Yong Pal (The Gang Doctor) (2015)

Yong Pal (2015)
The Gang Doctor

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi, Romantik
Ülke
Güney Kore
Süresi
60 dakika
Son bölüm
starch Kim Tae Hyun (Joo Won) mükemmel bir cerrahtır. Ancak kız kardeşinin pahalı böbrek diyalizi tedavisinin masraflarından dolayı yüklü miktarda borcu vardır. Bu yüzden alacaklılar tarafından sürekli taciz edilmektedir. Daha fazla para kazanmak için yüksek ücret karşılığında özel olarak hastaları tedavi eder. Hastalar parasını ödediği müddetçe onların suçlu olup olmadığını umursamaz. Bir gün hastanede gizemli hastalığı olan büyük bir şirketin varisi Yeo Jin (Kim Tae Hee) ile tanışır. .

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7 @SuaY 
Şimdi dizinin ilk 10 bölümüne lafım yok. Aslında sonradan saptığı intikam kısmına da lafım yok. Sadece Yeo Jin'in intikam alma kısmı bence aşık olan bir kadın için mantıksızdı. İntikamdan vazgeçmeliydi demiyorum ama en güzel intikam herşeyi kestirip atmak değil onların sahip olduğu herşeyi ele geçirip pişman etmekti bence. Bu halde onlardan bir farkı kalmadı. Ayrıca insan hayatına parayla değer biçen en başarılı! karakteri görmek için @SuaY ı D-Day dizisini izlemeye davet ediyorum. :))
1 yıldan fazla önce
SuaY profil resmi
SuaY
İnsan hayatına parayla (mal varlığıyla) değer biçenlerin Allah belalarını versin. İğrenç yaratıklar. Bunları bir yere tıkayacaksın vereceksin elektriği oynaya oynaya cehennemi boylayacaklar.
1 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
her bölümüne aşık olduğum dizi :D tabi başrolüne de :) tekrar izleyebilirim heralde :)))
1 yıldan fazla önce
Insomniac profil resmi
Insomniac
Dizi ama film olarak kaydedilmiş nasıl düzeltebiliriz acaba?
3 yıl önce

Yong Pal dizisi hakkında ilgi çekici içerikler