Vizyondaki Filmler

Kapıdaki Sır (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
16.02.2018
Hadi Be Oglum (2018) afişi
Etiketler Ağlatan, Dram, Gerçekçi
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
112 dakika
Vizyon
16.02.2018
Seda.. Balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir.
Kara Panter (Black Panther) (2018) afişi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
134 dakika
Vizyon
16.02.2018
Brook Black Panther’in kendi serisi Marvel Now döneminde yoktu. New Avengers’da bir süre görülen T’Challa sahibi olduğu seride neler yapacak göreceğiz. Heyecanla bekliyoruz.... "Reserved"
Suyun Sesi (The Shape of Water) (2017) afişi
Etiketler Romantik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
123 dakika
Vizyon
16.02.2018
KerseL 1963 yılında geçen filmde Elisa yüksek güvenlikli bir laboratuvarda temizlikçi olarak görev almaktadır. Ancak Elisa ve iş arkadaşı Zelda günün birinde ilginç bir sırra tanıklık eder ve devletin gerçekleştirdiği çok gizli bir deneyden haberdar olurlar. Bu deney sonucu Elisa hiç ummadığı birine aşık olacaktır...
Sofra Sırları (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
16.02.2018
Seda.. Hayatını kocası ve eşine adamış Neslihan, dışarıdan bakıldığında sevimli ve utangaç bir ev hanımıdır. Eşinin işi sebebiyle uzun yıllardır Anadolu kasabalarında yaşayan Neslihan, iyi de bir aşçıdır ve tüm çevresi onun yemeklerine bayılır. Gayet sıradan görünen bu aile hayatında, Neslihan'ın yakın çevresindekiler bir bir ölmeye başlayınca tüm gözler ona çevrilir. Mükemmel bir aşçı, evine ve eşine düşkün kısacası mükemmel bir ev hanımı olan Neslihan, aslında bir seri katildir. Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika’da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır... (beyazperde)
Ben, Tonya (I, Tonya) (2017) afişi
Etiketler Biyografi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
120 dakika
Vizyon
16.02.2018
KerseL I, Tonya dünya spor tarihinin en tuhaf skandallarından birinin gerçek hikayesini konu ediniyor. Ameriklı artistik buz pateni şampiyonu Tonya Harding'in hikayesi bu yıl Oscar'a göz kırpan filmlerden birine vesile olmuş durumda. Harding'in başarılı kariyeri, Olimpiyatlarda ABD'yi temsil etme şerefini yaşamış olan artistik buz patenci Nancy Kerrigan'a saldırmasıyla gölgelenmiştir. Bu olayın perde arkası ve hem öncesinde hem de sonrasında yaşananlar ilk kez beyazperdeye aktarılıyor. Harley Quinn rolüyle dünyaca üne kavuşan Margot Robbie filmin hem yapımcısı hem de başrolü. Yönetmen koltuğundaysa en son geçtiğimiz sene vizyona giren The Finest Hours adlı filmde çalışmış olan Craig Gillespie var.
Fifty Shades Freed (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
105 dakika
Vizyon
09.02.2018
KerseL E. L. James'in aynı adlı çoksatan kitabından uyarlanarak yazılmış filmde ana karakterler olan Christian Grey ve Anastasia Steele artık evli bir çifttir. Buna karşın Ana'nın patronu Jack Hyde artık onlardan intikam almaya yemin etmiştir ve Anastasia'nın hayatını tehdit etmektedir.
İyi Günler (Have a Nice Day) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
15 dakika
Vizyon
09.02.2018
Kayhan (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
105 dakika
Vizyon
09.02.2018
hhemir Özeti bok gibi olması, vakit kaybetmeyin.
Cebimdeki Yabancı (2018) afişi
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
95 dakika
Vizyon
02.02.2018
Mine.Ce “Yedi eski dost bir akşam yemeğinde bir araya gelmeye karar verir. Herkes sofranın başında oturmuş sohbet etmekte, şen kahkahalar eşliğinde yemek yemektedir. Yemek sırasında bir oyun oynamaya karar verilir. Oyun oldukça basittir; herkes telefonlarını masaya koyacak, gelen her mesaj ve bildirim yüksek sesle okunacaktır. Yedi dostun maskelerinin ardındaki hayatlarını ile cep telefonlarını ortaya koymaları ilişki dengelerini altüst eder. Bunca zaman çok yakın dost olduklarını düşünün grup aslında birbirlerine yabancıdır.”