Vizyondaki Filmler

All I See is YouAll I See is You (All I See Is You) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
110 dakika
Vizyon
24.11.2017
KerseL Dram gerilim türündeki yapım kör bir kadını temel alıyor. Görme yetisini kaybetmiş olan kadın kocasıyla sakin bir hayat sürmektedir. Ancak bir gün görme yetisini tekrar kazanmasıyla her şey değişir. İlk başta görebilmenin keyfini çıkaran kadın kısa süre sonra kocasıyla ilgili gariplikleri fark etmeye başlar. Kadının görme yetisini kazanmasıyla birlikte ilişkilerinin dinamikleri de değişecektir...
Kardesim Benim 2 (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
24.11.2017
Ayi Paddington 2 (Paddington 2) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Vizyon
24.11.2017
KerseL Artık Brown ailesi ile yaşamakta olan Paddington yerel halkın da sevilen ve popüler bir üyesi olmuştur. Teyzesi Lucy'nin 100. doğum günü için mükemmel hediyeyi almak adına bir dizi garip iş bulup çalışmaktadır. Nhayet hediyeyi almayı başarır, ancak hediye bir anda çalınır..
Sen Kiminle Dans Ediyorsun? (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
17.11.2017
Beginner (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
100 dakika
Vizyon
17.11.2017
Femmefatale Faruk, 60 yaşlarında emekli olmuş ama hâlâ çalışmakta olan sıradan bir taksi şoförüdür. Hafta içi gündüzleri, hafta sonu ise geceleri çalışır takside. Eşini yaklaşık 10 yıl önce kaybetmiştir ve on yıldır kurduğu hayatta her şey tek düzedir. Faruk’un yaşam rutini dışında gece gündüz uğraştığı tek bir şey vardır: İngilizce öğrenmeye çalışmak… Takside arabaya binen gençlere İngilizce bilip bilmediklerini sorarak, pratik yapmaya çalışır. İngilizceye olan merakından dolayı bazen alay konusu olsa da büyük bir azimle öğrenmek için her şeyi yapar. Film, bu süreçte karşısına çıkan insanlar, yaşadığı olaylar ve yeni bir dilin kültürel açıdan ona getirdikleriyle birlikte hayatındaki değişimi anlatıyor
Findik Isi 2 (The Nut Job 2: Nutty by Nature) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Kanada
Süresi
91 dakika
Vizyon
17.11.2017
KerseL Surly ve takımı yeniden iş başında! Liberty Park'ının kış için yeterince yiyecek stoğu yoktur, bu durumda Surly yine kendini feda etmeli, yine devasa bir fındık hırsızlığı organize etmelidir. Elbette bu organizayonda yalnız olmayacak, hayvan çetesi de ona katılacaktır.
Adalet Birligi (Justice League) (2017) afişi
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
17.11.2017
seraytaylan İnsanlığa dair inancını yeniden tazeleyen Bruce Wayne (Ben Affleck), yeni dostu Diana (Gal Gadot) ile dünyayı tehdit eden çok daha büyük bir güce karşı koyabilmek için çabuk bir şekilde özel yetenekli kişileri bir araya getirmek için harekete geçmiştir. Temasa geçtikleri kişiler arasında Barry Allen/The Flash, Arthur Curry/Aquaman ve Victor Stone/Cyborg da bulunmaktadır.
Sindirella (Cinderella) (2015) afişi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
105 dakika
Vizyon
17.11.2017
Sezgii Annesinin ölümünün ardından babası başka bir kadınla evlenen Ella, iyi niyetle üvey annesine ve onun iki kızına elinden geldiğince yardım etmektedir. Ancak tüccar babasının beklenmedik ve erken ölümü, onu hizmetçiliğe ve hiç istemediği bir hayata sürükler. Günün birinde ormanda karşılaştığı ve sarayda bir çırak zannettiği, ancak prens olduğundan habersiz olduğu yakışıklı genç ise onun kalbini çalacak ve yeniden umutla dolmasını sağlayacaktır. Sarayda düzenlenecek bir balodan haberi olduğundan büyük bir heyecan duyar, ancak üvey annesi gitmesine izin vermez. Ancak bir mucize, ona dilenci kılığında iyi kalpli bir periyi getirecektir.
Kutsal Geyiğin Ölümü (The Killing of a Sacred Deer) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
121 dakika
Vizyon
17.11.2017
Simurg. The Killing of a Sacred Deer’da yönetmen izleyiciyi işlevsiz olan ve kendi içerisinde büyük bir dengesizlikte bozuk bir yapıya sahip olan bir ailenin içerisine sokuyor. Ergenliğindeki bir çocuğun ailenin içerisine karizmatik bir cerrahı sokması ve daha sonra bütün her şeyin beklenmedik bir şekilde ters gitmesiyle olayların ekranda vuku bulacağı filmde cerrahı Colin Farrell canlandıracak ve cerrahın eşi rolünde ise karşımıza Nicole Kidman çıkacak.
Kardan Adam (The Snowman) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
119 dakika
Vizyon
17.11.2017
KerseL Oslo'da Kasım ayı başlamış, ilk kar yağmıştır. Birte Becker isimli işinden eve dönen bir kadın, eve döndüğünde eşi ve oğlunun yapmış olduğu kardan adamı görebilmek için sabırsızlanmaktadır. Ancak bir hayal kırıklığı kapıdadır; kardan adam yoktur. Ancak kısa bir süre sonra pencereden baktıklarında karşılaştıkları görüntü ise oldukça tuhaftır. Dışarıda kendilerine doğru bakmakta olan bir kardan adam vardır! Ardından yaşanan cinayetler ve 'kardan adam' imzalı mektuplar ise esrarengiz bir olaylar silsilesine neden olur...
^ En üste dön