Vizyondaki Filmler

Parçalanmış (Split) (2016) afişi
Etiketler Gerilim, Gizem
Yönetmen
Süresi
117 dakika
Vizyon
17.02.2017
Muratovic Güvenilir psikiyatr Dr. Fletcher (Betty Buckley), Kevin (James McAvoy) adlı hastasının en az 23 farklı kişiliği bünyesinde barındırdığını kanıtlamıştır. Ancak henüz tamamen ortaya çıkmamış son bir kişilik vardır ki, meydana çıktığında diğer kişilikleri süpürecek çok vahşi bir karakterin habercisidir. Bu dizginlemesi zor gücün etkisiyle Kevin, 3 genç kızı kaçırıp yaşadığı yerde alıkoyar. Hırslı ve kararlı Casey'nin (Anya Taylor-Joy) önderliğinde gençler hayatta kalabilmek için, Kevin içindeki şeytani güce tamamen boyun eğmeden önce oradan kaçmak zorundadırlar.
Ay Işığı (Moonlight) (2016) afişi
Yönetmen
Süresi
111 dakika
Vizyon
17.02.2017
muratalkas Moonlight çocukluktan yetişkinliğe bir genç siyah adamın hayatını anlatıyor.
Recep Ivedik 5 (2017) afişi
Etiketler Komik, Absürt
Oyuncular
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
100 dakika
Vizyon
16.02.2017
protonobilissimos Recep İvedik mahallesinde yaşayan bir şoför tanıdığının vefatı sonrası taziye evine gittiğinde, adamın aldığı, ancak ömrü yetmediği için tamamlayamadığı son işi yerine getirmek için gönüllü olur. Bu da Avrasya Gençlik Oyunları’na katılacak milli takım kafilesini Makedonya’ya götürmektir. Yolda Recep’in yaptığı kuru fasulye, sporcuların zehirlenmesine neden olunca kafile başkanı, takımı oyunlardan çekmekten başka bir çare düşünemez. Ancak o noktada Recep kafile başkanlığını ele alır ve rahatsızlanan sporcuların yerine kamyoncu arkadaşlarını çağırır.
Kara Gün (Patriots Day) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
133 dakika
Vizyon
10.02.2017
KerseL Boston Polisi'nde görevli çavuş Tommy Saunders (Mark Wahlberg) için 15 Nisan 2013 günü önemli bir gündür. Boston Maratonu'nda sporcuları ve seyircileri koruma görevini üstlenen polislerden bir tanesidir. Yarış herkes için güzel bir atmosferde devam ederken hiç beklenmedik bir patlama meydana gelir. Hemen sonrasında tüm ekipler, Edward F. Davis (John Goodman) önderliğinde düzenlenen bir operasyonla şüpheli kardeşler Tamerlan ve Dzhokhar Tsarnaev'in peşine düşecektir. Patriots Day filminde işlenen 2013 Boston Maratonu'ndaki bombalı saldırı ve sonrasındaki geniş kapsamlı arama süreci, Casey Sherman ve Dave Wedge'in yazdığı Boston Strong: A City's Triumph Over Tragedy adlı kitaptan uyarlandı.
Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) (2017) afişi
Etiketler Gizem, Uyarlama
Yönetmen
Vizyon
10.02.2017
KerseL Ruhu yaralı genç girişimci Christian Grey’in karanlık sırlarının yıldırdığı Anastasia Steele, ilişkilerine son noktayı koyup bir yayınevinde çalışmaya başlar. Ama Grey’e duyduğu karşı konulmaz çekim hâlâ etkisini sürdürmektedir. Grey yeni bir teklifle gelince ona karşı koyamaz. Nihayet her şey daha iyiye gidiyor gibi göründüğü sırada birden geçmişin hayaletleri ortaya çıkar. Anastasia, sorunlu, hırslı ve talepkâr Elli Ton’un sinir bozucu geçmişi hakkında, tahminlerinin çok ötesinde şeyler öğrenir ve ilişkileri bir kez daha tehdit altına girer. Grey içindeki şeytanlarla savaşırken,Ana kendinden önce Christian’ın hayatına girmiş olan kadınlara yönelik öfkesi ve kıskançlığıyla baş etmek ve hayatının en önemli kararını vermek zorundadır. Ve bu kararı tek başına vermelidir...
Amatörler Gecesi (Amateur Night) (2016) afişi
Etiketler Komik
Yönetmen
Süresi
89 dakika
Vizyon
10.02.2017
KerseL Mimarlık bölümünde başarılı bir doktora öğrencisi olan Guy Carter (Jason Biggs) eşi Anne (Jenny Mollen) ile ilk bebeklerini heyecan içinde beklemektedir. Ama okuldaki başarısını iş hayatına yansıtamamıştır, nitekim 1 yıldır uğraşmasına rağmen kendi alanında uygun bir iş bulamamıştır. Bebeğin doğum tarihi yaklaştıkça iyi bir baba olma stresi artan Guy, eşinin yönlendirmesiyle bir özel şoförlük işine başvurur. Getirip götürdüğü kişiler, çok iyi paralar kazanan fahişelerdir, burada tanıştığı Nikki (Janet Montgomery) ve 2 arkadaşıyla birlikte daha önce hiç görmediği türden ortamlara girmeye başlayacaktır.
Lego Batman Filmi (The LEGO Batman Movie) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
104 dakika
Vizyon
10.02.2017
Çaki Gibi (Swiss Army Man) (2016) afişi
Etiketler Absürt, Komik, Fantastik
Yönetmen
Süresi
97 dakika
Vizyon
10.02.2017
Ricky.McFloyd Vahşi doğaya düşen bir adam, beklenmedik bir arkadaşlık kurar.
Gecenin Kanunu (Live by Night) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
128 dakika
Vizyon
03.02.2017
KerseL 1920’li yıllarda Boston tam bir suç şehridir. Bir an bile sokaklardan suç ve tehlike eksik olmamaktadır. Bütün Kentte Joe Coughlin isimli bir adam illegal bütün işlerde büyük bir nam salmıştır. Boston’da bu tarihlerde içki satışı ve içilmesi yasağı vardır. Fakat el altından bütün içkilerin satışı yapılmaktadır. Joe önceden dürüst ve namuslu bir adamdı. Fakat hayat şartları onu bu acımasız gangster yaşamına itmiştir. Bu karanlık dünyanın ise ödenmesi gereken bedelleri vardır.
Toni Erdmann (2016) afişi
Yönetmen
Süresi
162 dakika
Vizyon
03.02.2017
SuAgaoglu Çift kişilikli yaşlı bir adam habersizce yurtdışındaki kızını ziyarete gider. Mutsuz olduğuna inandığı kızı ile yeniden bağlarını kurabilmek için ona sürekli sürprizler ve şakalarla yaklaşmaya çalışır.
^ En üste dön