Tokyo Ghoul (2014 - 2015)

Tokyo Ghoul (2014-2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
Japonya
Süresi
24 dakika
Son bölüm
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Uzun zamandır erteleyip, geçen aylarda art arda 2 sezonunu bitirmiştim ve favorilerimin arasına yerleştirmiştim.
1 yıldan fazla önce
mylethe profil resmi
mylethe
Arka arkaya kendini izletiyor konusu zaten farklı ve gerçekten insana bazı şeyleri sorgulatıyor şahsen ben izlerken ahlak üzerine bayağı düşündüm .
2 yıldan fazla önce
HeatherBell profil resmi
HeatherBell
İki günde iki sezonunu art arda izlediğim animedir. Adeta oturduğunuz yere çiviler sizi, o kadar sürükleyicidir. Konusu biraz vampir zombi vs kurgularına benzese de yine de sıradışı bir çizgide ilerliyor. Benim favori bölümüm ilk sezonun finalidir, zira o bölüm gördüğüm en başarılı psikoanalitik sahnelerden biriydi. Gerim gerim gerildim o bölümü izlerken. Ayrıca bir çok güncel olayla bağdaştırabilinecek bir konu işleniyor: kısır döngüye girmiş tür intikamları. Kim haklı kim haksız cevap vermek çok zor çünkü olaylar iki türün de gözünden yansıtılıyor. Etkisi uzun süren bir animedir. Tavsiye edilir. P. S. Kaneki karakteri saçları beyazken daha bir çekici olmuştur.
3 yıldan fazla önce
dai profil resmi
dai
mangası çok daha güzel olan anime, opening 1 bıkılmayasıdır
4 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
İzlediğim ilk anime dizi ve bence harika bir şey daha iyisi var mıdır insan hayal edemiyor. Kimi zaman sıkıcı bölümleri olsa da asla çizgisini bozmuyor hatta giderek daha da güzelleşiyor. 2. sezonun son 4 bölümü muhteşemdi. Öyle basit bir diziden çok daha fazlası Tokyo Ghoul altında sağlam bir felsefe de yatıyor. Bence kesinlikle izlenmesi gereken harika bir yapım.
4 yıldan fazla önce