Vizyondaki Filmler

David Lynch: Yaşam Sanatı (David Lynch - The Art Life) (2016) afişi
Oyuncular
Yönetmen
Süresi
90 dakika
Vizyon
24.03.2017
Power Rangers (2017) afişi
Yönetmen
Süresi
124 dakika
Vizyon
24.03.2017
heyyybrotherr 90'ların kült televizyon dizisi olan Power Rangers serisini yeniden perdeye taşıyacak olan filmin yönetmen koltuğuna Dean Israelite oturuyor. Filmin başrollerini ise Dacre Montgomery, RJ Cyler, Naomi Scott, Becky G ve Ludi Lin üsteniyor. Power Rangers'ın ikonik kötülerinden uzaylı cadı Rita Repulsa'ya ise ünlü oyuncu Elizabeth Banks hayat verecek.
Otoban (Collide) (2016) afişi
Etiketler Aksiyon
Yönetmen
Süresi
99 dakika
Vizyon
24.03.2017
KerseL Casey Stein (Hoult) bir soyguna bulaşır ve işler ters gider. Çetenin lideri olan Hagen'ın (Hopkins) değerli kargosu artık Casey'nin elindedir ve ondan kaçmaya başlar; fakat Hagen onu geri alana dek durmayacaktır. Casey'nin, kız arkadaşı Juliette'i (Jones) bu çetenin elinden korumak için eski işvereni ve uyuşturucu satıcısı olan Geran'ı (Kingsley) aramaktan başka çaresi kalmaz. Böylece Casey, kendini Münih otobanında adrenalin dolu bir takibin içinde bulur.
Hayat (Life) (2017) afişi
Etiketler Gerilim, Bilim Kurgu
Yönetmen
Süresi
103 dakika
Vizyon
24.03.2017
Muratovic Uluslararası bir uzay istasyonunda görevli altı kişi, insanlık tarihinde çığır açacak bir keşfin eşiğindedir. Mars'ta ilk kez hayat olduğuna dair ip uçları bulan ekip, araştırmalarını ilerlettikçe, beklenmedik sonuçlar almaya başlar çünkü buldukları bu hayat formu, kimsenin tahmin edemeyeceği kadar zekidir. Daniel Espinosa'nın yönettiği filmin senaryosunu Rhett Reese ve Paul Wernick kaleme aldı. Oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal ve Rebecca Ferguson gibi isimler yer alıyor.
Aquarius (2016) afişi
Etiketler
Süresi
142 dakika
Vizyon
17.03.2017
Bu Dünyanın Dışında (The Space Between Us) (2016) afişi
Etiketler Bilim Kurgu
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
17.03.2017
slymndgn Mars'ta insan kolonisi kurmak üzere yola çıkan bir uzay mekiğindeki astronotlardan birinin hamile olduğu kalkıştan kısa bir süre sonra anlaşılmıştır. Hamile astronot Sarah Elliot, Mars'a iniş yaptıktan hemen sonra bir erkek çocuğu dünyaya getirip ölür. Ekipteki diğer kişiler tarafından büyütülen Gardner Elliot (Asa Butterfield) 16 yaşına geldiğinde yalnızca 14 bilim adamını şahsen tanımış, dünyaya dair okudukları dışında hiçbir bilgisi olmayan ancak son derece zeki ve araştırmacı bir genç olmuştur. Dünyaya geri gönderilen Gardner, burada büyük bir kültür şoku yaşar. Ayrıca yapılan tıbbi testlerde bünyesinin dünya atmosferine uygun olmadığı anlaşılır. Ancak Gardner, NASA tarafından kendisine tahsis edilen yerden kaçar. İnternette yazışarak tanıştığı ve dünyada tanıdığı tek insan olan Tulsa (Britt Robertson) adlı genç kız ile dünyayı ve yıllarca kendisinde varolduğunu bile bilmediği duyguları keşfetmek üzere bir yolculuğa başlar.
Ben Ölmeden Önce (Before I Fall) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
99 dakika
Vizyon
17.03.2017
seraytaylan Lise son sınıfta okuyan Samantha Kingston (Zoey Deutch), bir genç kızın isteyebileceği her şeye sahiptir. Sevdiği bir erkek arkadaşı, iyi arkadaşları vardır, önünde güzel bir gelecek uzanmaktadır. Ancak bir parti çıkışında yaşadığı olay her şeyi değiştirir. O gecenin ardından o son günü tekrar tekrar yaşamaya başlar. Bu döngüden kurtulabilmek için hem kendisini, hem de yakınındakileri saran gizemleri çözmesi gerekecektir. (imdb:6,5)
Kırmızı Kaplumbağa (La tortue rouge) (2016) afişi
Etiketler Animasyon, Dram
Süresi
80 dakika
Vizyon
17.03.2017
Yaşam Kürü (A Cure for Wellness) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Vizyon
17.03.2017
Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) (2017) afişi
Etiketler Ağlatan, Müzikal, Romantik
Yönetmen
Vizyon
17.03.2017
Brook Disney masalından beyazperdeye uyarlanan filmde, tüccar olan bir adamyolculuğu sırasında fırtınaya yakalanır. Ailesine dönüş yolunda gece konaklayacak bir yer ararken yakınlardaki bir şatoyu görür. Ev sahibi ortada görünmese de her şey konuğun rahatı için ayarlanmıştır. Gitmek üzereyken, gözü en küçük kızı harika bir güle ilişir. Gülü kopan adam şatonun sahibi olan canavarla yüz yüze gelir ve hayatına karşılık kızını canavara teslim etmek zorunda kalır. Tüccarın en küçük kızı olan Belle anlaşmayı kabul ederek canavarın şatosuna yerleştiğinde hiç beklemediği bir aşkın kucağına atıldığından habersizdir..
^ En üste dön