm ile sezon sonunda ki bölüm ile sizi trawmaya uğratan manyakötesi dizi..bi bakmışınız gleenci daryl ci rick ci olmuşunuz..twd nin her türlüsü izlenir veee yarında 6.sezon son bölüm var ve negan lucielle geliyor..acep gleenmi ölcek darylmi..abraham ölsün yha..bak nolmuşum twd mannağı..o derece bi dizi.
report_problem
4 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
tek kelimeyle muhteşem bir dizi.
report_problem
4 yıl önce