This Is Us (2016 - )

This Is Us (2016 - )

Puan 9.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler Aile Filmi, Ağlatan, Dram
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
45 dakika
Son bölüm
60
0
106
56
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
Her sezon nasıl daha da fazla bağlıyorsun kendine.. Sen diziden ötesin, derin bir nefes alıp rahatlamak gibisin.. Aşığım bu diziye <3
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
gokcan profil fotoğrafı
gokcan
insanı hem ağlatıp hem de mutlu eden bir dizi. bir jack pearson da bize allahım :D
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
tugced profil fotoğrafı
tugced
Çok güzel bi aile dizisi !!!
error_outline
2 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Önce ilk bölümlerinde çok ilgimi çekmedi. Sadece anne baba ve çocukların küçüklüklerini izlemek istedim hep. 36 yaş halleri hayatları hiç ilgimi çekmedi. Fakat bölümler ilerledikçe çok güzel bir aile dizisi olduğu kararına vardım. "Aile" dizisi olarak bu türde pek dizi yok zaten keşke daha çok olsa. Ve 2. sezon resmen gümbür gümbür geldi. Taşlar yerine oturdu, çok ağlattı. Favorim Jack bu arada müthiş bir baba ve eş. Keşke her baba biraz onun gibi olsa..
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
unjustpower profil fotoğrafı
unjustpower
dizi zaten müthiş ama 2. sezon enfesti gerçekten
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
neway profil fotoğrafı
neway
Nedenini çözemiyorum, ama izlerken apayrı duygular içindeyim. Geri dönüşler, hikayeler öylesine sıradan, aynı zamanda öylesine güzel ki.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Seda.. profil fotoğrafı
Seda..
bu diziyi hakettiği derecede övecek cümlem yok sanırım. o kadar içten, o kadar gerçek ki, 40 dk boyunca duygudan duyguya sürüklendim her bölüm ama bende bıraktığı baskın duygu huzur ve hüzün oldu. bu dizi için söylenecek en doğru söz "hayatın ta kendisi" olacaktır. izleyen bence çok şey kazanır.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
sisyphos77 profil fotoğrafı
sisyphos77
Lessienn'in yazdıklarına harfiyen katılıyorum. İnanılmaz bir dizi. Unuttuğumuz/aradığımız sevginin, birini kaşından gözünden sesinden anlamanın en nefis, en insancıl tarifleriyle dolu her sahne..
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Lessienn profil fotoğrafı
Lessienn
bu dizi değil bambaşka bi şey. izlediğim dizi/film tamamında hiç birinden bu kadar etkilendim mi hatırlamıyorum. kadınlara ideal erkek (eş,baba,kardeş) nedir diye sorup cevabına da bu diziyi çekmişler sanki. istisnasız her bölümde boğazda düğüm ve bir iki damla gözyaşı garanti yer yer içimi dağladı, ciğerimi söktü. hem sorgulayarak hem öğrenerek çokça da imrenerek izliyorum. LÜTFENİZLEYİNLÜTFENİZLEYİNLÜTF
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
siborgmujgan profil fotoğrafı
siborgmujgan
Keske demek istemeyeceginiz her sey.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
simlowk profil fotoğrafı
simlowk
Yani ben bu kadar içten, bu kadar hayat dolu bir dizi daha izlemedim! Her bir karakteri ayrı ayrı sevmemiz için işlemişler ve bir ailenin günlük çırpınışlarını anlatsa da süprizleri ve gizemi hiç eksik etmemişler. Mutlaka izlemeli.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce