Vizyondaki Filmler

The Space Between Us (2016) afişi
Etiketler Bilim Kurgu
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
17.03.2017
slymndgn Mars'ta insan kolonisi kurmak üzere yola çıkan bir uzay mekiğindeki astronotlardan birinin hamile olduğu kalkıştan kısa bir süre sonra anlaşılmıştır. Hamile astronot Sarah Elliot, Mars'a iniş yaptıktan hemen sonra bir erkek çocuğu dünyaya getirip ölür. Ekipteki diğer kişiler tarafından büyütülen Gardner Elliot (Asa Butterfield) 16 yaşına geldiğinde yalnızca 14 bilim adamını şahsen tanımış, dünyaya dair okudukları dışında hiçbir bilgisi olmayan ancak son derece zeki ve araştırmacı bir genç olmuştur. Dünyaya geri gönderilen Gardner, burada büyük bir kültür şoku yaşar. Ayrıca yapılan tıbbi testlerde bünyesinin dünya atmosferine uygun olmadığı anlaşılır. Ancak Gardner, NASA tarafından kendisine tahsis edilen yerden kaçar. İnternette yazışarak tanıştığı ve dünyada tanıdığı tek insan olan Tulsa (Britt Robertson) adlı genç kız ile dünyayı ve yıllarca kendisinde varolduğunu bile bilmediği duyguları keşfetmek üzere bir yolculuğa başlar.
Moana (2016) afişi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
107 dakika
Vizyon
20.01.2017
Brook Antik çağlarda Okyanusya'daki Güney Pasifik adalarında yaşayan bir genç kız olan Moana, kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisidir. Ailesine yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıktığında, hayran olduğu yarı-tanrı Maui ile işbirliği yapması gerekecektir.
Jackie (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
100 dakika
Vizyon
20.01.2017
muratalkas Başkan John F. Kennedy suikastının ardından , First Lady Jacqueline Kennedy , inancını yeniden çocuklarını teselli ve kocasının tarihsel mirasını tanımlamak için keder ve travma ile savaşır.
Bu da Nereden Çıktı? (Why Him?) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
111 dakika
Vizyon
20.01.2017
seraytaylan Ned Fleming (Bryan Cranston) kızı Stephanie'yi çok seven bir babadır. Ancak kızı büyümüş ve kendi hayatını kurma yaşına gelmiştir ve sonunda ailenin, Stephanie'nin erkek arkadaşıyla tanışacağı gün gelir çatar. Ne var ki Laird Mayhew (James Franco) beklediklerinden çok farklı bir karakterdir. İnternet üzerinden kazandığı paralar sayesinde genç yaşta zengin olmuş bu adam, cana yakın ancak laubali tavırlarıyla daha en başta Ned'in nefretini üzerinde toplar. Laird, kısa süre içinde tüm ailenin sevgisini kazanıp Ned'in de rızasını alarak Stephanie ile evleneceğini söylese de Ned, Laird ne yaparsa yapsın onu damat olarak kabullenmemeye kararlıdır.
A Street Cat Named Bob (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
103 dakika
Vizyon
20.01.2017
KerseL Londra'da yaşayan evsiz ve rehabilitasyonda olan eski eroin bağımlısı james bowen sokaklarda şarkı söyleyerek hayatta kalmaya çalışmaktadır. sokakta bulduğu hasta sokak kedisini tedavi ettirmek için evine alır ve hayatı bundan sonra değişir. bob ismini verdiği kedisi iyileştikten sonra her gün onunla londra'da otobüsle seyahat ettikten sonra sokakta şarkı söylerken ona eşlik etmeye başlar ve olaylar gelişir...
Olanlar Oldu (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
20.01.2017
American Honey (2016) afişi
Etiketler Gerçekçi
Yönetmen
Süresi
163 dakika
Vizyon
13.01.2017
Sophie Muskogee, Oklahoma'da hayatını sürdüren genç bir kız olan Star (Sasha Lane), bir gün aralarında Jake'in (Shia LaBeouf) de bulunduğu bir grup gençle karşılaşır ve onlarla birlikte yollara düşer. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Star onlara katılır. Amerika'nın Orta kesiminde uzun bir yolculuğa çıkan Star, hem kendisiyle, hem de hayatla ilgili çok şey öğrenecek, aşkı keşfedecektir.
Belle et Sébastien, l'aventure continue (Belle & Sebastian: The Adventure Continues) (2015) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
97 dakika
Vizyon
13.01.2017
Uzay Yolcuları (Passengers) (2016) afişi
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
13.01.2017
Haticeozkrn Pratt'in ilaç ayarlı uykusundan erken uyanan bir uzay yolcusu olan tamirci Jim Preston'ı canlandırdığı yapımda, Lawrence ise Pratt'in karakteri tarafından yalnız kalmamak için uyandırılan bir diğer yolcu olan New Yorklu yazar Aurora'yı canlandıracak. İkili bu süreçte birbirlerine aşık olsalar da Preston'ın Aurora'nın 100 yıl erken uyandırmış olmasının sebebi olduğunun ortaya çıkması ve gemideki büyük bir teknik arıza ikisi arasındaki gerilimin yükselmesine sebep olacak.
Queen of Katwe (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
124 dakika
Vizyon
13.01.2017
^ En üste dön