Under the Dome (2013 - 2015)

Under the Dome (2013-2015)

Puan 6.5 (13 kullanıcı)
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
43 dakika
Son bölüm
426
34
1098
233
Lioness profil resmi
Lioness
Yaaa nasıl bi final 5 dk boş boş akan yazı seyrettim acaba ek bi sahne olurmu diye :/ Halbuki ne güzel de ivme yakalamışlar. Bence burdan alır yürürdü dizi ölülerin geri gelmesinden daha mantıklı bir senaryo ve geniş bir kurgu çeşitliliğine sahip. Yazık edilmiş. Dipnot: Mike Vogel daha fazla dizi film projelerinde görmek istiyorum :)
report_problem
1 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
İlk sezonuyla muhteşem bir giriş yapan hemen hemen her türü barındıran harika bir diziydi. 2.sezonda yine şaşırtmalar devam etti. 3.sezonda ise yer yer şaşırtmalar olsa da çok saçma bir sonla bitirildi ucuda açık gibi oldu. Genel olarak orta halli bir diziydi. Yer yer merak uyandıran yer yer sıkıcı gelen güzel bir diziydi.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
serein profil resmi
serein
Bu kadar harika başlayıp bu kadar berbat bitirilen bir dizi daha görmedim ben hayatımda. Bu nasıl bir çöküştür. Baya baya harcandı dizi. İlk sezonun güzelliğiyle devam etseydi gayet güzel bir şekilde yüksek bir izleyici kitlesi olurdu bence.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Bhrpst profil resmi
Bhrpst
Beklendiğinden erken bittiği için o bitmemiş gibi finaline laf etmiycem ama belli ki çok rahat devamı gelirimiş,hatta gelse dizi daha da güzel olurimiş. İlk sezonu gayet merak uyandırıcıyken ikinci sezonu da bi o kadar sıkıcı bi diziydi. 3’te final yaptıklarını öğrenince bitiriyim bari dedim ve dizi artık supernatural’e dönmüştü,o yüzden daha da güzelleşmişti belki de :) Dizideki en büyük sorun yavan kalmış oyunculuklardı,o kadroyu izlemek bi süre sonra gerçekten işkenceye dönüşüyo,hiç biri mi güzel oynamaz arkadaş,yok hepsinde salak salak ifadeler. Dizi bir Stephen King’in romanından bir de Steven Spielberg’in yapımcılığından ötürü dikkat çekiyor ve King’e büyük ayıp edilmiş bence. Ya da ben kitabı okumayıp dizisini izlediğim için büyük ayıp ettim. Şüphesiz çok çok daha iyi olmalıydı,hikaye çok iyi çünkü. İzlemeyin yani okuyun.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
son sezon biraz saçmalasada yine de merak uyandırıcı muhteşem dizi.
report_problem
4 yıldan fazla önce
BuseY. profil resmi
BuseY.
Bitmesine şaşırdım çünkü en az 1 sezon daha devam ederdi diye düşünüyordum ama kesinlikle üzülmedim çünkü sıkıcı gelmeye başlamıştı artık. Kubbenin gizemi çözüldü rahatladım! Ucu açık kalmadı da değil tabi :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
dizi final yaparak 3. sezonda bitti.
report_problem
4 yıldan fazla önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
1000 sayfadan fazla olan kitabını dizi uğruna sezon arasında okumama rağmen dizi bambaşka yerlere gidiyor. Karakterlerin geneli kitaptaki ile uyumlu ama olaylar çok farklı gelişiyor. Kitabın başında zaten büyük bir şok yaşıyorsunuz. İşte o zaman diyorsunuz ki dizi ile kesinlikle farklı bu kitap. Diziyi de 3. sezonu izliyoruz bakalım. umarım dizinin temposunda bir değişiklik olmaz...
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
BuseY. profil resmi
BuseY.
Kubbenin gizemi ve acaba bunlar kasabadan birinin başının altından mı çıkıyor merakı kendini bir şekilde izletiyor
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
lecter profil resmi
lecter
Dİzi bence çok başarılı. Zaten Stephen KING'in olduğu bir projenin kötü olma ihtimali yok diye düşünüyorum. Kitabı aldım 1050 sayfa olduğu için başlamak çok zor geliyor. Sanırım dizi bittikten sonra okuyacağım
report_problem
5 yıl önce
yigidoo profil resmi
yigidoo
Stephen King'in senaristlere kesin uyarısı oldu kitaptaki sona bağlanmaması için
report_problem
5 yıldan fazla önce
GzmSari profil resmi
GzmSari
Stephen King ! Keşke kitabını okumak nasip olsaydı başta. Dizi ile kitap aynı mı bilmiyorum ama bu kubbenin altında dönen entrikamsı olaylar bir yerden sonra sıkmıyor değil. Kendini izlettiriyor ama o başka :)
report_problem
5 yıldan fazla önce
Wishniakro profil resmi
Wishniakro
dizinin dramı bilim kurgu özelliğini altta bırakıyor bilim kurgu sevenler için biraz sıkıcı gelebilir
report_problem
5 yıldan fazla önce
neway profil resmi
neway
Güzel bir dizi. Kitabını okuma fırsatım olmadı doğrusu ama yazarının adı yeterliydi izlemek için. Severek takip ediyorum
report_problem
neredeyse 6 yıl önce