Vizyondaki Filmler

Inanilmaz Aile 2 (The Incredibles 2) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
22.06.2018
KerseL Elastigirl'e odaklanacak olan filmin yönetmen koltuğuna bir kez daha Brad Bird oturacak. İlk filmin sonunda bebek Jack-Jack'in süper güçleri sebebiyle evleri havaya uçan ailenin yeni bir eve taşınacağı ancak bir noktada Elastigirl'ün Mr. Incredible ile Jack-Jack'i evde yalnız bırakacağı biliniyor. Bakalım baba-oğul nasıl komik maceralar yaşayacak?...
Ocean's 8 (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
15.06.2018
KerseL Ocean’s Eight filmin konusu, Danny Ocean’ın ceza evinden yeni çıkan kız kardeşinin ve ekip arkadaşlarının, Met galası’nda sergilenen çok değerli bir kolyeyi çalmak için bayanlardan oluşan takımı toparlayarak. soymak istedikleri galeri için soygun planları ile gelişen olayları ele alıyor.
Sevimli Tekneler (Elias og Storegaps Hemmelighet) (2017)
Etiketler
Ülke
Norveç
Süresi
73 dakika
Vizyon
08.06.2018
Brook Büyük bir fırtına sırasında Büyük Liman’dan çağrı alan genç kurtarma botu Elias, cesurca bir kurtarma operasyonu yapar ve başarısı karşısında kahraman ilan edilir. Liman’da çalışmaya başlayabileceğini öğrendiğinde çok mutlu olan Elias, tüm arkadaşlarını geride bırakarak kendisine yeni bir hayat kurar. Fakat Büyük Liman sandığı kadar muhteşem değildir. Elias, burada yerel bir çetenin yasa dışı bir madem çıkardığını keşfeder. Bu madenin hava durumunu değiştirme gücü vardır. Bu yasa dışı operasyonu ortaya çıkarmak isteyen Elias’in eski arkadaşlarının yardımına ihtiyacı vardır.
Troll: Kuyruklu Macera (Troll: The Tale of a Tail) (2017)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Norveç
Vizyon
08.06.2018
Brook Trol prensi Trym’ın babası Kral Grom’u kurtarmak için sadece 2 günü vardır. Babası taşa dönüşmüş ve kuyruğu ormandaki kötü varlık tarafından çalışmıştır. Trol ve arkadaşları babasının kuyruğunu alıp hayatını kurtarmak ve krallığı haklı hükümdarına geri vermek için Edvord’un trol krallığını doğru vahşi ve tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Jurassic World: Fallen Kingdom) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İspanya
Vizyon
08.06.2018
KerseL Tarihteki en popüler ve başarılı film serilerinden Jurassic World'ün devan filmi "Jurassic World:Yıkılmış Krallık"ta favori karakterler ve dinazorların geri dönüşü anlatılıyor. Üstelik yeni dinazorlar eskiye oranla daha korkunç ve heyecan veririci. Yönetmenliğini J.A. Bayona'nın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, James Cromwell, Ted Levine ve Toby Jones yer alıyor.
Cüce Dedektif Şerlok (Sherlock Gnomes) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
01.06.2018
Simurg. Yönetmen koltuğunda Kung Fu Panda'dan tanıdığımız John Steventon'ın oturduğu animasyon maceranın senaryosunda ise Andy Riley ve Kevin Cecil imzası var. Devam halkasında, ilk filmde tanıştığımız sevimli bahçe cüceleri Gnomeo ve Juliet, diğer bahçe cücelerinin gizemli kayboluşunu çözmesi için usta dedektif Sherlock Gnomes'tan yardım istiyor. Bakalım bu sır çözülebilecek mi?... Orijinal seslendirme kadrosunda James McAvoy, Emily Blunt ve Johnny Depp'in bulunduğu devam halkasının müzikleri ise ilk filmde olduğu gibi Elton John'un imzasını taşıyacak.
