Tyrant (2014 - 2016)

Tyrant (2014-2016)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
PaRaNoYa7 Bassam, bir diğer adıyla Barry, Los Angeles’ta çocuk doktoru olarak tamamen asimile olmuş bir hayat sürmektedir.. Yeğeninin düğünü için, 20 yıl sonra ailesi ile birlikte ilk kez anavatanına dönecektir. Sıradan bir Amerikan ailesi iken, kendini birden geçmişinin gölgesinde bulan Barry ve ailesi, Ortadoğu’nun karmaşık ve karanlık yapısı içinde yaşam mücadelesi verecektir.

Yorumlar

neway profil resmi
neway
Güzel bir dizi ama aslında yavaş ilerlemesi gerekirken olayların ve değişimin çabucak olabileceğine gtirmişler.Biraz gerçeklikten sapmış olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında güzel bir dizi.
4 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
9. bölümü az önce bitirdim . 8. bölümden itibaren Türkiyede çekilen ve 2. sezonu yine Türkiyede çekilecekmiş. Bence güzel ve bu dizi yokluğunda izlenecek bir dizi .
4 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
Homeland ve 24’ün yapımcılarından yepyeni bir politik drama. Eleştirmenler tarafından yılın en çok konuşulacak dizisi olarak görülen Tyrant, Baladi adında kurgusal bir Arap ülkesinde geçiyor. Dizinin ilk bölümü Harry Potter’ın yönetmeni David Yates tarafından çekildi.

Bassam, bir diğer adıyla Barry, Los Angeles’ta çocuk doktoru olarak tamamen asimile olmuş bir hayat sürmektedir.. Yeğeninin düğünü için, 20 yıl sonra ailesi ile birlikte ilk kez anavatanına dönecektir. Sıradan bir Amerikan ailesi iken, kendini birden geçmişinin gölgesinde bulan Barry ve ailesi, Ortadoğu’nun karmaşık ve karanlık yapısı içinde yaşam mücadelesi verecektir.
4 yıldan fazla önce
gemtol profil resmi

Tyrant dizisini beğenenler

Tyrant dizisi hakkında ilgi çekici içerikler