You (2018 - )

You (2018 - )

Puan 7.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Romantik, Suç
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
45 dakika
Son bölüm
119
8
310
29
Boddah profil fotoğrafı
Boddah
Karakterler değişse de sürekli aynı hikayeyi dinlediğimiz,kendini tekrar etmekten öteye geçemeyen,türünün hakkını veremeyen bir dizi.Victoria Pedretti hatırına 2 sezon daha zoraki katlanabildim ki,izlediğim en irrite edici karakterini canlandırmış.Türünün katbekat daha iyi örnekleri dururken,buna yanaşmayın bile.
error_outline
10 ay önce
Boddah profil fotoğrafı
Boddah
Dizi bi şekilde izletiyor kendisini ama bir şeyler eksik.Birinci sezonun sonunu getirip bırakmayı düşünüyorum ama ikinci sezonda Victoria için devam etmek istiyorum.Gossip Girl'den bildiğim Penn Badgley için merak edip başlamıştım,ikinci sezonda kadroya Victoria Pedretti'nin dahil olduğunu görünce bir şans vermek istedim.O kadar itici karakterleri var ki,sinirlerimi bozuyor,hele ki sosyopat başrol oyuncusu tam evlere şenlik.Karakterlerin hiç birini sevemedim,ısınamadım,hiç biriyle bağ kurulacak bir yan yok.Sadece birinci sezonun sonunu getirmeyi diliyorum.
error_outline
10 ay önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Öyle çok beğenmedim ama akıcı bir dizi, kendini izlettiriyor.
error_outline
1 yıldan fazla önce
emosss profil fotoğrafı
emosss
İlk sezon iyiydi ikinci sezon bitmedi://
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
muratdnmz profil fotoğrafı
muratdnmz
Nedense sürekli dexter andırıyor ilk sezon güzeldi 2. sezon için aynını diyemem dexter özentiliği bitmiyor..
error_outline
2 yıldan fazla önce
Biryudumviski profil fotoğrafı
Biryudumviski
Akıcı diyen herkesin aksine üzgünüm ama durağan diyeceğim. İzle izle bitmedi iki sezon. Başladığımı bitirme gibi bir lanetim var.
error_outline
2 yıldan fazla önce
MevaKurt profil fotoğrafı
MevaKurt
2. sezon muhteşem olmuş
error_outline
2 yıldan fazla önce
tugced profil fotoğrafı
tugced
Beklentisiz başladım oldukça akıcı bir dizi elbette mantık hataları vardı ama çokta takılmadım takıldığım şey sosyapatları bu kadar tatlı ve sempatik göstermekteki amaç ne? :D böyle birçok dizi ve film izliyoruz kötü örnek oluşturduğunu düşünsem bile garip bi şekilde normalleştiriliyor.. hem genel eleştiri hem de özeleştri yapılacak türden çoğu.. o yüzden ne beğendim diyorum ne beğenmedim.. 2.sezonu izler miyim? izlerim.. :D
error_outline
3 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Akıcı, sürkleyici, bir çırpıda çabucak biten güzel bir dizi.
error_outline
3 yıldan fazla önce
breathtime profil fotoğrafı
breathtime
Diziyi beğenenler arasındayım. Penn Badgley i başrol yapmak çok iyi seçim olmuş. Gossip Girl den sonraki rolünü tamamlar gibi. Sırf Penn için izlenir.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Lalaith profil fotoğrafı
Lalaith
Başından sonuna herşeyiyle tahmin edilebilir bir dizi. Orijinalliği yok. Gossip Girl ile American Psycho tek bir senaryoda birleştirilmeye çalışılıp ele yüze bulaştırılmış hali.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
Ben beğenmedim. Bu kadar popüler olmayı hak etmiyor bence..
error_outline
3 yıldan fazla önce
minitokyo profil fotoğrafı
minitokyo
beğenmedim çıkacak sezonları da izlemeyeceğim vakit kaybı. film olabilecek konuyu uzatıp dizi çekmişler hiç akıcı değil..
error_outline
3 yıldan fazla önce
cheshirecat profil fotoğrafı
cheshirecat
bu aralar izlediğim en iyi diziydi. ana karakter çok iyi gerçekten. korkutucu değil hatta sempati duyuyorsunuz izlerken. devamını merakla bekliyorum..
error_outline
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Dizi duygusal olarak takıntılı ve stalk konusunda baya başarılı bir karakteri konu alıyor ve bölümler ilerledikçe daha da enteresan şeyler öğreniyorsunuz. Biraz ağır işlemesine rağmen ben çok beğendim diziyi. Beklentisiz başlamıştım açıkcası ama gerilimi özellikle çok hoşuma gitti. Üstelik kıskançlık ve aldatma gibi konular benim de zayıf noktam. Biraz da paranoyak bi kişiliğim vardır ilişkilerde yani güven sorunu diyebiliriz. Adamdaki hisleri çok iyi anladığım oldu zaman zaman ve o gerilimi bana çok canlı hissettirdi. Büyük beklentiyle başlayınca belki tatmin etmeyebilir ama bence oldukça başarılı bir diziydi. 8,5/10
error_outline
3 yıldan fazla önce