The Hurricane Heist (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
100 dakika
Vizyon
01.06.2018
KerseL Bir kasırga tehdidi altında, fırsatçı suçlular bir ‘ABD Mint’ tesisine sızarak 600 milyon dolar çalar. Kasırga, 5. kategori bir fırtınaya dönüşünce çok iyi hazırladıkları planları ters gider ve yalnızca bir Maliye Bakanlığı temsilcisinin (Maggie Grace) bildiği kasa dairesi şifresine ihtiyaç duyarlar. Fakat temsilci, kendisine beklenmedik bir müttefik bulmuştur: Kasırgalardan korkan fakat hırsızların kaçırdığı kardeşini kurtarmaya kararlı bir meteoroloji uzmanı (Toby Kebbell). Meteoroloji uzmanı Will, bu adrenalin dolu, dur durak bilmeyen aksiyon ve gerilim yolculuğunda galip gelmek için fırtına bilgisini bir silah olarak kullanır.
Luis & the Aliens (2018)
Etiketler
Ülke
Almanya
Vizyon
01.06.2018
Brook 12 yaşındaki Luis oldukça yalnız bir çocuktur. Birlikte zaman geçireceği hiç arkadaşı yoktur ve UFO bilimcisi babası Arnold Sunday de ona zaman ayırmamaktadır. Arnold, saplantılı bir şekilde uzayda yaşamın olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır ve tüm gecelerini teleskopunun başında, tüm günlerini ise uyuyarak geçirmektedir. Okulda da yalnız olan Luis'in durumu okul müdürünün dikkatini çeker. Müdür Luis'in ihmal edildiğinin farkındadır ve onun yatılı okula gönderilmesi gerektiğini düşünür. Fakat bir gün Luis’in hayatı şaşırtıcı bir şekilde değişir. 3 şapşal uzaylı Mag, Nag ve Wabo dünyadaki alışveriş kanalı NubbiDubbi'de satılan masaj matını ararken Luiz'in kapısına çakılırlar. Luis, durum karşısında oldukça heyecanlanır ve hemen onlarla arkadaş olur. Fakat bu arkadaşlığı babasından saklar. Çünkü babası uzaylıların tehlikeli olduğunu ve ilk görüşte şokla dondurulması gerektiğini düşünmektedir. Bir süre sonra yatılı okul müdürü Bayan Diekendaker gelir ve Luis'i götürmek ister. Ancak Luis ve uzaylı arkadaşları bu sırada ana gemi ile iletişime geçip uzaylıların kurtarılması için plan yapmaktadır. Gezegeninden ayrılıp uzaylı arkadaşlarıyla galaksiyi keşfetme fikri Luis'i fazlasıyla cezbetmektedir
Saplantı (Unsane) (2018)
Etiketler Gerilim
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
01.06.2018
Hollyy Genç bir kadın (Claire Foy) sıkıntılı geçmişinden kurtulmak ve yeni bir işe başlamak için yaşadığı şehirden taşınır. Fakat isteği dışında bir akıl hastanesine kapatılır ve orada en büyük korkusuyla yüzleşmek zorunda kalır. Korkuları gerçek midir yoksa yalnızca bir sanrı mıdır? Ona kimse inanmadığı ve yetkililer de yardımcı olamadığı veya olmadığı için korkularıyla doğrudan yüzleşmesi gerekir. Unsane, baş döndürücü bakış açıları ve şoke edici anlatımıyla, gerçeğin algılanması, hayatta kalma içgüdümüz ve bizi gözetmesi gereken sistemle ilgili sorular soruyor.
Solo: A Star Wars Story (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
25.05.2018
KerseL Millennium Falcon ile Han Solo galaksinin en azılı suçlularından kaçarken herkesin sevgilisi Chewbacca ile tanışır. Alışılanın aksine bu sefer Star Wars evrenindeki kahramanların değil aylakların hikayesi konu edilecek ...