Vizyondaki Filmler

The History of Love (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
134 dakika
Vizyon
15.09.2017
KerseL Polonyalı Göçmen Leo, zamanında Nazi Almanyası'ndan canını kurtarmak için kaçan ve günümüz New York'unda yaşayan bir adamdır. Alma ise annesinin uzun süren yalnızlığına çare bulmak isteyen ve onun yeniden evlenebilmesi için ideal koca arayışına giren genç bir kadındır. Leo ile Alma'nın yolları Brooklyn’de kesişir. Genç Alma, annesine yeni bir eş ararken, kendisini de sınıf arkadaşı Misha’ya ilgi duyarken bulur ve aşkı keşfeder. Uzun süredir kayıp olan bir kitabın, esrarengiz bir şekilde ortaya çıkmasıyla, geçmişe dair gün yüzü gören bir aşk hikayesi, herkesin hayatını derinden etkileyecektir.
Suikastçi (American Assassin) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
111 dakika
Vizyon
15.09.2017
Arcadia Film nişanlısını bir terörist saldırısında kaybeden Mitch Rapp (Dylan O'Brien) ve akıl hocası Stan Hurley’in olası bir üçüncü dünya savaşını önlemek için Türk kuvvetlerle birleşerek yürüttükleri operasyonu konu alıyor.
Koca Ayak ve Oğlu (The Son of Bigfoot) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Belçika
Süresi
92 dakika
Vizyon
15.09.2017
Seda.. Genç çocuk Adam, uzun süredir kayıp olan babasının arkasındaki gizemi ortaya çıkarmak için destansı ve cesur bir arayış içine girer. Babasının efsanevi Koca Ayaktan başkası olmadığını keşfedeceği macera dolu bir yolculuk başlar!
O (It) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
135 dakika
Vizyon
15.09.2017
Arcadia Maine'in küçük bir kasabasında yaşayan yedi çocuk hayatın problemleri, zorbalar ve Pennywise adındaki palyaço şeklini alan canavarla yüzleşmek zorunda kalırlar. Stephen King'in ünlü romanı 'It' yeni uyarlamasıyla tekrar beyazperdeye geliyor
Tutku Oyunu (L'amant double) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
107 dakika
Vizyon
08.09.2017
Seda.. Bunalımlı günler geçirmekte olan genç Chloé (Marine Vacth), terapi gördüğü psikiyatr Paul'a (Jérémie Renier) sırılsıklam aşık olur. Aşkı karşılık da bulunca ikili birlikte yaşamaya başlarlar. Ancak Paul'ün geçmişiyle ilgili anlatmadığı şeyler vardır ve bu gerçekler, ikili arasında gerilimli bir kovalamacanın başlamasına neden olur.
Emoji Filmi (The Emoji Movie) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
86 dakika
Vizyon
08.09.2017
KerseL Telefon kullanıcılarının bildiği bütün emojiler mesajlaşma uygulaması olan Textopolis'te yaşamaktadır. Telefonun kullanıcısı tarafından seçilecekleri zamanı bekleyerek zaman geçiren emojilerin hepsinin tek bir yüz ifadesi vardır ve bu ifadeyi değiştiremezler. Ancak Gene filtresiz doğmuştur ve birden fazla yüz ifadesi sergilemektedir. Diğer emojiler gibi "normal" olmak isteyen Gene çözüm yolu bulabilmek için en yakın arkadaşı emoji Hi-5 ve usta kod kırıcı emoji Jailbreak ile güçlerini birleştirir. Gene'i düzeltmek için aplikasyondan aplikasyona bir yolculuk başlar. Ancak bildikleri dünya tehdit altına girdiğinde bütün emojilerin kaderi bu üçlünün ellerinde olacaktır...
Ejderin Doğuşu (Birth of the Dragon) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Çin
Süresi
95 dakika
Vizyon
08.09.2017
KerseL 1960'lı yılların San Francisco'sunu kendine fon yapan Ejder'in doğuşu, Bruce Lee'nin şöhret olduğu klasik filmleri, modern bir anlatımla ele alıyor. Film ilhamını efsanenin doğuşunu sağlayan Bruce Lee ve kung fu ustası Wong Jack Man arasındaki destansı ve halen tartışmalı olan güç gösterisinden alıyor.
Barry Seal: Kaçakçı (American Made) (2017) afişi
Etiketler Aksiyon, Gerçekçi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
115 dakika
Vizyon
08.09.2017
KerseL Barry Seal adındaki dolandırıcı pilotun şaşırtıcı ve gerçek macerasını anlatan film, Seal’in Amerika tarihindeki en büyük gizli operasyonu yürütmesi için CIA tarafından işe alınmasını konu alıyor.
Yedinci Hayat (Seven Sisters) (2017) afişi
Etiketler Bilim Kurgu, Gerilim, Gizem
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
123 dakika
Vizyon
01.09.2017
KerseL Yakın bir gelecekte dünya nüfusu kontrol edilemez boyutlara ulaşıp, kaynaklar tükenip, kıtlık baş gösterince, bütün ailelere tek çocuk kotası konulmuştur. Fazlalık çocuklar devlet tarafından öldürülmektedir. Böyle bir ortamda yediz çocukları olan bir baba (Willem Dafoe), çocuklarını evinde herkesten saklayarak büyütür. Haftanın yedi gününün isimleriyle adlandırdığı kızları haftanın 1 günü sırayla dışarı çıkmakta, evin dışında ortak Karen Settman (Noomi Rapace) kimliğini kullanmaktadırlar. Bu şekilde artık yetişkin olan yedizler, günün birinde Pazartesi'nin eve gelmemesiyle hep birlikte dışarı çıkap kardeşlerini aramak zorunda kalacaklardır.
Icerdeki Seytan (Inside) (2016) afişi
Etiketler
Ülke
İspanya
Süresi
100 dakika
Vizyon
01.09.2017
KerseL Hamileliğin üçüncü aşamasındaki bir kadın, doğmamış çocuğuna takıntılı bir yabancı tarafından takip edilmektedir. Bu kadının saplantısı kadını zorlu günlerle karşı karşıya bırakacaktır...
^ En üste dön