Unsere Mütter, unsere Väter (Generation War) (2013)

Unsere Mütter, unsere Väter (2013)Generation War

Puan 9.0 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi
Dil
Almanca
Ülke
Almanya
Süre
148 dakika
Son bölüm
52
1
79
45
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
II.Dünya Savaşının Almanya'daki 5 arkadaş etrafından anlatımı. Hikayelerin her biri çarpıcı ve etkileyici. Savaşın tek kazananın sinekler olduğunu ve fillerin çarpışıp çimenlerin nasıl ezildiğini gösteren harika bir yapım
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Lessienn profil fotoğrafı
Lessienn
Bu çok başka etkiledi sanki beni.Savaşı değil savaşın büyük umutlarla ayrılan 5 arkadaşa neler yaptığını anlattığı için sanırım,fazlaca empati gereği duydum.İzlediklerim içinde en objektif olanlardandı bununda etkisi var tabii.Mutlaka izleyin..
error_outline
4 yıldan fazla önce
msctm profil fotoğrafı
msctm
Amerikan bayrağı görmekten sıkıldıysanız doğru yerdesiniz
error_outline
6 yıldan fazla önce
yabann profil fotoğrafı
yabann
çok kaliteli ve güzel bir mini dizi . Tavsiye için tekrar teşekkürler @biologist.. 2. Dünya Savaşı ile ilgilenenlerin kaçırmaması gereken güzel bir yapım . Alman yapımı olmasına rağmen oldukca tarafsız anlatmışlar bence .
error_outline
6 yıldan fazla önce
biologist profil fotoğrafı
biologist
Alman ZDF televizyonunun 14 milyon Euro bütçeli, 2. Dünya Savaşı konulu, 3 bölümlük mini dizisi.. 2. Dünya Savaşı’nda ABD’nin Almanları nasıl eze eze yendiğini anlatan saçma sapan kahramanlık hikayeleriyle örülü, Hollywood yapımı propaganda dizi ve filmlerinin aksine bu dizi; işin insani boyutunu daha çok ön plana çıkarmakta. 2. Dünya Savaşı konulu dizi ve filmlerden hoşlananlara şiddetle tavsiye ederim..
error_outline
6 yıldan fazla önce