Westworld (2016 - )

Westworld (2016 - )

Puan 8.5 / 10
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
62 dakika
Son bölüm
327
6
601
166
buffy profil fotoğrafı
buffy
Baş yapıt olabilir o kadar başarılı bir dizi. Konusu, oyuncuları zaten efsane. Kesinlikle izlenmeli.
error_outline
1 yıldan fazla önce
dr.strangelove profil fotoğrafı
dr.strangelove
birinci sezon o kadar doyurucuydu ki ikinci sezonu bitirmek üzere olmama ve yeni sezonun geleceğini bilsem bile bu muazzamlığa ulaşamayacağını biliyorum ve bundan üzüntü duymuyorum. ikinci sezonun başında hikaye o kadar bocaladı ki neredeyse bırakacaktım ama 6-7. bölüm gibi toparladılar ve ben de özdeşlik kurduğum karakteri tekrar izleme şansı buldum.
error_outline
1 yıldan fazla önce
sisyphos77 profil fotoğrafı
sisyphos77
İyi hoş, Anthony Hopkins'e şapka alkış kıyamet, senaryo keyifli ama ama izlemesi çok zor bir dizi. Altıncı ya da yedinci bölümde ancak dizinin, olayların içine girebildim. Ciddi azim gerektiriyor, çok zorlamışlar.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Peris profil fotoğrafı
Peris
Dizinin ilk sezonunu yavaş ikincisini ise gereksiz karışık bulmuştum. Hatta diziyi bırakma kararı almıştım. Karantina dönemine denk geldiği ve aaronun kadroya dahil olması nedeniyle üçüncü sezona başladım. Çok da iyi yapmışım. Harika sezon. Sezon finaline bir hafta kala gerildim. Her sezonun arasına iki sene koyan ekip umarım pandemi yüzünden bunu üçe çıkarmaz
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
ysnursln profil fotoğrafı
ysnursln
westworld 'un yeni bölüm günlerini beklerken buldum bu sezon da kendimi eski sezonlara kıyasen.. senaryo kadar müzik seçimleri de başarılı bu sezon. hadi bakalım westworld, şaşırtma bizi çünkü lütfen.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
Dizi 3.sezonda nirvanaya ulaşmış resmen... En iyi sezon ve senaristlere bir alkış 10/9
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Raziye. profil fotoğrafı
Raziye.
Çok karmaşık,kaçırılan tek bi sahneyle kendinden koparıyor işkenceye dönüyor,daha önce yaşadım,bu sefer pür dikkat izledim.Senaryosu,western-bilimkurgu karşımı,karakterleri(maeve hariç,çok gıcık),kalitesi harikaydı.Çok fena Ed Harris hayranı yaptı beni.İzlenmeli .
error_outline
4 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
2.sezon gerçekten müthişti. Ilk sezondan çok daha başarılı buldum. İyi ki biriktirerek izlemişim. 10 saatlik bir film gibi oldu benim için. Muazzamdı. Zaten dizi tam bir zeka ürünü. Felsefik yönü ve izleyicilerin çıkaracakları mesajlar oldukça yoğun. Kurgu olarak,emek olarak, oyunculuk olarak her şeyiyle çok iyi. Özellikle bu sezon dram açısından da çok vurucu bölümler vardı. Çok beğendim. İlk sezon hafta hafta takip ettiğimden keyfini tam olarak alamamışım bunu fark ettim. İzleyecek olanlara da sezonları biriktirerek izlemelerini tavsiye ederim.👍
error_outline
4 yıldan fazla önce
japonbalikcisi profil fotoğrafı
japonbalikcisi
Birinci sezon da beni hayretlere düşümüştü. **spolier:William, Bernard** Ama ikinci sezon başka, İkinci sezon çılgın. İnanılmaz. İddialı bir şekilde "ben şaşırmam ya" diyorsanız özellikle izleyin.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Trillmatic profil fotoğrafı
Trillmatic
İkinci sezon ilk sezonu evire çevire döver. İlk sezon izleyip bırakanlar varsa kesinlikle devam etsin. Parkın orijinine indikleri için hikayeyle daha çok bütünleşiyorsunuz. Ve senaryo da şahaneydi ayrıca. Sadece birkaç twist var diye değil, bütünüyle puzzle kutusu gibi dizi.
error_outline
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
ilk sezonu beğenmiştim. ikinci sezonu pek beğenmedim. Sezon 02x10 sezon finalinde bittikten sonra çıkan yazılardan sonra yaklaşık 4 dk .lık sahne vardı. Görmeyenler izlesin.
error_outline
4 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
2.sezon o kadar güzeldi ki izlediğim bütün dizi sezonları arasında ilk sıraları aldı. Söyleyecek söz bulamıyorum. Bu kadar efsane bir diziyi zamanında izlediğim için çok şanslıyım. İlk sezonun durağanlığından sıkılıp, izlemekten vazgeçtiyseniz lütfen birazcık dişinizi sıkın istediğinizi bulacaksınız.
error_outline
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
ilk sezonun ilk 2-3 bölümü hiç sarmadı zorlayarak devam ediyorum bakalım ya batar ya çıkar ama daha fazla dayanmam gibi çok sıkıcı ilerliyor
error_outline
4 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Birinci sezonun ilk dört bölümünü izlerken açıkçası biraz sıkıldım. Daha sonra bir ivme kazanıp, içine çekeceğini bildiğim için ilk bölümleri zamana yayarak izledim. Ama daha sonra kalan 6 bölümü bir çırpıda izledim. İkinci sezona henüz başlamadım ama iyi bir beklentim var. İlmek ilmek emeğin işlenmesinden öte derin bir felsefesinin olduğu aşikar. O yüzden sorgulamak, dikkat, algı, anlamladırabilmek kilit kelimeler. Genel çerçevede ana fikir bu denilebilecek bir hikaye değil, çok geniş. Ama belli bir yerde işlenen bazı noktalarda Descartes'ın o metodik bir şüphesi kafamda canlandı.. "Düşünüyorum, o hâlde varım." noktasına ulaşmaya çalışmak gibi...
error_outline
4 yıldan fazla önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Nisan'da geliyor gönüllerin sultanı. :)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce