Yeokdoyojeong Gim Bokju (Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo) (2016 - 2017)

Yeokdoyojeong Gim Bokju (2016-2017)
Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo

Bölümler
Puan Like 8.9 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
Güney Kore
Süresi
60 dakika
Son bölüm
starch 20 yaşındaki halterci Bok Joo'nun ilk kez aşık oluşunu anlatan gençlik, romantizm ve spor dizisi. Senaryo ünlü halterci Jang Mi Ran'ın hayatından esinlenilerek yazılmıştır.

Yorumlar

phoebe profil resmi
phoebe
Çok çok beğendim. Böyle dizileri seviyorum. Kötü karakterlerden arınmış, üniversite ortamında geçen pırıl pırıl bir gençlik dizisi. Spor, sıkı çalışma, hayaller, hedefler, dostluk ve aşk...Samimi içten, güzel duygularla örülmüş çok hoş bir diziydi. Severek izledim her bölümünü.
8 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Çok iyi bir gençlik dizisi ama 9.1 puan bana göre fazla geldi. Yüksek beklentiyle izlerseniz üzülürsünüz. 16 bölüm bir çırpıda bitirilebilecek kadar güzeldi. Spor böyle çok işin içinde olmasa da farklı bir bakış açısı olmuş. Başroldeki Lee Sung Kyung gayet tatlı ve başarılıydı. Kariyeri her ne kadar çok uzun olmasa da genellikle başarılı projelerde yer almış. 27 yaşında olup 21 yaşındaki bir karakteri canlandırıp 18 yaşında göstermesini de eğer resimlerinden yanlış analiz etmediysem estetik operasyonlara borçlu. Yine de doğal oyunculuğu sayesinde Kore'de en çok sevilen isimlerden.
2 yıl önce
burcudrn profil resmi
burcudrn
Sonu cidden çok güzeldi :D Tema olarak spor seçmeleri ve dizinin kalitesi cidden iyiydi :D Başroller en sevdiğim 2 oyuncuydu zaten :D
2 yıldan fazla önce

Yeokdoyojeong Gim Bokju dizisini beğenenler

Yeokdoyojeong Gim Bokju dizisi hakkında ilgi çekici içerikler