Warrior (2019 - )

Warrior (2019 - )

Puan 8.3 (7 kullanıcı)
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
60 dakika
Son bölüm
9
1
14
6
phoebe profil resmi
phoebe
Bu dizi adından çok söz ettirecek çoooookkk. Dövüş sahneleri Saprtaküs benzeri sadece biraz daha giyinikler :)(: Amerikalılar ve İrlandalılar tarafından dışlanan Çinliler, çeteleşme ve bitmeyen çete kavgaları. Dövüş sahneleri göz dolduruyordu. Her karakterin bir tarzı duruşu var ; her biri prensipli kendi şahsına münhasır.
İçinde aşk dışlanma ezilmiş ama mücadeleci bir halk, entrika her şey vardı. Seyir zevki yüksek, sürükleyici mi sürükleyici.. Birkaç gün içinde bitiveriyor. Çok beğendim izleyeceklere şimdiden iyi seyirler :)(:
report_problem
4 ay önce
Geotitan profil resmi
Geotitan
İlk sezonu üç günde bitirdim gerçi zamanım olsa tek günde de bitirirdim . Kaç zamandır ilk defa heyecanla izlediğim bir dizi oldu . Diğer bölüme düşünmeden geçiyorsunuz ve şunun altını çiziym özellikle 1. sezonun 5. bölümü müthiş ti ... Umarım ikinci sezonda güzel geçer .
report_problem
5 ay önce
Silimaure profil resmi
Silimaure
ilk sezonu birkaç gün içinde bitiriyorsunuz. Bölümler ana konudan sapmasa da, farklı yan hikayelerle zenginleştirilmiş. Birden çok ana karakter var ve oyuncular oldukça başarılı. Dönem dizisi havası , dönemi çok iyi yansıtarak sağlanmış.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Yeni Peaky Blinders denebilir ilk 3 bölüme bakılırsa... Tavsiye edilir...
report_problem
neredeyse 2 yıl önce