Vikings (2013 - )

Vikings (2013- )

Bölümler
Puan Like 9.0 / 33 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Kahramanlık, Suç
Yapımcı
Ülke
İrlanda
Süresi
44 dakika
Son bölüm
Nurullahsert 8. yüzyıl İskandinavyası’nda geçen dizi, basit bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü ekranlara taşıyor. Savaş Tanrısı Odin'in soyundan geldiğine inanılan Ragnor’un acımasız ve korkusuz adamlarıyla birlikte denizlerle olan imtihanını seyrederken; savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in çok az işlenmiş ilgi çekici kültürüne hep birlikte tanık oluyoruz. Tarihi bir drama olarak nitelendirilebilecek dizinin hikayesi, gerçek Avrupa efsanelerine ve tarihsel figürlere dayanıyor.

Yorumlar

.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk bölümünü izledim we bir dizi ancak bir insanı bu kadar sarmaz bu kadar tat vermez bu kadar beğenilen bir dizi olmasına rağmen ben ilk bölümünü hiç beğenmedim we sırf bu yüzden dewamını getrmeyeceğim
10 ay önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Geç başladım, iki haftada hiç durmadan ve merak ederek tüm sezonları bitirdim. Öyle bir eser..
11 ay önce
aydangelenfil profil resmi
aydangelenfil
yeni sezonda her uzun saçlıyı ragnar a benzetmek askjkj
1 yıl önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Harika bir başyapıt. Bu diziyle ilgili en iyi şey bütün oyuncuların çok iyi seçilmiş olması ve her karakterin ayrı ayrı öneminin olması. Ragnar, Lagertha ve Floki'nin yanında King Ecbert favori karakterlerim. Travis Fimmel harika iş çıkarıyor izlemelere doyamıyorsunuz. Hikaye sıkmadan ama çok hızlı ilerliyor. Yeni sezonu heyecanla bekliyorum :)
neredeyse 2 yıl önce
mrtks89 profil resmi
mrtks89
Oh be rahatladım valla, içime dert olmuştu :D teşekkürler yetkili abi :D
neredeyse 2 yıl önce
mrtks89 profil resmi
mrtks89
Sol üstte tanıtım afişinde Rollo'nun olmasına uyuz oldum. Resmen taktım ben bu duruma. Ragnar reis olmalı. Yeni link gönderdim, değiştirin :D
neredeyse 2 yıl önce
SergioLucasBarbosa profil resmi
SergioLucasBarbosa
Ragnar Reis. Nasıl bir oyunculuk sendeki. Sırf bu adam için izliyorum diyeceğim de yalan olacak :) Lagertha var, Floki var. Tek tek bütün karakterleri saymayayım şimdi. Gözümüz yollarda bekliyorum her bölümü. İçimde bir barbarlık mı var bilmiyorum ama hastayım bu vikinglere :)
Çok uzun zaman önce bir spoiler yedim (korkmayın ben de spoiler olmaz) lanet bir yabancı siteden ve o günden beri korka korka izliyorum diziyi. Abi niye böyle bir spoiler verilir ki ya lanet olsun o yorumu yazana, klavyeniz bozulsun inşallah. Çok da büyük beddua etmeyeyim ters teper falan.
Neyse ben Valhalla'ya gidiyorum. Hepinize iyi seyirler...
2 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Prison Break ve Spartacus'tan sonra hiç bir dizi beni kesmedi sen dışında :) ancak bazı eksikleri var dizinin şöyle ki aslaug bir bölümde hamile iken diğer bölümde çocuk 3 yaşında oluyor neredeyse aşırı hızlı ilerliyor yakalaması zor ve herhangi bi not yok işte 10 ay sonra filan onun dışında muhteşem.
2 yıldan fazla önce
lews profil resmi
lews
Yeni sezonuyla karşımızda her sezon kaliteyi arttırdı bakalım bu sezon nasıl olacak , tarih ve fantastik öğeleri sevenlerin izlemesi gereken efsane dizilerden.
neredeyse 3 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Evet diziyi beğendim ve takip edeceğim ama bir şeyler eksik gibi . Ya diyaloglar, ya oyuncular, tam olarak bulmam için bir kaç bölüm daha izlemeliyim sanırım. Özellikle bölüm bitişleri bir sonraki bölümü çok merak ettirmiyor sanki. Sadece diziyi sevdiğiniz için izliyorsunuz diğer bölümü. Başrol oyuncusu ise daima gülen surat ifadesiyle sinirimi bozmadı değil:) Hayvan gibi insan öldürmeseler iyi insanlarmış şu Vikingler. Neyse müzikleri güzel, siz nasıl diyor ; "çerezlik bir dizi".
3 yıldan fazla önce
Senemini profil resmi
Senemini
Yeni favori dizim. Gecenin 4'une kadar izletmeyi basariyorsa es gecilmemesi gereken dizilerden;)
3 yıldan fazla önce
eness profil resmi
eness
mutlaka izlenmesi gereken farklı bir dizi daha öncekilere benzemeyen ;)
neredeyse 4 yıl önce
birtank profil resmi
birtank
dizinin yeni sezonunu bekle bekle saçlar ağardı
neredeyse 4 yıl önce
biologist profil resmi
biologist
Gerçek bir tarihsel figür olan ve 8. yüzyıldan itibaren İngiltere ile Fransa'nın başına bela olan Ragnar Lothbrok'un maceralarını anlatan muhteşem dizi. Şiddetle tavsiye edilir..
neredeyse 4 yıl önce
missbathory profil resmi
missbathory
ilk bölümlerde biraz sıkılmıştım şimdi 2.sezon bitmek üzere iyiki bırakmamışım diyorum:)
4 yıl önce
KoreAskeri profil resmi
KoreAskeri
Müziklerine tutulursun, askiyonuna hayran olursun, belki biraz da için acır İngiliz'e ama her zaman yüreğimiz güzel müzik ve zaferden yana.
4 yıl önce
EarlySecond profil resmi
EarlySecond
Kuzeylere seyahat b
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
3. sezon Ekim 2015 te başlıyacak
4 yıldan fazla önce
bessal profil resmi
bessal
etkileyicii
neredeyse 5 yıl önce
cassan profil resmi
cassan
muhteşem
neredeyse 5 yıl önce
AriGold profil resmi
AriGold
kaliteli bir dizi ve beklediğimden çok daha akıcı ilerliyor. Hele ana karakter Ragnar muhteşem bir performans göstermiş.
5 yıl önce

Vikings dizisini beğenenler

Vikings dizisi hakkında ilgi çekici içerikler