Vizyondaki Filmler

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (Men in Black: International) (2019)
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
14.06.2019
KerseL F. Gary Gray’in yönettiği, Matt Holloway ve Art Macum’un senaryosunu yazdığı filmin bir devam filminden ziyade bir spin-off kıvamında olacağı açıklandı.Thor: Ragnarok’ta Thor ve Valkyrie olarak omuz omuza mücadele eden Tessa Thompson ve Chris Hemsworth başrolleri paylaşıyor.
Rocketman (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Vizyon
14.06.2019
KerseL Rocketman, müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John'un Royal Müzik Akademisi'nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanması ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan işbirliği sürecini konu alıyor.
The Hole in the Ground (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İrlanda
Vizyon
14.06.2019
Hollyy The Hole In The Ground, oğlunun yerin derinliklerinden gelen bir güç tarafından ele geçirildiğini düşünen bir annenin yaşadıklarını konu ediyor. Sarah O’Neill genç ve bekar bir annedir. Oğlu Chris ile birlikte kırsal bir kesimde bulunan bir eve taşınan Sarah, sıkıntılı geçmişlerini ardında bırakarak yeni bir başlangıç yapmayı umut eder. Ancak işler pek de onun düşlediği gibi gitmez. Evlerinin arkasında bulunan ormana yürüyüşe çıktıkları bir gün Chris aniden ortadan kaybolur. Çaresizce ormanın içinde oğlunu arayan Sarah bu sırada devasa bir çukur keşfeder. Sonunda oğlunu bulan Sarah her şeyin yoluna girdiğini düşünür. Ancak bir süre sonra küçük çocuk kimsenin anlam veremediği tuhaf davranışlar sergilemeye başlar. Yaşananlardan sonra oğlu için endişelenmeye başlayan Sarah, oğlunu göz hapsinde tutmaya başlar. Bu sırada ortaya çıkan gizemli bir komşu Sarah’ın iyice tedirgin olmasına neden olur. Çok geçmeden genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
A Dog's Journey (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
14.06.2019
The Boat (2018)
Etiketler
Oyuncular
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Vizyon
14.06.2019
nazarboncugu Teknesi ile ava çıkan bir balıkçı, yoğun bir sise yakalanınca yolunu kaybeder. Balıkçı, suyun yüzeyinde belirsiz bir şekilde ilerlerken, demir atmış bir yelkenli bulur. Yelkenlinin içerisinde birilerinin olabileceğini düşünen adam, teknenin içerisinde girip etrafı kolaçan etmeye başlar. Ancak ortalıkta kimseler yoktur. Yapacak bir şey kalmayınca teknesine dönmeye karar veren adamı, kötü bir sürpriz beklemektedir. Balıkçının teknesi, bağladığı yerde yoktur. Ne yapacağını bilemeyen adam, yelkenliyi çalıştırıp bu sayede kıyıya ulaşmayı planlar. Ancak yelkenli çalışmamaktadır. Denizin ortasında tek başına kalan adam, kendisini kurtaracak bir şey bulma umudu ile aşağıya indiğindeyse, kamaranın içerisine hapsedilir. Başına gelenlere anlam veremeyen balıkçı, bir süre sonra geminin çalıştığını fark eder. Yelkenli bir yandan hızla ilerlerken bir yandan da su almaya başlar. Bilmediği bir düşman tarafından kapan kıstırılan balıkçı, hayatta kalmak için savaşmak zorundadır.
En Sevdiğim KumaşMon Tissu PrefereMy Favorite Fabric (Mon tissu préféré) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Fransa
Vizyon
07.06.2019
Ricky.McFloyd Şam’da bir giyim mağazasında çalışan 25 yaşındaki Nahla yaşadığı sıradan hayatın boğuculuğundan kaçma hayalleri kurmaktadır. Annesi onu görücü usulü evlendirmek isteyince Nahla oralı olmaz. Madam Jiji’nin üst katta açtığı “işletme”, bastırılmış cinselliği benliğinin ötesine geçen Nahla için arzularını keşfedeceği bir sığınak olur. Prömiyerini Cannes Film Festivali’nin Belirli Bir Bakış bölümünde yapan ve Suriye iç savaşının başladığı günlerde geçen ilk filminde, Buñuel’in Gündüz Güzeli’nden esinlenen yönetmen Gaya Jiji, ataerkil bir toplumdaki cinsiyetçi çifte standartlara feminist bir eleştiride bulunuyor.
X-Men: (Dark Phoenix) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
07.06.2019
KerseL Film , X-Men: Apocalypse'in 10 yıl sonrasını anlatacak ve bu kez X-Men aleminin en güçlü mutantlarından Jean Grey'in gençliğine odaklanacak...
Ma (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
31.05.2019
KerseL Ma, orta yaşlarındaki bir kadın ile arkadaşlık kuran bir grup gencin başlarına gelen olayları konu ediyor. Ohio’da yaşayan Sue Ann, kendi dünyasında yaşayan, orta yaşlardaki yalnız bir kadındır. Bir gün kasabaya yakın zamanda taşınmış olan Maggie adında bir kız ve onun arkadaşları ile tanışır. Aileleri ile birlikte yaşayan gençler, üzerlerindeki baskıdan fazlasıyla bunalmıştır. Tam da bu sırada evinde büyük bir parti düzenleyen Sue, gençlerin de aralarına katılmasını ister. Bu davet Maggie ve arkadaşları için kaçırılmayacak bir fırsattır. Gençler, başlarına geleceklerden bihaber, partide Sue ile birlikte gönüllerince eğlenir. Sue ile tanıştıkları için kendilerini şanslı hisseden gençler, bir süre tuhaf şeyler yaşamaya başlarlar. Sue’nun gösterdiği yakınlık bir süre sonra takıntılı bir hal almaya başlayınca, gençler kendilerini büyük bir girdabın içerisinde bulur.
Godzilla: Canavarlar Krali (Godzilla: King of the Monsters) (2019)
Etiketler Bilim Kurgu
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
31.05.2019
KerseL Warner Bros ve Legendary Entertainment işbirliğiyle oluşturulmuş yeni sinematik MonsterVerse evreninin yeni bölümünde dev canavarımız Godzilla, kendinden daha dev canavarlar olan Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı üç başlı Kral Ghidorah ile çarpışacak.
Düzenbazlar (The Hustle) (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
31.05.2019
Philosophy Başrolünde Steve Martin ile Michael Caine'in yer aldığı 1988 yapımı Dirty Rotten Scoundrels'ın bir uyarlaması olan The Hustle, iki dolandırıcı kadının maceralarını konu ediniyor. Hathaway ve Wilson'ın canlandırdığı karakterler kandırmacada usta olan iki kadındır. Biri daha düşük, diğeri daha yüksek standartlara sahip olan iki kadın, onlara zarar veren erkekleri alt etmek için birlikte çalışma kararı alır.