Under the Dome (2013-2015) afişi

Under the Dome (2013-2015)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
43 dakika
Son bölüm
Nurullahsert Stephen King'in aynı isimli romanın uyarlanan dizi, Chester's Mill kasabasının görünmeyen bir kubbeyle sarıp sarmalanması ve dış dünya ile iletişimin kopması üzerine kasabada yaşanan büyük kaosa odaklanıyor.

Yorumlar

Ayselturkoglu profil resmi
Ayselturkoglu
Bu kadar harika başlayıp bu kadar berbat bitirilen bir dizi daha görmedim ben hayatımda. Bu nasıl bir çöküştür. Baya baya harcandı dizi. İlk sezonun güzelliğiyle devam etseydi gayet güzel bir şekilde yüksek bir izleyici kitlesi olurdu bence.
6
1 yıl önce
Bhrpst profil resmi
Bhrpst
Beklendiğinden erken bittiği için o bitmemiş gibi finaline laf etmiycem ama belli ki çok rahat devamı gelirimiş,hatta gelse dizi daha da güzel olurimiş. İlk sezonu gayet merak uyandırıcıyken ikinci sezonu da bi o kadar sıkıcı bi diziydi. 3’te final yaptıklarını öğrenince bitiriyim bari dedim ve dizi artık supernatural’e dönmüştü,o yüzden daha da güzelleşmişti belki de :) Dizideki en büyük sorun yavan kalmış oyunculuklardı,o kadroyu izlemek bi süre sonra gerçekten işkenceye dönüşüyo,hiç biri mi güzel oynamaz arkadaş,yok hepsinde salak salak ifadeler. Dizi bir Stephen King’in romanından bir de Steven Spielberg’in yapımcılığından ötürü dikkat çekiyor ve King’e büyük ayıp edilmiş bence. Ya da ben kitabı okumayıp dizisini izlediğim için büyük ayıp ettim. Şüphesiz çok çok daha iyi olmalıydı,hikaye çok iyi çünkü. İzlemeyin yani okuyun.
1
1 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
son sezon biraz saçmalasada yine de merak uyandırıcı muhteşem dizi.
1
2 yıl önce
BuseY. profil resmi
BuseY.
Bitmesine şaşırdım çünkü en az 1 sezon daha devam ederdi diye düşünüyordum ama kesinlikle üzülmedim çünkü sıkıcı gelmeye başlamıştı artık. Kubbenin gizemi çözüldü rahatladım! Ucu açık kalmadı da değil tabi :)
2
2 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
dizi final yaparak 3. sezonda bitti.
2
2 yıldan fazla önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
1000 sayfadan fazla olan kitabını dizi uğruna sezon arasında okumama rağmen dizi bambaşka yerlere gidiyor. Karakterlerin geneli kitaptaki ile uyumlu ama olaylar çok farklı gelişiyor. Kitabın başında zaten büyük bir şok yaşıyorsunuz. İşte o zaman diyorsunuz ki dizi ile kesinlikle farklı bu kitap. Diziyi de 3. sezonu izliyoruz bakalım. umarım dizinin temposunda bir değişiklik olmaz...
0
2 yıldan fazla önce
BuseY. profil resmi
BuseY.
Kubbenin gizemi ve acaba bunlar kasabadan birinin başının altından mı çıkıyor merakı kendini bir şekilde izletiyor
0
2 yıldan fazla önce
lecter profil resmi
lecter
Dİzi bence çok başarılı. Zaten Stephen KING'in olduğu bir projenin kötü olma ihtimali yok diye düşünüyorum. Kitabı aldım 1050 sayfa olduğu için başlamak çok zor geliyor. Sanırım dizi bittikten sonra okuyacağım
0
2 yıldan fazla önce
yigidoo profil resmi
yigidoo
Stephen King'in senaristlere kesin uyarısı oldu kitaptaki sona bağlanmaması için
0
neredeyse 3 yıl önce
GzmSari profil resmi
GzmSari
Stephen King ! Keşke kitabını okumak nasip olsaydı başta. Dizi ile kitap aynı mı bilmiyorum ama bu kubbenin altında dönen entrikamsı olaylar bir yerden sonra sıkmıyor değil. Kendini izlettiriyor ama o başka :)
1
3 yıl önce
Wishniakro profil resmi
Wishniakro
dizinin dramı bilim kurgu özelliğini altta bırakıyor bilim kurgu sevenler için biraz sıkıcı gelebilir
1
3 yıl önce
neway profil resmi
neway
Güzel bir dizi. Kitabını okuma fırsatım olmadı doğrusu ama yazarının adı yeterliydi izlemek için. Severek takip ediyorum
1
3 yıldan fazla önce

Under the Dome dizisini beğenenler

Under the Dome dizisini içeren raflar

Under the Dome dizisi hakkında ilgi çekici içerikler