Vizyondaki Filmler

Osmanlı Subayı (The Ottoman Lieutenant) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Vizyon
19.05.2017
Arcadia Türk ve Amerika yapımı Hollywood prodüksiyonu Birinci Dünya Savaşı sırasında Doğu Anadolu’da geçiyor.Amerikalı bir hemşire ile bir Osmanlı subayı olan İsmail arasındaki aşkı konu edinen The Ottoman Lieutenant Oscar ödüllü Ben Kingsley (Gandhi), Josh Hartnett (Pearl Harbor) ve Game of Thrones’ta canlandırdığı Dario Naharis karakteri ile tanıdığımız Michiel Huisman'ı başrollerine yerleştiriyor. Oyuncu kadrosunda yer alan Türkiye’den oyuncular ise Halil Bey rolünde Haluk Bilginer ve Melih Paşa rolünde ilk defa bir Hollywood filminde rol alan Selçuk Yöntem olacak.
Kahramanlar Takımı (Xi you ji zhi da sheng gui lai) (2015) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Çin
Süresi
89 dakika
Vizyon
19.05.2017
Arcadia Bulunduğu her yerde kargaşa çıkaran Maymun Kral, sonunda tanrılar tarafından Beş Element Dağı'nda yalnızlığa mahkum edilir. Aradan 500 yıl geçtiğinde Maymun Kral'ı gören olmasa da adı bir efsane olarak dillerde dolaşmayı sürdürmüştür. Liu adındaki bir çocuk da bu efsaneden çok etkilenmiştir. Bir gün yaşadığı köye saldıran canavalar yüzünden yanına küçük bir kızı da alarak evinden kaçmak ve Beş Element Dağı'na sığınmak zorunda kalır. Burada tesadüfen bulduğu Maymun Kral'ın üzerindeki büyüyü istemeden çözer ve kralı serbest bırakır. Derhal Çiçek ve Meyve Dağı'ndaki evine dönmek isteyen isteyen kral, mührün tam olarak çözülebilmesi için Liu'nun evine dönmesine yardım etmek ve kötücül güçlerle yüzleşmek durumunda kalacaktır.
Saftirik: Bende Bu Şans Varken (Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Vizyon
19.05.2017
Arcadia Greg, kendisinden beklenmeyecek biçimde büyük büyükannesinin 90. doğum günü partisine gitmek ister; ve ailesi bu uzun yolculuğa ikna olur. Yine oyunlar çeviren Greg'in asıl amacı bambaşkadır. Büyük büyükannenin yaşadığı şehirde bir bilgisayara oyunları fuarı vardır! Maceracı Greg ne yapıp edip bu fuara katılmanın bir yolunu arayacaktır ama tabii ki planlar istediği gibi, tıkır tıkır gitmez.
Kanlı Oyun (Scare Campaign) (2016) afişi
Etiketler Gerilim
Yönetmen
Süresi
80 dakika
Vizyon
19.05.2017
Arcadia Popüler şaka temalı TV şovu Scare Campaign, eski tarz korkutmaları ve gizli kamera eğlencesi ile son 5 yıldır izleyicileri eğlendirmektedir. Ancak, yeni bir çevrimiçi TV dönemine girdiğimizde, yapımcılar şovlarını antika gösterren yeni bir sert internet serisine karşı bulurlar. Antrenman zamanı gelmiştir. Peki takım bu sefer çok ileri gidebilecek midir? Yanlış adamı şaka mı yapmak istiyorlar?
Genç Karl Marx (Le jeune Karl Marx) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Almanya
Süresi
118 dakika
Vizyon
19.05.2017
Arcadia Karl Marx, Friedrich Engels ve Jenny Marx'ın Paris, Brüksel ve Londra arasındaki ilk yıllarını konu edinir. Marx’ın 1844’te, 26 yaşındayken Paris’e sürgüne gitmesiyle başlayan film daha sonra yakın dostu ve çalışma arkadaşı olacak Friedrich Engels’le tanışması ve birlikte komünizmin ve işçi hareketinin temellerini atışlarını da anlatıyor.
New York Masalı (Fairytale of New York) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
99 dakika
Vizyon
19.05.2017
Hızlı ve Tüplü (2016) afişi
Etiketler
Ülke
Türkiye
Süresi
90 dakika
Vizyon
19.05.2017
Aşkın Çekimi (Their Finest) (2016) afişi
Yönetmen
Süresi
117 dakika
Vizyon
19.05.2017
Arcadia Bir İngiliz film ekibi, Blitzkrieg'den sonra bir propaganda filmi hazırlayarak İkinci Dünya Savaşı sırasında moral düzeyini yükseltmeye çalışır. Lone Scherfig'in yönettiği filmin başrolünde Gemma Arterton, Sam Claflin, Bill Nighy ve Jack Huston yer alıyor.
4N1K (2017) afişi
Etiketler Romantik, Komik
Ülke
Türkiye
Vizyon
12.05.2017
Arcadia Yaprak (Gözde Mutluer) çocukluk yıllarından beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 5 kişilik arkadaş grubundaki tek kızdır. Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz'un yanında adeta erkek gibi büyüyen Yaprak, Barış (Burak Yörük) ile tanışmasının ardından bambaşka bir dünyayla tanışır. Yaşıtı genç kızların dünyasını ve kendisini daha iyi tanıması gereken yapmak, bir seçim yapma aşamasına gelecektir.
Ağustos Böcekleri ve Karıncalar (2016) afişi
Etiketler
Ülke
Türkiye
Süresi
122 dakika
Vizyon
12.05.2017
^ En üste dön